- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 681 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 681 Culés
6
Obrona Interu Miami to jedna z najgorszych formacji jakie widziałem w ostatnich latach w mimo wszystko bardziej profesjonalnej piłce. Oni mogliby walczyć o mistrzostwo MLS na spokojnie, ale nie z taką obroną. Tam wszyscy kompletnie nie ogarniają.
1
@macio_944 Fajna ta defensywa w tej Ekstraklasie..znaczy MLS-ie ;)
0
@macio_944 Napastnik rywali też się tu jednak nie popisał. :D
1
@macio_944 w tym tygodniu mają zakontraktowac nowych stoperów, tam jeszcze okienko jest do 23 kwietnia
0
@Lanosss pytanie czy do tego czasu nie poleca z Concacaf Champions Cup?
Potem to bedzie bardziej walka o play off, bo supporters shield z tym brakiem Leo z uwagi na CA to tez sie oddala i takimi porażkami u siebie z wcale nie topowa ekipa w MLS
0
@macio_944 ale tutaj to się chciał zabawić i wyszło jak zazwyczaj za boisko
1
@Lanosss Bardzo dobre info, bo to jest jakaś marna prowokacja, a nie obrona
1
@mekston @macio_944 mysle, ze zepną dupe i to mocno, nie bez powodu Leo wczoraj odpoczywal. Wedlug mnie to ustawienie z trzema srodkowymi obroncami i wahadlowymi totalnie sie nie sprawdza, w ataku widac wtedy brak Taylora, ktory dobrze uzupelnia Suareza i Leo
0
@macio_944 Napastnik też zdolny xd
0
@Lanosss na razie nie mają nominalnego PO - pytanie kiedy dołączy to raz i dwa kto to będzie finalnie.
Oczywiście wczorajsze spotkanie wiemy, że było grane pół rezerwowo - bo Messi, Suarez i Busi nie grali od początku, a Ci dwaj ostatni z ławki.
Natomiast co do obrony to już jest kolejne spotkanie i pamiętajmy mecz z LA Galaxy czy nawet z Nashville w pucharze - to był też dramat.
Plus początek kwietnia i Monterrey to jeszcze trudniejszy rywal niż Nashville (jeśli wyeliminują Nashville)
1
@mekston Gressel w poprzednich klubach gral jako prawy obronca, myslalem ze po to go sprowadzili jednak Tata wystawia go w pomocy...
0
@Lanosss tak, sam pisałem o tym, ale on jest dość wolny na PO i Nashville to wykorzystywało
Dodatkowo w Interze z kontuzją wyleciał Farias / (do końca sezonu), i kontuzjowany jest też Cremaschi - ten wrócić ma gdzieś pod koniec kwietnia, to w pomocy była dziura. Teraz przyszedł Redondo to trochę zmniejszyło ten problem, ale w obronie dalej on jest. Na razie rywale jak w masełko wchodzą w ich obronę.