Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Uukasz_93 no to daj znac po tescie i jak sie bedziesz czul czy jednak La Rambla ma sie zrzucac na wieniec :)
0
@TR3YWAY nie zgadzam sie, pewnie spi jeszcze, odsypia USA
0
@Uukasz_93 z covidem meczylem sie tydzien i pare dni dochodzilem jeszcze do siebie, bylo to pod koniec 2020r. Pare kilo stracilem, jesc bylo ciezko, jedynie tylko pilem wode i soki warzywne i od razu wymioty i srajda :D zrobilem sobie EKG serca i inne badania jak przeswietlenie płuc, niby wszystko jest ok. Tak jak pisalem wczesniej po przebyciu covidu zdecydowalem sie zaszczepic ze wzgledu na wyjazdy zagraniczne zwiazane z pracą. Po zaszczepieniu w godzinach poludniowych juz wieczorem odczuwalem dreszcze, bole miesni, kolatanie serca, niepokój, ataki paniki, problemy z oddychaniem. Drugi raz musialem sie zaszczepic i myslalem, ze juz takich objawów nie bedzie, ze organizm sie wzmocnil. Wszystkie objawy sie powtorzyly. Musze przyznac, ze byla chwila grozy. Dam przyklad, ze mam rodziców w wieku 74 lat i zaszczepili sie i nie mieli takich objawów, nie mieli rowniez objawów zeby chorowali na ten syf. Kazdy reaguje inaczej, mysle ze warto zebyscie sobie EKG zrobili
2
@Swistus172 12 pilkarzy zamiast 11, upchaj ich tam wiecej. Przeciwinik bedzie gral w 8?
1
@Uukasz_93 identyczne objawy mialem w covidzie, do tego jeszcze prysznic z tylka. Ze wzgledu na to, ze podrozuje ze wzgledu na prace musialem sie zaszczepic dwukrotnie w tamtym czasie i ta sama reakcja. Pewnie ten syf jeszcze krąży i padlo na was, ze zlapaliscie
2
@zodiak_10 po wyjsciu z samolotu, ponoc samochód ze złotą klatką na francuskich blachach juz czeka na lotnisku...
0
@DawidekFCB za 4-5 lat? Tylko patrzec co bedzie w PSG. On cyrki robi od poczatku swojej kariery, czy to w Rennes, czy Borusii. Niestety za dlugo sie z nim Barca meczyla, gosc, ktory nigdy nie powinien tu trafic
1
@VeB 1899 pod koniec sezonu zlapal kontuzje. Trenuje z druzyną, ale nie jest gotowy jeszcze zeby grac
3
@Derean jak naklejka na sloik ogórków lub ketchup
1
@MesQueUnClub96 dokladnie, fajną pile grają
3
@abram3k Real, Nacho jest pierwszym kapitanem
0
@BorzyKrzys fajny ten stół do BDSM...
0
@LM10GOAT nie ma przypadkow, sa tylko znaki...
0
@dAvi_2 madrego to az milo posluchac...
0
@LaLigaPD legenda, pomnik na dachu stadionu obok koguta mu sie nalezy
0
@kiper09 ponoc ma byc rozegrany w srode 2 sierpnia, na sofascore tez jest w kalendarzu, ale zobaczymy czy to potwierdzone
3
@shahman zaliczą to do zlotej pilki?
2
@LM10GOAT dziwny pacjent z tego Marcina, upieral sie przy pozostaniu w Barcelonie, pilkarz z niego wybitny nigdy nie byl, w anglii gral juz na poziomie championship w Middlesbrough. Teraz po spadku woli zakonczyc kariere niz grac w drugiej lidze, chyba mu ego wystrzelilo za mocno
0
@gumaz na polskim weselu bylem raz solo i czulem sie dziwnie, troche jak kosmita, dalo sie odczuc odizolowanie, lepiej isc z dziewczyną. Natomiast w anglii tez na jednym weselu pojawilem sie solo majac rowniez role kierowcy panstwa mlodych i nie odczulem odizolowania. W innych krajach duzo osob przychodzi bez osoby towarzyszacej. Jakbym mial isc na polskie wesele jeszcze raz solo to wolalbym odpuscic
0
@GeneralXavi ten Kwiatkowski jako twarz pzpznu to parodia, gosc totalnie sie nie naddaje. Jest gburowaty, chamski, wyglad menela, kolejny Dyzma
0
@MalanFCB zaden plan, zostaniemy z Gavim, Pedrim, de Jongiem, Gundoganem, Romeu i Roberto, ewentualnie Garrido, Casado i Fermin
0
@etobzyk wlasnie chyba nie, sprawdzalem i nie ma informacji
0
@chavez nie oglaszali jeszcze, mysle ze w takiej kolejnosci bedzie: Sergi Roberto, ter Stegen, Araujo, de Jong
0
@MINGUS pojdzie pozew...
1
@ElTomas jego mama
1
@Kidd Legia powinna dzisiaj zgarnac puchar, w meczach przedsezonowych wygladali calkiem niezle. Raków raczej nie jest jeszcze w rytmie...
2
@marko111122 to teraz jestem pewien, ze zgarnie 10 zlotych pilek
1
@FcPortoFan1999 Legia to zgarnie dzisiaj, calkiem niezle wygladali w ostatnich meczach. Rakow jak na razie wyglada slabo
1
@Faro wielu twierdzilo, ze to transfer zeby ulatwic przyjscie Amrabata do Barcy. Obaj zawodnicy maja tego samego agenta, jak widac nic to nie dalo. Zapewne kolejne wypranie kasy
1
@redman83 https://www.classicfootballshirts.co.uk/