0

@mekston widzialem wlasnie na insta, tylko to zawodnik pozyskany z uniwersytetu, raczej nie mozna go brac powaznie jako wzmocnienie

0

@FcPortoFan1999 w sumie tak, chociaz Prodiż zauwazylem, ze lubi wine za aktualną sytuacje zrzucic na Santosa, jakby zapomina, ze mogl wygrac chociaz jeden mecz wiecej i nie bylo by barazy

0

@FcPortoFan1999 jak juz pisalem wczesniej, porazka im sie nalezy i prawdziwy nowy start, a nie jakies durne wywiady Robercika i jeszcze wieksze mieszanie

0

@FcPortoFan1999 byle do wtorku :D

0

@FcPortoFan1999 a jaką opinie o KTS Weszlo kolega ma?

11

@Kuba_1 tak, Leo sie wypowiadal iz zamierza po zakonczeniu kariery zamieszkac w Barcelonie i chcialby zeby chlopaki trenowali w szkółce

0

@tristan87 wlasnie nie bylem pewny czy Suarez jednak nie na kadrze, na wiki widnieje, ze powolany...

1

@FcPortoFan1999 tak jest, godzina 19 prosze pana, nie ma potrzeby pobudki robic w srodku nocy

3

dzisiaj meczycho, bedzie ogladane @mekston? Drugiego kolegi nie oznaczam gdyz dalej na banicji przebywa, oczywiscie nieslusznie skazany:)
oznacze za to @FcPortoFan1999, moze skusi sie jako, ze ekstraklasy brak
edit: jednak kolega @Lionel_Messi10 juz wypuszczony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@slayer Pele, Xavi Simons, Xabi Alonso, Sergio Busquets...

0

@ShawnC mial setke, ktorej nie wykorzystal by dobic Liverpool, on mi sie z tym kojarzy

4

@Visca_barca transfer Dembele do Barcy, z nim związana jest porazka z Liverpoolem i panowanie Bartomeu jak równiez odejscie Messiego czyli calkowite postawienie na prawej stronie Dembele

0

@TR3YWAY wymienic za Lewusa

6

@Czajka90 ojejku

1

@Kuba_1 boshe swiety, dresy totkow nosil, ludzie kochani, kto to widzial

0

@FcPortoFan1999 mam nadzieje, ze Grosicki, Lewus i Szczesny zakonczą kariere reprezentacyjną we wtorek. Uwazam, ze odzyje wtedy i Milik, ktory bedzie gral czesciej z Piatkiem czy Swiderskim, nie bedzie tak spiety jak przy Zugajce. Tam jak napisalem wczesniej panuje kolesiostwo, Skorupski juz pare razy dawal to do zrozumienia

0

@FcPortoFan1999 oczywiscie, ze nie. Na euro bedzie w dziąsło co mecz, szkoda sie tam wybierac, bedzie wstyd. Szczerze to wolalbym zeby nie jechali i zaczela sie budowa nowej kadry, zeby kilku zawodników jak Szczesny czy Lewus zakonczyli kariery w reprezentacji, wedlug mnie to wlasnie oni mają grupe wzajemnej adoracji i inni zawodnicy nie czują sie tam swobodnie i grają z kolkiem w tylkach

1

@Rust_Cohle podzielam Twoja opinie, on nawet w Doniecku nie potrafil nic wygrac poza superpucharem za poprzedni sezon, ktory nie byl pod jego kontrola. Jak dla mnie to kolejny Xavi, nawet pojde krok dalej, Settien

6

@sokot standardowa sytuacja, bylo w wielu programach, np zlodzieje na ttv. Przyjedzie kurier, ze niby ma Twoje dane itd i zebys wydal rzeczy, od laski pewnie dostaniesz potwierdzenie zrobione w wordzie czy innym paincie, ze wyslala kase. Nie wydawaj niczego dopóki nie bedziesz mial kasy na rachunku

1

@bartekvisca z tego co pamiętam to zaproszony zostal do turbo kozaka i tam mowil, ze filmik wyslany zostal do znajomych i oni to udostepnili w formie zartu. Ta jego żona to patola, jeszcze przy córce i tez do córki takie hasla to slabo to wyglada

6

@Pedri16Future trzeba współczuć gosciowi takiej żony, niestety coraz więcej takich polek

2

0

@Emhyr czyli jednak nike jest kreatywne?

0

@Zoker USA to USA, cza zobaczyc i koniec, nie ma miejsca na wymówki :D

1

@barcanawieki Inter Miami ;)

3

@PW27 dokladnie, nawet jak nie gra druzyna nie odczuwa jego braku

6

@Criss18Barca we wtorek

0

@FcPortoFan1999 i plotki o United czy Liverpoolu ucichly...

0

@FcPortoFan1999 dokladnie dokladnie, napompują balonik Realami Manchesterami, a na koniec max Tottenham lub jakis Brighton, a nawet nie to bo to zaden awans jak nie ma europejskich pucharów. Skonczy sie przedluzeniem kontraktu na lepszych warunkach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?