Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@szkudi7 Praga ladne miasto
1
@TR3YWAY ale to jest hit jak Moder po kontuzji wystawiony na pozycji Fatiego. To jak slaby Fateusz musi byc aktualnie?
0
@TR3YWAY no tak, ale jak ktos ma go kupic jak on gra tyle co w Barcy gral. Niby De Zerbi mu ufa, widzi w nim gwiazde, a sadza go na lawie. Pewnie jak zostanie w Brighton to bedzie chcial go raz jeszcze wypozyczyc
1
@TR3YWAY i Anus Fati na lawce...
0
@FcPortoFan1999 bo to byl jego brat blizniak. To cala tajemnica
0
@FcPortoFan1999 premier league dzisiaj ogladaj, meczycha top sie zapowiadają
0
@FcPortoFan1999 a co taka pobudka wczesnie?
0
@FcPortoFan1999 Lech wygra ze Stalą i przeskoczy Slask wlaczajac sie do walki z Jagą, tak bedzie...
0
@FcPortoFan1999 i pake mieli zajebistą, Butt, Ballack, Placente, Lucio, Berbatov... ło panie:)
0
@FcPortoFan1999 dokladnie tak, po roku 2000 mieli jedynie kilka sezonów, gdzie fajnie sobie poczynali w lidze mistrzow i byli wicemajstrami niemiec. Pamietne czasy za małolata, sie ogladalo skroty ligi mistrzów przed pojsciem do szkoly
0
@FcPortoFan1999 3 puchary: puchar uefa, puchar niemiec oraz wisienka: 2 liga :D
0
@Kgorecki2500 no wlasnie, ale mozna sie naciąć. Totki, Fulham i teraz Chelsea to nieobliczalne druzyny, niewiadomo kiedy cos odwalą. 3mam kciuki kolego zeby Ci weszlo mimo wszystko
0
@Kgorecki2500 no jak, przeciez na totkow sie nie stawia, ewentualnie ze bramke straci
0
@FcPortoFan1999 mysle, ze dublecik bedzie, do finalu pucharu niemiec lepszego korytarza nie mogli sobie wymarzyc. W lidze europy moze byc gorzej, West Ham jednak powinni przejsc. Liverpool tez moze mocno naciskac zeby zgarnac puchar...
0
@mekston jak zapewnią sobie mistrza, moze juz za 3 kolejki to odpuszczą, zostanie im granie o lige europy
0
@FcPortoFan1999 dadzą sie pokonac jak juz będą oficjalnie majstrami, 3 kolejki jak dobrze pojdzie
0
@FcPortoFan1999 niech kręcą rekord:) i cyk 2;1
0
@FcPortoFan1999 bardzo dobrze, wszystko byle nie Bayern
0
@FcPortoFan1999 Rakow w kryzysie walczący o majstra
0
@FcPortoFan1999 a barszcz juz zjadles?
1
@FcPortoFan1999 wyrzucam tv z domu, zdaje sie na Twoje relacje:)
1
@Lionel_Messi10 poluj poluj panie, ja szukam cos raczej bawelnianego, meczowych koszulek nie lubie nosic
2
@mekston dokladnie tak, mają czas na znalezienie sponsora, ktory pomoze sfinansowac kontrakt tak jak apple tv w przypadku Leo
1
@Lionel_Messi10 ciekaw jestem kiedy adidas wypusci kolekcje wiosenną z logo Messiego, cos bym zakupil, a jak na razie nie wpadlo mi nic w oko za bardzo. Moze blizej copa america cos sie pojawi
2
@Lionel_Messi10 rozumiem, ale tez nie do konca :) lipiec 2025 to polowa sezonu MLS. Tak czy inaczej 3mamy kciuki zeby zagrali razem w Miami
2
@mekston no dokladnie, na transfermarkt są podane wartosci zawodnikow oraz dlugosci ich kontraktów. Neymar rowniez sie wypowiadal, ze skupia sie na razie na rehabilitacji i jego powrot na boisko bedzie poczatkiem przyszlego sezonu.
0
@FcPortoFan1999 kwestia co wazniejsze, czy liga czy puchar, kolejny sezon szansy jak ten moze sie nie powtorzyc. W tym sezonie nikt nie chce byc mistrzem... :D
0
i jak Jaga dzisiaj?
0
@FcPortoFan1999 Rakow bierze Ruch?
2
@Lionel_Messi10 @mekston kontrakt Neymara z Al Hilal jest do 2025. On sie wypowiedzial, ze chcialby zagrac w MLS i z Leo raz jeszcze, ale transfer jest mozliwy dopiero w lipcu 2025.