Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden Inigo najprawdopodobniej odejdzie za darmo, pisano juz o tym, ze problem z rejestracją w przyszlym sezonie i bedzie mogl odejsc, Barca wyplaci mu rekompensate. Lepiej zeby dali szansee gry Faye w pierwszym zespole
0
@FcPortoFan1999 komu tam dzisiaj kibicujesz?
3
@HypeR wymiana za Lewusa
0
@FcPortoFan1999 asysta jak Thierry Henry
2
@Lionel_Messi10 cisną chlopaki mega, oby zgarneli Supporters Shield, a pozniej MLS Cup. Na pewno Inter odczuje brak Leo i moze tez Luisa podczas Copa America, ale na razie niech nabijają ile tylko sie da. Szkoda finalu US Open z zeszlego sezonu, ale coz Leo nie mogl grac
0
@krol211 dopóki guzik nie pier...
9
@TR3YWAY ciekaw jestem czy ten guzik wytrzyma do konca sezonu czy nie wybuchnie jednak
0
@Criss18Barca trzeba zapytac @Luciano99 o opinie
0
@FcPortoFan1999 ale mnie zaskoczyles z tą Craxą wczoraj, a Lech to irytuje mega mocno, mozna wreczac Jadze puchar. Slask z o nic wlaczacym LKSem to powinien wykorzystac szanse na przeskoczenie Lecha, jednak to kasa za puchary
2
@blakkudium fajnie, ze ciezko Bayernowi znalezc trenera, oby ciezkie czasy przed nimi i liga niemiecka stala sie bardziej wyrownana
2
@Sulimo to jak w premier league, po takim pieknym meczu jak wczoraj to chyba warto ogladnac cracovia gornik
0
@FCB_dimiC na bank jest tam Dominik Piechota swietujący
0
@FcPortoFan1999 nie no smieje, jasne ze to Madzia, to juz kolejna 'znana' osoba wezwana co wrzuca alkohol na swoj profil i pozniej ją wzywają, takie czasy
0
@FcPortoFan1999 nie wiem czy sie nie mylisz, to moze byc ta Dagmara jednak :D
0
@kondzix2115 Haaland
0
@FcPortoFan1999 mogli do karnych sprobowac doprowadzic to i godzina by sie zgodzila
1
@Gaz i bardzo ladne podusmowanie przy piątku
0
@negreanu w sumie tak, ostatnie mecze stali to mega lipa, jaga powinna wykorzystac okazje
0
@FcPortoFan1999 pytanie po wczorajszym meczu jest takie czy Jaga zdobedzie mistrza? bo to tez jest juz nieoczywiste
0
@FcPortoFan1999 to wiem, ale i tak ciekaw jestem czy awansuja do ekstraklasy
0
@FcPortoFan1999 to bedzie hit, Wisla w pucharach, tylko czy awansują do ekstraklasy?
0
@FcPortoFan1999 widzialem, no jaja
0
@FcPortoFan1999 kiedy ta bramka padla na 1;2? przeciez na chwile wyszedlem
0
@FcPortoFan1999 teraz to wisle zycze pucharu, grali do konca i caly mecz równo
0
@FcPortoFan1999 Grosicki i kilku jeszcze to juz nawet na boisku siadali, mają za swoje
0
@FcPortoFan1999 no to są jaja, meczycho
0
@FcPortoFan1999 mowilem, rozumisz :D
0
@FcPortoFan1999 zaraz pogon walnie dwie, tak czuje
0
@FcPortoFan1999 wlasnie ialem to pisac, znowu to samo :D
0
@FcPortoFan1999 dawaj mie te bramki