La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

1

Wróć mistrzu

„Prawda jest taka, że jestem bliżej odejścia niż zostania” - Pep Guardiola

Jak wynika z wpisu Fabrizio Romano prawdopodobnie przyszły sezon będzie ostatnim, w którym zobaczymy Hiszpana na ławce trenerskiej Manchesteru City!

6

@barcanawieki Co za dużo to i świnia nie zeżre. Chłop tyle lat siedzi w dość dużej strefie komfortu, wygrał wszystko. No może 1 więcej LM by się przydała i pewnie o to walczyć będzie. Co dalej z Pepem ? Nie widzę go w roli ratownika w Barcelonie ani gdzieś indziej. Albo jakaś topowa reprezentacja albo PSG. W piłce klubowej nie widzę klubu w którym dostał by to co tylko będzie chciał po za PSG.

0

@bartekvisca Pep na pewno zrobi sobie rok urlopu. Ciekawa bylaby jego obecnosc w PSG,na pewno zyskaliby nowych fanow obecnie kibicujacych City :/ w City jednak ma wsparcie w strukturach klubu jak np. Txiki Begirstain. Czy w PSG tez mialby wladze taką jak dotychczas?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?