Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 czy ogladales juz dokument '1992 wielka gra' na na netflixie? cos dla starszych fanow pileczki @Comentateiro @Danny Gaucho oraz inni zainteresowani
0
@FcPortoFan1999 a jednak... no wszystko mają jak na talerzu za tydzien
0
@FcPortoFan1999 ale obiecal...
0
@FcPortoFan1999 ratunkiem dla Jagi jest tylko, ze maja teoretycznie slabszego przeciwnika niz Slask w ostatniej kolejce
0
@FcPortoFan1999 metr przed kiblem...
1
@Kamilos84 polnoc panie kolego
1
@Keson Fury, on ma duzą rodzine do wykarmienia
0
@krajana kolo polnocy
2
@Lionel_Messi10 nocka niezla sie zapowiada, Fury - Usyk, a pozniej Inter, lecimy nie spimy
0
@FcPortoFan1999 jednak uratowani, karny w 97 minucie :D
0
@FcPortoFan1999 Boavista spada panie kolego
1
@FcPortoFan1999 oj moze Sobczak zalowac niewykorzystanego karnego z Sosnowcem
0
@FcPortoFan1999 to to juz pewne jest, Legia czy Gornik ich nie dogonią
0
@FcPortoFan1999 ja to wiem, Sląsk do boju :D
0
@FcPortoFan1999 wlasnie nie, chelsea jeszcze totkow mogą przeskoczyc
0
@FcPortoFan1999 ten sezon w ligach to jest zajebisty po prostu :D jutro w premier league tez bedzie radosnie
2
@FcPortoFan1999 alez pieknie, Bayern spada na trzecie :D no pieknie po prostu
1
@MesQueUnClub96 gol dla Hoffenheim, Bayern spada na trzecie :)
0
@TR3YWAY dokladnie tego brajton, ten sam De Zerbi co nawet z Szachtarem mistrza nie potrafil wygrac
0
@FcPortoFan1999 do Bayernu, Tuchel do ManU
0
@Hosh dzieki kolego, ladny bardzo
0
@FcPortoFan1999 a co jest napisane?
1
@Patrykl145 @FcPortoFan1999 no i cyk 2:0
2
@Khajio wyrobi sie w pierwszych pietnastu minutach
0
@FcPortoFan1999 a czemu Ty na mecze nie chodzisz?
0
@Bernard777 @FcPortoFan1999 opinia?
1
@mekston 1998 panie kolego
8
@AlwaysBlaugrana ja sie zastanawiam jak sie czują zawodnicy slysząc takie slowa od trenera, wieczne narzekanie na transfery, kadre, jak oni mają czerpac motywacje od takiego trenera...
0
@FcPortoFan1999 to tez jest hit, ze zaden z nich nawet jednego majstra nie zgarnal...
1
@FcPortoFan1999 ten mecz Stali z Pogonią wczoraj to pazdzierz byl okrutny, jedyny pozytyw to Kochalski, Grosicki w kontratakach to chyba mylił nogi, którą ma stawiac