Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mekston @Lionel_Messi10 jakie zarzadzanie minutami? jakies limity są? :D
2
@Lionel_Messi10 się wie, ze meczyk. Mam dylemat czy robic pobudke, jednak to mecz derbowy. No i ciekawe czy zagra Leo, Orlando slabo w tym sezonie, powinni i bez niego sobie poradzic
1
@Herato @FcPortoFan1999 w robocie juz chyba, druga zmiana
1
@Herato Dembiński
2
@JordiAlbion stary @Luciano99
0
@Herato dobrze, ze z Juve podpowiedziales bo pasowal mi przez chwile Panucci
4
@Herato van der Sar?
3
@Albatros dokladnie, strasznie nas kibicow ten sezon zmeczyl psychicznie, szczegolnie to co mowi Xavier po porazkach, nawet ciezko mi sobie wyobrazic jak zawodnicy mają reagowac, zero motywacji
2
@mekston wczoraj widac bylo jak sie wymieniają pozycjami, Vini czesto schodzil do srodka i gral jako dziewiatka
2
@Albatros i wszystko sie zgadza, dwoch zawodników co gralo u Guardioli i Hiszpan znajacy lige. Samograj dla Xaviera
0
@Bocheno1 i nie trzeba wyplacac premii zawodnikom...
0
@Deviler nie jest lubiany w szatni to po co ma siedziec, wyszedl bo pewnie jakis kwas byl, tak bylo
0
@Deviler byloby super, Tuchel tam nie pasuje, są kwasy w zespole, pięknie po prostu dla Bundesligi, jestem na tak
0
@tristan87 byl panie kolego, jego wypozyczenia do Benfici czy Fiorentiny okazaly sie nie trafione, pięc lat na wypozyczeniach i oddany za darmo. Poza Neymarem to nie mamy szczescia do zawodników prosto z Brazylii. Pamietam jeszcze takich orzeszków jak Rochemback czy Geovanni, na nich miala opierac sie kiedys Barca
1
@tristan87 ale ta sama historia co z Keirrisonem, tez nie zadebiutowal tylko od razu wupozyczenie, wtedy jednak Laporta 'prał' nizsze kwoty jesli chodzi o Brazylie, wszystko krecilo sie wokolo 10 baniek za zawodników
4
@tristan87 Henrique przyszedl sezon wczesniej przed Keirrisonem, piekne czasy
0
@FcPortoFan1999 wygrali tarcze wspolnoty na poczatku sezonu i to wlasnie w meczu z City. Dla nich duzym sukcesem i tak jest, ze z druzyny poza top4 są aktualnie drugą siłą w anglii
0
@FcPortoFan1999 wedlug mnie Arsenal w tym sezonie osiagnal swoje maximum, watpie ze w przyszlym bedzie szlo im az tak dobrze. Pep mysle, ze wie iz musi wstrzasnac ekipą i na pewno dokona 'mocnych' transferow, glownie ze bedzie staral sie zdobyc lige mistrzow, a tam wiadomo, jest Real. Kibice angielskich klubow dalej muszą uzbroic sie w cierpliwosc i tak naprawde czekac do momentu az Pep zdecyduje sie odejsc
0
@FcPortoFan1999 nie ma mozliwosci, zaden klub z Londynu nie chce by sąsiad wygral jakikolwiek puchar. Dla kazdej Londynskiej druzyny to sukces jak u sąsiada zle sie dzieje :D
3
@Bulbulator komicznie to moze wygladac na stadione jak kibice będą sie cieszyc po kazdej bramce dla City, dla nich pucharem jest brak sukcesow klubów z Londynu :D
0
@MesQueUnClub96 dzisiaj to nadrobią, muszą nadrobic bramek do Arsenalu
2
@Herato Di Stefano
2
@Culer9002 nie wiem czemu, ale ten kolor mnie jakos drazni :D jakis taki majtkowy, bezplciowy
1
@blakkudium strasznie mdłe te barwy City, totalnie mi ich koszulki nie siadają
1
@Kidd zbierają kase na nowy stadion, Old Trafford nie warto reanimowac
0
@Tarins chyba, ze to z okazji dnia matki czy jakiejs tam innej okazji, ale to raczej pilkarze grają z imionami matek niz nazwiskami, no ale kto wie
1
@Tarins pewnie 'I' zabraklo na produkcji, musieli czyms zastapic
0
@626 my kibice potrafimy to dostrzec, a Xavier na przekór
0
@FcPortoFan1999 a no widzisz, dlatego tak Cie rozszyfrowalem, przeznaczenie na bank
0
@mcsarna no pięknie napisane, a jakze trafnie