1

@Arden Inigo najprawdopodobniej odejdzie za darmo, pisano juz o tym, ze problem z rejestracją w przyszlym sezonie i bedzie mogl odejsc, Barca wyplaci mu rekompensate. Lepiej zeby dali szansee gry Faye w pierwszym zespole

0

@FcPortoFan1999 komu tam dzisiaj kibicujesz?

3

@HypeR wymiana za Lewusa

0

@FcPortoFan1999 asysta jak Thierry Henry

2

@Lionel_Messi10 cisną chlopaki mega, oby zgarneli Supporters Shield, a pozniej MLS Cup. Na pewno Inter odczuje brak Leo i moze tez Luisa podczas Copa America, ale na razie niech nabijają ile tylko sie da. Szkoda finalu US Open z zeszlego sezonu, ale coz Leo nie mogl grac

0

@krol211 dopóki guzik nie pier...

9

@TR3YWAY ciekaw jestem czy ten guzik wytrzyma do konca sezonu czy nie wybuchnie jednak

0

@Criss18Barca trzeba zapytac @Luciano99 o opinie

0

@FcPortoFan1999 ale mnie zaskoczyles z tą Craxą wczoraj, a Lech to irytuje mega mocno, mozna wreczac Jadze puchar. Slask z o nic wlaczacym LKSem to powinien wykorzystac szanse na przeskoczenie Lecha, jednak to kasa za puchary

2

@blakkudium fajnie, ze ciezko Bayernowi znalezc trenera, oby ciezkie czasy przed nimi i liga niemiecka stala sie bardziej wyrownana

2

@Sulimo to jak w premier league, po takim pieknym meczu jak wczoraj to chyba warto ogladnac cracovia gornik

0

@FCB_dimiC na bank jest tam Dominik Piechota swietujący

0

@FcPortoFan1999 nie no smieje, jasne ze to Madzia, to juz kolejna 'znana' osoba wezwana co wrzuca alkohol na swoj profil i pozniej ją wzywają, takie czasy

0

@FcPortoFan1999 nie wiem czy sie nie mylisz, to moze byc ta Dagmara jednak :D

0

@kondzix2115 Haaland

0

@FcPortoFan1999 mogli do karnych sprobowac doprowadzic to i godzina by sie zgodzila

1

@Gaz i bardzo ladne podusmowanie przy piątku

0

@negreanu w sumie tak, ostatnie mecze stali to mega lipa, jaga powinna wykorzystac okazje

0

@FcPortoFan1999 pytanie po wczorajszym meczu jest takie czy Jaga zdobedzie mistrza? bo to tez jest juz nieoczywiste

0

@FcPortoFan1999 to wiem, ale i tak ciekaw jestem czy awansuja do ekstraklasy

0

@FcPortoFan1999 to bedzie hit, Wisla w pucharach, tylko czy awansują do ekstraklasy?

0

@FcPortoFan1999 widzialem, no jaja

0

@FcPortoFan1999 kiedy ta bramka padla na 1;2? przeciez na chwile wyszedlem

0

@FcPortoFan1999 teraz to wisle zycze pucharu, grali do konca i caly mecz równo

0

@FcPortoFan1999 Grosicki i kilku jeszcze to juz nawet na boisku siadali, mają za swoje

0

@FcPortoFan1999 no to są jaja, meczycho

0

@FcPortoFan1999 mowilem, rozumisz :D

0

@FcPortoFan1999 zaraz pogon walnie dwie, tak czuje

0

@FcPortoFan1999 wlasnie ialem to pisac, znowu to samo :D

0

@FcPortoFan1999 dawaj mie te bramki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?