1

@Faro przy De Zerbim to nawet Szachtar sie cofnal, z nimi nawet nie potrafil wygrac ligi

7

@Kalin33 i tak naprawde jak trzeba zastapic Yamala to jest Raphinha, teraz trzeba pograc na lewym skrzydle jest tez i on, byl problem z pomocnikami i to i w srodku zagral. Problemem on nie jest, wiekszy problem to de Jong, ktory daje mniej druzynie, a kontrakt ma niestety najwiekszy w klubie

3

po co mu agent? Deco go tu sciagnal i on sie nigdzie nie rusza, potencjalna sprzedaz to troche przyznanie sie do błędu, ze go tu sciagneli. Liczby robi? robi

1

@tristan87 @Sulimo do Skorzy malo podobny

0

@Piotr,1985 ja Borussii nie lubie, ale jeszcze bardziej Bayernu jak i Realu, wiec pozostaje kibicowac BVB. Jedyny klub niemiecki jaki traktuje pozytywnie to Schalke, glownie ze wzgledu historii zwiazanej z polskimi gornikami, troche polskich zawodnikow rowniez sie tam przewinelo

1

@pacior95 z palcem zawsze trudniej
@MesQueUnClub96 jest ekspertem od kosza

2

@Sulimo ketchup Dawtona

1

@escarabajo tak, slynny bezdzomny, no i bracia Fabio i Rafael, niezle czasy

1

@escarabajo pamieta sie, wielki talent swego czasu, w fmie tez

0

@Danny Gaucho niczym jak Leo Messi w zdobytych pucharach, a imie jego czterdziesci i cztery

0

@MesQueUnClub96 tez wierze dzisiaj w Tomka, ogladalem Chelsea jak rowniez PSG jak ich prowadzil i jest to trener umiejetnie prowadzacy kluby w pucharach, lige czesto mial gleboko w tyle

0

2

@MesQueUnClub96 warto oglądac do konca, bez przewijania

0

@bartekvisca z reprezentacja to na pewno sie przeliczyl, a teraz Probierz top lata po Wojewodzkich i gra bohatera jak to wprowadzil polske na euro i pieprzy o golfie.

0

@LukaszFan wedlug mnie zmarnowal rok swój jak i Rakowa, na pewno wiecej zrobilby w europie niz Szwarga i pewnie obronilby mistrza. Wydaje mi sie, ze przeliczyl sie, ze dostanie oferte z klubu zagranicznego, moze z bundesligi, a te wszystkie newsy kto go niby chce to tylko fake od kolegow dziennikarzy chcacych pomoc mu w znalezieniu klubu

2

@wojopancer dwoch praktycznie identycznych pilkarzy, napastnicy czy skrzydlowi, ktorzy mają problem ze strzeleniem powyzej dziesieciu bramek w sezonie

2

@FcPortoFan1999 co jak co, ale Podolski to jest gosc TOP, oby mu sie udalo przywrocic Gornik do mistrza, obojetnie na jakim stanowisku

0

@FcPortoFan1999 moglby sie ogarnac bo krzywde robi nie tylko sobie, ale zawodnikom

0

@FcPortoFan1999 i znowu Boras w viaplay rzucal newsami z miasta o powrocie Poldiego do Koln i Poldi krotko wyjasnia, ze nic takiego nie bylo. To jest wlasnie to, pierdzieli co chwile to o Kownackim, to o Bulce i wszystko glupoty. Gangus z Debicy

5

@zadafcb jest potencjal na klasyk :D

0

jadles kebsa od Poldiego?

0

@FcPortoFan1999 sie oglada

0

@Misiaczek09 spokojnie, doczekamy sie pewnie logo Taylor Swift na koszulkach...

0

@FcPortoFan1999 pan Borek w jednym z ostatnich programów opowiadal jak to niby wyglada dzien Papszuna, niby silownia i nauka jezyka, dlatego tez te wszystkie opowiesci o klubach to sciema jego kolegow, nie bez powodu pracowal ten rok jako ekspert w C+

2

@Messibestplayerintheworld wymiana za Disneya

0

@FcPortoFan1999 pytanie czy faktycznie mial czy koledzy dziennikarze wypisywali jak najwiecej zeby pomoc go naglosnic

0

@FcPortoFan1999 nie wiem czy dobrze pamietam, ale niby byl news o schalke, to jeden z nielicznych niemieckich klubów, ktore lubie. Marek jednak pewnie liczyl, ze dostanie jakis pierwszoligowy klub do prowadzenia, niestety polscy trenerzy za granicą nie są w cenie jak np. trenerzy z chorwacji

0

@Herato taki pomysl to footroll mial juz lata temu... wtedy tez zakonczylem ogladanie jego kanalu
ale pomysl TOP

1

@Sulimo to wszystko dzieki Kuleszy

0

@MesQueUnClub96 De Zerbi niby sie zadeklarowal, ze zostaje w poteznym Brighton, licze ze szczesliwcem na lawce zostanie ten Hag, piekny bylby to sezon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?