0

@FcPortoFan1999 Maras zaszaleje na rynku transferowym

0

@MesQueUnClub_87 nie ma klimatyzacji w lokalach?

5

@ranger3120 @FcPortoFan1999 w robocie jest, pierwsza zmiana, niedlugo sie pojawi, spokojna glowa

7

@Luciano99 czy nadchodzący serial na Netflixie 'Oponiarze' to jakas ekranizacja związana z Twoim zakladem i ekipą? Po zwiastunie wygląda ciekawie...


1

@Arden brawo, pieknie pan to opisal. Moze to otworzy oczy wielu jego zwolennikom na tej stronie. Mam nadzieje, ze jego nastepny kierunek to Milan

0

@mekston no dokladnie, Argentyna jesli chodzi o ofensywnych zawodnikow to nie ma co narzekac. Wyglada na to, ze to ostatni turniej dla Scaloniego, widocznie ma inny plan na kadre. Moze bardziej postawi na Garnacho, a Di Maria ze wzgledu na wiek bedzie pelnil role wchodzacego z lawki, tak jak bylo z Dybalą

3

@BorzyKrzys niby tak, tylko czy on tyle samo daje reprezentacji? To tak jak u nas Milik, niby cos tam w klubie gra, a w reprezentacji jedna bramka na rok. Dybala w reprezentacji to nie ten sam zawodnik co w klubie, gra raczej ogony i statystyki ma bardzo slabe

2

@Emhyr pewnie, ze tak. Papszun sie przeliczyl, moze celowal w objecie reprezentacji, moze wydawalo mu sie, ze dostanie robote w jakims Ajaxie. Koledzy dziennikarze co chwile chcieli mu pomóc wymyslając co chwile jakis nowy klub dla niego. Rezygnacją z Rakowa zmarnowal im sezon i epizod w europie, Szwarga tego nie udzwignal. Teraz tak naprawde Papszun stoi przed zadaniem odbudowania sredniaka

0

@ACMaldini3 z tego co sie tu przewinelo to ponoc na polsacie

0

@Kgorecki2500 Dybala to taki troche nasz Milik w reprezentacji, jakos specjalnie kadrze nie dają za wiele...

1

@Destroyer_of_Worlds tak jest, bardzo dobry pomysl, niech kibice wszystkich szesciu druzyn przyjadą w tym samym czasie do jednego miasta, na bank sie nic nie stanie...

0

@Szklaner zajebiste to bylo, az poszukam, moze jest gdzies na yt

0

@FcPortoFan1999 chyba odpuszcze dzisiaj to widowisko, czekam z niecierpliwoscią do srody na final ligi europy, bedziesz pan ogladal?

0

@Rastafarnianin to tu maasz kompilacje z Grealishem, znajdziesz tam takie same sytuacje jak z Jackiem:)



0

@Rastafarnianin chlopaki sie pobawili, a w polsce nagonka na Góralskiego... dalej nam daleko do zachodu :D

8

Disney zrobi grilla na chacie i sie zjednoczą, proste

0

@Faro przeciez on wiele razy mowil, ze kibicuje madrylom, on i Laboga

4

@VegetaPolska zna ludzi z miasta to go wzieli bez kolejki

4

@CPuyol koledze @YeastMoss raczej chodzilo o etyke pracy Dembele... i kilka trofeów juz ma zdobytych, w tym mistrzostwo swiata

2

@NeroTFP1 przede wszystkim to Xavi nas kibiców wyczerpal psychicznie

1

@Zoker na luzie

2

@Luciano99 kobieta zmienną jest...

2

@GeneralXavi do ManU kazdy juz sie przyzwyczail:)

0

@jacobFCB Xavi jak to Xavi, zmienil zdanie...

0

@Reviven moze zle to ująłem... ale narzekal na Roque odnosnie jego transferu, a byl jedną z osób chcących go juz w styczniu. Mówiąc, ze przednim są inni zawodnicy do gry tez nie jest motywujące

0

@Janas11224 moze i podobny pomysl mial Lapcio ze swoją ekipą, moze tez chcieli przeczekac i zgarnac pozniej moze i Kloppa lub kogos innego z topu. Niestety Xavi co chwile mowi co innego, jego wypowiedzi nie dosc, ze psują wizerunek klubu to na pewno nie mobilizują zawodników. Jak zawodnicy mają byc zmobilizowani jak wiecznie narzeka na kadre i na transfery. Wyglada to jakby robił wszysttko na przekór i nie gra do tej samej bramki...

0

@bartekvisca Pep na pewno zrobi sobie rok urlopu. Ciekawa bylaby jego obecnosc w PSG,na pewno zyskaliby nowych fanow obecnie kibicujacych City :/ w City jednak ma wsparcie w strukturach klubu jak np. Txiki Begirstain. Czy w PSG tez mialby wladze taką jak dotychczas?

2

@panczo wlasnie ciekaw jestem co zrobi Real, po przyjsciu Mbappe i Endricka zrobi sie ciasno i w ataku i w pomocy. Kroos i Modric chyba jednak zostają, odejdzie pewnie Ceballos i Joselu, ale tu racja, Guler bedzie czesciej gral nizej ustawiony

0

@panczo niby tak, ale on gra na pozycji Yamala. Guler do Realu przyszedl z kontuzją i nie ma gwarancji, ze u nas dostawalby szanse co pokazuje sytuacja Roque. Nawet jezeli dostawalby szanse to dublowalby sie z Yamalem lub byl rzucany po innych pozycjach. Xavi nie rozwinalby go i nie wprowadzal tak jak robi to Ancelotti, byloby jedynie narzekanie, ze musi dojsc do siebie po kontuzji

0

@cules100pro jaki to bonus jest? umknelo mi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?