Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VegetaPolska a dlatego:
https://sport.dziennik.pl/news/artykuly/6450687,molestowanie-seksualne-przeglad-sportowy-iza-koprowiak-tomasz-wlodarczyk.html
0
@Faro na meczykach, polski Fabrizio Romano, Tomasz 'Trynkiewicz' Wlodarczyk zapodal newsa
0
@FcPortoFan1999 nie wiem, choc sie domyslam
0
@FcPortoFan1999 on kocha Milan
1
@DonCarletto wyreżyserowane, Perez sie dogadał
1
@Pedri16Future na bank, Disney to smieszek, Probierz top wiadomo
5
@michal199500hehe ja go nie ogladam juz od paru lat, nie mam szacunku do niego. Na tych liveach meczowych siedzi z Polem i zawsze praktycznie jakis kibic Realu. Liże im dupy, skacze, biega, szkoda marnowac czas i szkoda, ze ktos taki co twierdzi, ze jest kibicem Barcy pluje w jej barwy
0
@michal199500hehe sprzedal sie, wyswietlenia kasa najwazniejsza. Taki to kibic
0
@FcPortoFan1999 to piosenka jest taka:) mieszkalem w anglii podczas ostatniego euro i ogladalem czesto z angolami mecze i to jak sie napinają, jaką mają pewnosc, ze wygrają i uważają, ze wszystko im sie nalezy to cieszyla mnie ich porazka z wlochami.
0
@bartekvisca zapomnij, ze Anglia wygra, metr przed kiblem bedzie klops
1
@FcPortoFan1999 jakiego faceta?
0
@FcPortoFan1999 final dzisiaj ogladaj, a nie jakies paletki
0
@Emhyr tez tak uwazam, ale ma przedluzyc kontrakt, moze Flick chce dac mu szanse lub pojdzie na wypozyczenie
0
@Emhyr minuty dla mlodych. Casado w pierwszym zespole na stale?
0
@mekston licze, ze Argentyna zgarnie CA, to moze zepsuc meczennikowi sytuacje i ktos kto zgarnie euro to wskoczy na pozycje lidera
1
@michaleu wiarygodne, nigdy nie bylo problemu
8
@mekston tragedia, nie pamietam az tak fatalnego sezonu, wszystkie plagi
0
@FcPortoFan1999 oby tak bylo i zeby sie nie zasiedzial w Borussi
0
@FcPortoFan1999 no wlaasnie, on sie marnuje w Borussi, oby udalo mu sie zmienic klub, szansy tutaj nie dostanie
0
@FcPortoFan1999 Lotka to mial troche pecha z tym transferem, w Hercie dostal szanse, a mial juz podpisany kontrakt z Borussią. Szkoda, ze sie tak to potoczylo bo teraz pewnie gralby regularnie w innym klubie, a na pewno nie w rezerwach
0
@Rust_Cohle st louis jest slabe, Inter ostatni mecz przegral, dzisiaj szansa na rehablitacje
1
@Rust_Cohle tak, tylko mecz na wyjezdzie pauzowal, w czwartek wrocil do skladu
0
@Joe_Barbaro wracalem z wyscigow na 1/4 mili z toru Santapod w strone Londynu, jechalem fordem rangerem, a na lawecie ciągnalem mclarena 720s. Przede mna jechal rumun tirem i z jego przyczepy zaczely spadac blachy, ktore wiozl. Udalo mi sie odbjc, ale i tak dostalem w bok auta, laweta zaczela tanczyc na drodze, ale udalo sie opanowac. Mclaren caly, a facet z tira jechal dalej, az go zatrzymali
0
@sevs dokladnie
0
@FcPortoFan1999 wszystkich nas oklamano
0
@FcPortoFan1999 Lunin w skladzie, nawet na rozgrzewce sie pojawil
0
@FcPortoFan1999 a pozniej gdzie bedzie?
0
@Arden z meczu z PSG, na filmiku widac biale tablice rejestracyjne samochodów czyli nie uk i ulice w Londynie rowniez tak nie wyglądają
1
@AlexDark00 zbyt piękne
2
@Arden to z innego meczu i to nie jest w Londynie