1

@Uukasz_93 no to daj znac po tescie i jak sie bedziesz czul czy jednak La Rambla ma sie zrzucac na wieniec :)

0

@TR3YWAY nie zgadzam sie, pewnie spi jeszcze, odsypia USA

0

@Uukasz_93 z covidem meczylem sie tydzien i pare dni dochodzilem jeszcze do siebie, bylo to pod koniec 2020r. Pare kilo stracilem, jesc bylo ciezko, jedynie tylko pilem wode i soki warzywne i od razu wymioty i srajda :D zrobilem sobie EKG serca i inne badania jak przeswietlenie płuc, niby wszystko jest ok. Tak jak pisalem wczesniej po przebyciu covidu zdecydowalem sie zaszczepic ze wzgledu na wyjazdy zagraniczne zwiazane z pracą. Po zaszczepieniu w godzinach poludniowych juz wieczorem odczuwalem dreszcze, bole miesni, kolatanie serca, niepokój, ataki paniki, problemy z oddychaniem. Drugi raz musialem sie zaszczepic i myslalem, ze juz takich objawów nie bedzie, ze organizm sie wzmocnil. Wszystkie objawy sie powtorzyly. Musze przyznac, ze byla chwila grozy. Dam przyklad, ze mam rodziców w wieku 74 lat i zaszczepili sie i nie mieli takich objawów, nie mieli rowniez objawów zeby chorowali na ten syf. Kazdy reaguje inaczej, mysle ze warto zebyscie sobie EKG zrobili

2

@Swistus172 12 pilkarzy zamiast 11, upchaj ich tam wiecej. Przeciwinik bedzie gral w 8?

1

@Uukasz_93 identyczne objawy mialem w covidzie, do tego jeszcze prysznic z tylka. Ze wzgledu na to, ze podrozuje ze wzgledu na prace musialem sie zaszczepic dwukrotnie w tamtym czasie i ta sama reakcja. Pewnie ten syf jeszcze krąży i padlo na was, ze zlapaliscie

2

@zodiak_10 po wyjsciu z samolotu, ponoc samochód ze złotą klatką na francuskich blachach juz czeka na lotnisku...

0

@DawidekFCB za 4-5 lat? Tylko patrzec co bedzie w PSG. On cyrki robi od poczatku swojej kariery, czy to w Rennes, czy Borusii. Niestety za dlugo sie z nim Barca meczyla, gosc, ktory nigdy nie powinien tu trafic

1

@VeB 1899 pod koniec sezonu zlapal kontuzje. Trenuje z druzyną, ale nie jest gotowy jeszcze zeby grac

3

@Derean jak naklejka na sloik ogórków lub ketchup

1

@MesQueUnClub96 dokladnie, fajną pile grają

3

@abram3k Real, Nacho jest pierwszym kapitanem

0

@BorzyKrzys fajny ten stół do BDSM...

0

@LM10GOAT nie ma przypadkow, sa tylko znaki...

0

@dAvi_2 madrego to az milo posluchac...

0

@LaLigaPD legenda, pomnik na dachu stadionu obok koguta mu sie nalezy

0

@kiper09 ponoc ma byc rozegrany w srode 2 sierpnia, na sofascore tez jest w kalendarzu, ale zobaczymy czy to potwierdzone

3

@shahman zaliczą to do zlotej pilki?

2

@LM10GOAT dziwny pacjent z tego Marcina, upieral sie przy pozostaniu w Barcelonie, pilkarz z niego wybitny nigdy nie byl, w anglii gral juz na poziomie championship w Middlesbrough. Teraz po spadku woli zakonczyc kariere niz grac w drugiej lidze, chyba mu ego wystrzelilo za mocno

0

@gumaz na polskim weselu bylem raz solo i czulem sie dziwnie, troche jak kosmita, dalo sie odczuc odizolowanie, lepiej isc z dziewczyną. Natomiast w anglii tez na jednym weselu pojawilem sie solo majac rowniez role kierowcy panstwa mlodych i nie odczulem odizolowania. W innych krajach duzo osob przychodzi bez osoby towarzyszacej. Jakbym mial isc na polskie wesele jeszcze raz solo to wolalbym odpuscic

0

@GeneralXavi ten Kwiatkowski jako twarz pzpznu to parodia, gosc totalnie sie nie naddaje. Jest gburowaty, chamski, wyglad menela, kolejny Dyzma

0

@MalanFCB zaden plan, zostaniemy z Gavim, Pedrim, de Jongiem, Gundoganem, Romeu i Roberto, ewentualnie Garrido, Casado i Fermin

0

@etobzyk wlasnie chyba nie, sprawdzalem i nie ma informacji

0

@chavez nie oglaszali jeszcze, mysle ze w takiej kolejnosci bedzie: Sergi Roberto, ter Stegen, Araujo, de Jong

0

@MINGUS pojdzie pozew...

1

@ElTomas jego mama

1

@Kidd Legia powinna dzisiaj zgarnac puchar, w meczach przedsezonowych wygladali calkiem niezle. Raków raczej nie jest jeszcze w rytmie...

2

@marko111122 to teraz jestem pewien, ze zgarnie 10 zlotych pilek

1

@FcPortoFan1999 Legia to zgarnie dzisiaj, calkiem niezle wygladali w ostatnich meczach. Rakow jak na razie wyglada slabo

1

@Faro wielu twierdzilo, ze to transfer zeby ulatwic przyjscie Amrabata do Barcy. Obaj zawodnicy maja tego samego agenta, jak widac nic to nie dalo. Zapewne kolejne wypranie kasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?