Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 pytanie czy faktycznie mial czy koledzy dziennikarze wypisywali jak najwiecej zeby pomoc go naglosnic
0
@FcPortoFan1999 nie wiem czy dobrze pamietam, ale niby byl news o schalke, to jeden z nielicznych niemieckich klubów, ktore lubie. Marek jednak pewnie liczyl, ze dostanie jakis pierwszoligowy klub do prowadzenia, niestety polscy trenerzy za granicą nie są w cenie jak np. trenerzy z chorwacji
0
@Herato taki pomysl to footroll mial juz lata temu... wtedy tez zakonczylem ogladanie jego kanalu
ale pomysl TOP
1
@Sulimo to wszystko dzieki Kuleszy
0
@MesQueUnClub96 De Zerbi niby sie zadeklarowal, ze zostaje w poteznym Brighton, licze ze szczesliwcem na lawce zostanie ten Hag, piekny bylby to sezon
1
@NeroTFP1 Bayern musisz! Idealny kandydat, bedzie chcial de Jonga od nas, to sie musi udac
0
@PatrykBarca szkoda jednak tego Olympiakosu bo tam to Hezze nawet przyjął polski paszport jak sie dowiedzial, ze Marek wpada
0
@PatrykBarca kluby nie chcialy sie dostosowac, wymagal od zawodników jezyka polskiego
4
@Sulimo Kowal jak zawsze trafnie :D
0
@PatrykBarca niby tak, ale pozycja w liddze pucharów nie daje
0
@FcPortoFan1999 Marek sie przeliczyl, slabo troche. Mogl w europie cos ugryźć, a tak to teraz pewnie od początku trzeba zaczynac
0
@AduŚ07 @TR3YWAY moj stary rocznik 48 i z jazdą to zawsze mial problem, palenie sprzegla to standard, niereformowalny, tak ich chyba uczyli. Teraz to juz calkowicie sie pogorszylo, mamuska opowiadala, ze nawet na autostradzie próbowal zawracac. Naszczescie jezdzi coraz mniej. Z tego co wiem to wchodzi lub juz weszlo prawo, ze jezeli osoba starsza bedzie brala udzial w kolizji ma miec zabierane prawo jazdy i przechodzic ponowne badania czy nadaje sie do jazdy
0
@KibicBarcy84 są tylko informacje jak koszulka z jego nazwiskiem sie sprzedaje, nic wiecej
6
@Kidd fajny ten Antony, taki lubiany
0
@Ptasior oj tam, szczegoly :)
1
@Damian_Balde przypadek :D
1
@Kgorecki2500 mozna jedynie zalowac, ze nie rządzi... no szkoda, ale wiele przed nami
2
@Sherem będą wyciskac maxa, w lipcu ma pojawic sie di Maria, moze Modric, Miami w przyszlosci moze byc miejscem docelowym dla gwiazd chcących zakonczyc kariere w fajnym miejscu, podobnie dzialają kluby z LA. Tyle ile da Messi temu klubowi przez te lata to jednak zaden inny zawodnik nie bedzie potrafil
2
@jary99 masz racje, ja to bym chcial tylko teksty od pana Mateusza Borka, on najlepiej wie co dzieje sie na miescie
0
@Jakchcesz w bezposrednim starciu zwycieski byl jednak ten Hag :D
2
@Jakchcesz Xavi od kazdego powinien sie uczyc
2
@Explode to, ze Lapcio chcialby Haalanda to wiadomo, Xavi zawsze chce zawodnikow, ktorych trenowal Guardiola...
2
@ArcziArtt mielismy goscia za darmo i to pasujacego stylem gry, zachcialo sie medialnego szumu, za chwile zacznie sie wypychanie Lewusa i kolejna gruba kasa nie wydana za mądrze i próba jej odzyskania
0
no tak, Xavi chce kazdego kto przewinal sie przez 'ręce' Guardioli, Cancelo, Ferran, Lewandowski, Gundogan, sam nie potrafi tworzyc zawodników, teraz Bernardo, chcialby stworzyc samo graja
4
a Laporta nie przedluzajac kontraktu z Leo twierdzil, ze nie chcial rujnowac klubu. Pozniej zrobil medialny szum, ze Leo wroci, pewnie by nasciagac sponsorow...
na koniec mamy Disneya kopiacego sie po czole z rosnacym kontraktem, no bo trzeba bylo gwiazde sciagnac, a tą samą robote robil Auba
0
@FcPortoFan1999 i pogon wraca do walki o miszcza
0
@FcPortoFan1999 w ekstraklasie kluby nie chcą mistrza, w fortunie nie chcą awansu
0
@FcPortoFan1999 ekstraklasa stala sie przewidywalna
0
@FcPortoFan1999 Tomasz Tulacz i jego Puszcza
0
@626 ponoć plan jest wykupienie go, pewnie pogra jeszcze sezon i nastepnie sprzedaz