Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Puchar Gampera na nowym Camp Nou przy pelnej publice w 2025, pierwsze 45 minut dla Miami, drugie dla Barcy, do tego przed meczem prezentacja druzyny i przemowa
1
@bartekvisca mozna tu wziac na tapete temat syna Beckhama, Brooklyna. Widac po nim, ze sie miota w zyciu. Na poczatku mial byc pilkarzem, byl w akademii Arsenalu i nie wypalilo. Nastepnie mial byc modelem i tez lipa, urodziwy jak tata czy mama to nie jest. Pozniej zabral sie za kariere fotografa i tez bez wiekszych sukcesow. Aktualnie zajmuje sie gotowaniem i tworzy program Cookin with Brooklyn, ktory tez nie jest odbierany za dobrze... Szanse dostaje pewnie dzieki nazwisku i kontaktom rodzicow. Za sukces jednak mozna uznac z jakimi partnerkami sie spotykal:)
Romeo Beckham chyba lepiej sobie radzi, gral w Miami, teraz w Brentford. Poziomu ojca nie osiagnie, ale sredniakiem ligi moze bedzie:)
Mysle, ze dzieciaki Messiego będą troszke lepiej pokierowane w zyciu
0
@Lionel_Messi10 tylko gdzie tam wcisnąć Roberto? Yedlin gra na prawej, w pomocy Busi, Modric i Cremaschi. Roberto moze lepiej jakby do Puiga dolaczyl:)
1
@Herato Tim Howard
0
@karolup tak serio to chyba Raphinha za Yamala wyskoczy i byla informacja, ze dzis Cancelo ma odpoczywac
0
@karolup mysle co zjesc na obiad. Chyba rybe bo piatek
1
@Lionel_Messi10 no to trzeba sobie pobudke zrobic i final ogladac:)
2
@ranger3120 @VegetaPolska wzywają Cie
2
@dawka86 zloz wniosek o dokument U1, jest on potrzebny zeby dostac zasilek z bezrobocia. Ten dokument potwierdza Twoje lata pracy w UK, moze pomoze rowniez pod kątem kredytu, ze pracowales
1
@BulaKG Borek to dzielnica w Mielcu oddalonego 30 km od Debicy...
1
@AFA90 kobieta w sklepie nic nie mowila, ze są do rzutu mlotem :D
6
@DonMatteo901 a o rzucie mlotem cos wspominali?
0
@draxidox pan obunozny...
2
@Medium Ania jak Ania, szczesliwi to te tancerze...
7
@wojopancer by Ann tez juz z Polakiem sie nie przespi...
0
@marcekkk Barca - Betis w sobote, Barca Atletic w niedziele
2
@Rastafarnianin pauzowal za kartki
1
@Damiano27psk mozesz, zrob to jak najszybciej. Nie dluzej niz 6 miesiecy, pozniej stracisz prawo do zasilku. Skladalem wniosek, potrzebowalem aplikowac o dokument U1
1
@lj89 kabaret na zakonczenie weekendu wskazany...
0
@maroon Moldawia pokonuje Wyspy, Polska dostaje w tylek od Albanii i zaczynamy walke o trzecie miejsce...
0
@Kengo bo Richarlison to gangster przeciez...
0
@karolszymek lepiej, Robert jest lektorem
0
@FCB_dimiC dobrze rozumiesz, mozliwe ze jeszcze Haaland
6
nie wiadomo w co wierzyc... na poczatku byla informacja, ze wypozyczenie Erica ma zwiazek w z wypozyczeniem Cancelo, dlatego ze City ma tego samego wlasciciela co Girona. Teraz news, ze bylby problem z rejestracją Inigo. To jezeli problem z rejestracjami zawodników to co z Vitorem Roque w styczniu?
0
@MOLESTA https://memsekcja.pl/mem/kazdy-trenujacy-na-silowni-facet/eJ6CMEz
oczekiwania, a rzeczywistosc...
2
@Barcasub a tak serio panie, tutaj masz liste
https://www.transfermarkt.pl/transfers/endendevertraege/statistik?plus=0&jahr=2024&ausrichtung=alle&spielerposition_id=alle&altersklasse=alle&land_id=0&yt0=Poka%C5%BC
0
@Barcasub Lewandowski
1
@kkbarca mysle, ze Barca skupi sie na wykupieniu Cancelo i moze zabraknac kasy na Felixa. Moze kolejne wypozyczenie z opcją wykupu...
0
@Cotutajsiedzieje troche dziwna decyzja Tenasa, ze wybral lawke w PSG. Mogl spokojnie byc podstawowym zawodnikiem w jednym z klubów moze i w LaLiga. Na mistrzostwach europy u21 pokazal sie z mocnej strony. Dziwi tez troche, ze Barca nie przedluzyla z nim kontraktu i nie spieniezyla Peni. Szansa dla Tenasa to gra w pucharze Francji, oby gral kosztem Keylora.
0
@kondzix2115 no nie jest... i nawet w wywiadzie musi nadrabiac machaniem rękami