Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kiper09 zawsze to lepiej niz Totki :D
1
@Encore Xavi w nagrode posadzilby go w nastepnym meczu na lawke
0
@Rust_Cohle linia obrony tez inaczej zestawiona, Laporte na lewej, Sergio Gomez okazal sie za slaby na City
1
@Sau_Ron ale mam serie :D
1
@Sau_Ron rodent
0
@4drian0 ciekaw jestem czy po spadku Espanyolu bedzie chcial zostac w klubie tak bardzo jak u nas czy bedzie chcial uciekac... przeciez kocha miasto
1
@Sau_Ron snowman
2
@Kondziubarca no to brat juz powolania na bank nie dostanie :D
3
@P33ck ukraiński Kosecki lub Richarlison, ciezki wybor
5
@P33ck za silni na hiszpanie, za slabi na europe
0
@mateusz1989VeB nie chce straszyc, ale od dwoch miesiecy Ruben Neves zaczal wysprzedawac swoje samochody z kierownicą po prawej strony :D miedzy innymi Mercedes AMG GTR, ktorego kupil w 2021, dlugo nie pojezdzil...
1
@Sau_Ron suede
1
@redman83 od tamtego czasu nic sie nie zmienilo, on dalej tak gra. Mam wrazenie patrzac na niego, ze on nie zdaje sobie sprawy ze swoich bledow, jakby robil to specjalnie. Jakby nie widzial w tym konsekwencji, splywa po nim. Messi sie tu napracowal, a gosc po prostu niszczy czyjas prace
0
@michal1899 zgadzam sie, potwierdzam
3
Pieeeeeknie Interrrr!!!!!!!!!
0
@Compadre tak jest, Forza Inter Milan! Po finał!
0
@FcPortoFan1999 raczej jednorazowy. Mistrzostwo Napoli tez raczej jednorazowy wyskok
1
@Sisitoro :D wlasnie skonczylem pisac komentarz i @Sau_Ron sie pojawil
2
@Sau_Ron juggler
3
@Gaz juz dawno o tym pisalem, ze Lewus wcale nie jest atrakcyjny marketingowo i nie budzi chęci zakupu produktów, ktore reklamuje. Nike, Huawei juz dawno z niego zrezygnowali, a on wiąże sie z polskimi markami bo takie mu tylko pozostają. Ciekawa byla kiedys wypowiedz prezesa marki 4F dla gazety wyborczej, ktory narzekal na polaków, ze kupują coraz mniej ich produktów, a on musi placic wysokie kontrakty Lewandowskim.
0
@michal1899 Lewandowski rowniez ma kontrakt rosnacy, a zakontraktowany przez Laporte.
0
@FCBurnley jak spojrzec na Dembele i Busquetsa to oni raczej nigdy nie byli w fast foodach :D a Lewy to na pewno nie bo na chacie wpierdziel by czekal
0
@Kondziubarca dobrze, ze czlowiek jednak domów na City nie stawial, a tylko 2 złote...
0
@SinMistico trzeba podziekowac Laporcie
1
@Nazio87 w UK są tez 500ml, a jak 330ml to najlepiej od razu czteropak :D
1
@Nazio87 odpalaj kolejne
1
@Nazio87 prawda, nie jest takie ciezkie jak polskie piwska
0
@Herato zmarnowane na miedzy innymi Dembele, ktory nawet nie wie czy jest lewo czy prawonozny(jest o tym na yt). W Rennes i Borusii gral na prawym skrzydle, w Barcy chcieli z niego zrobic lewo skrzydlowego i jaki skutek? Taki, ze gra na prawym i praktycznie co sezon Barca kupuje lub wypozycza zawodnika, ktory musi grac za niego
1
@Gracek10 po mundialu wydawalo sie, ze Messi przedluzy kontrakt z PSG dopoki Laporta nie pojawil sie ze swoimi obietnicami. Otoczenie Leo zaufalo Joanowi kolejny raz i zrobila sie nagonka na Leo ze strony PSG i kibicow. Teraz ciezko to odkrecic, a na stole jest oferta z Al Hilal.
4
@P33ck są ludzie, ktorzy dalej czekają kiedy Osama odpali...