Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro przy De Zerbim to nawet Szachtar sie cofnal, z nimi nawet nie potrafil wygrac ligi
7
@Kalin33 i tak naprawde jak trzeba zastapic Yamala to jest Raphinha, teraz trzeba pograc na lewym skrzydle jest tez i on, byl problem z pomocnikami i to i w srodku zagral. Problemem on nie jest, wiekszy problem to de Jong, ktory daje mniej druzynie, a kontrakt ma niestety najwiekszy w klubie
3
po co mu agent? Deco go tu sciagnal i on sie nigdzie nie rusza, potencjalna sprzedaz to troche przyznanie sie do błędu, ze go tu sciagneli. Liczby robi? robi
1
@tristan87 @Sulimo do Skorzy malo podobny
0
@Piotr,1985 ja Borussii nie lubie, ale jeszcze bardziej Bayernu jak i Realu, wiec pozostaje kibicowac BVB. Jedyny klub niemiecki jaki traktuje pozytywnie to Schalke, glownie ze wzgledu historii zwiazanej z polskimi gornikami, troche polskich zawodnikow rowniez sie tam przewinelo
1
@pacior95 z palcem zawsze trudniej
@MesQueUnClub96 jest ekspertem od kosza
2
@Sulimo ketchup Dawtona
1
@escarabajo tak, slynny bezdzomny, no i bracia Fabio i Rafael, niezle czasy
1
@escarabajo pamieta sie, wielki talent swego czasu, w fmie tez
0
@Danny Gaucho niczym jak Leo Messi w zdobytych pucharach, a imie jego czterdziesci i cztery
0
@MesQueUnClub96 tez wierze dzisiaj w Tomka, ogladalem Chelsea jak rowniez PSG jak ich prowadzil i jest to trener umiejetnie prowadzacy kluby w pucharach, lige czesto mial gleboko w tyle
0
@Spacedragon @Danny Gaucho i wikipedia
2
@MesQueUnClub96 warto oglądac do konca, bez przewijania
0
@bartekvisca z reprezentacja to na pewno sie przeliczyl, a teraz Probierz top lata po Wojewodzkich i gra bohatera jak to wprowadzil polske na euro i pieprzy o golfie.
0
@LukaszFan wedlug mnie zmarnowal rok swój jak i Rakowa, na pewno wiecej zrobilby w europie niz Szwarga i pewnie obronilby mistrza. Wydaje mi sie, ze przeliczyl sie, ze dostanie oferte z klubu zagranicznego, moze z bundesligi, a te wszystkie newsy kto go niby chce to tylko fake od kolegow dziennikarzy chcacych pomoc mu w znalezieniu klubu
2
@wojopancer dwoch praktycznie identycznych pilkarzy, napastnicy czy skrzydlowi, ktorzy mają problem ze strzeleniem powyzej dziesieciu bramek w sezonie
2
@FcPortoFan1999 co jak co, ale Podolski to jest gosc TOP, oby mu sie udalo przywrocic Gornik do mistrza, obojetnie na jakim stanowisku
0
@FcPortoFan1999 moglby sie ogarnac bo krzywde robi nie tylko sobie, ale zawodnikom
0
@FcPortoFan1999 i znowu Boras w viaplay rzucal newsami z miasta o powrocie Poldiego do Koln i Poldi krotko wyjasnia, ze nic takiego nie bylo. To jest wlasnie to, pierdzieli co chwile to o Kownackim, to o Bulce i wszystko glupoty. Gangus z Debicy
5
@zadafcb jest potencjal na klasyk :D
0
jadles kebsa od Poldiego?
0
@FcPortoFan1999 sie oglada
0
@Misiaczek09 spokojnie, doczekamy sie pewnie logo Taylor Swift na koszulkach...
0
@FcPortoFan1999 pan Borek w jednym z ostatnich programów opowiadal jak to niby wyglada dzien Papszuna, niby silownia i nauka jezyka, dlatego tez te wszystkie opowiesci o klubach to sciema jego kolegow, nie bez powodu pracowal ten rok jako ekspert w C+
2
@Messibestplayerintheworld wymiana za Disneya
0
@FcPortoFan1999 pytanie czy faktycznie mial czy koledzy dziennikarze wypisywali jak najwiecej zeby pomoc go naglosnic
0
@FcPortoFan1999 nie wiem czy dobrze pamietam, ale niby byl news o schalke, to jeden z nielicznych niemieckich klubów, ktore lubie. Marek jednak pewnie liczyl, ze dostanie jakis pierwszoligowy klub do prowadzenia, niestety polscy trenerzy za granicą nie są w cenie jak np. trenerzy z chorwacji
0
@Herato taki pomysl to footroll mial juz lata temu... wtedy tez zakonczylem ogladanie jego kanalu
ale pomysl TOP
1
@Sulimo to wszystko dzieki Kuleszy
0
@MesQueUnClub96 De Zerbi niby sie zadeklarowal, ze zostaje w poteznym Brighton, licze ze szczesliwcem na lawce zostanie ten Hag, piekny bylby to sezon