Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mordini123 @FcPortoFan1999 jest zniesmaczony
1
@FcPortoFan1999 juz tylko 13 dni... a ja zapraszam Cie na nocne ogladanie hitu MLS, Cincinnati - Inter Miami. Trzeba przyznac amerykancom, ze potrafią robic nastrój wokol meczow, ciekawie to wyglada. Nastepnie po tym hicie odbedzie sie spotkanie Copa, Urugwaj - Brazylia. Gramy, nie ma spania
0
@mekston alez lipa, ale Dibu ratuje
1
@TR3YWAY e nie mozna, jest lato, czas redukcji
ja panie na winko wskoczylem, bede cisnal 8 tygodni
0
@FcPortoFan1999 przypominam, ze eksperci proponowali rozegranie superpucharu w chicago dla polonii i ogladalnosc wieksza, wiadomo
0
@FcPortoFan1999 o, a ja mam go zapisanego na sofascore, no to ladna lipa
0
@FcPortoFan1999 no ludzie kochani, Kowal by Cie opieprzyl, a Jaga z Wisłą, zapomnialo sie?
2
@mekston @Lionel_Messi10 w niedziele pobudka 1;30 i bedzie ogladane, a pozniej Urugewaj Brazylia, warto bedzie zarwac nocke, a wieczorem cos dla naszego @FcPortoFan1999 inauguracje tez trzeba obejrzec
0
@tadzik447 mozliwe, pewnie szybki wpis i w kimono polecial
1
@FcPortoFan1999 która zmiana Oskar?
1
@mekston nastepny mecz to wyjazd do Charlotte. Cincy gra z DC
0
@Rewolucja123 a na silce byles?
1
@FcPortoFan1999 powiem Ci, ze wciagnalem sie w to mls, duzo bramek pada i to ciekawej urody, ta liga raczej ma nacisk na atak, niekoniecznie skupiają sie na obronie. Polacy fajnie sie tam prezentują, Bogusz top, jest tam tez kilku polaków juz urodzonych w usa, moze kiedys wiecej o nich uslyszymy. Z wiadomych powodów kibicuje Interowi, ale fajnie tez zaczyna wygladac LAFC, a przychodzi tam Giroud
0
@FcPortoFan1999 no ja to koncowki ogladam i skroty, wstaje przed 5 z automatu to do kawy cos jeszcze popatrze
0
@FcPortoFan1999 dokladnie tak, a ja i tak miedzy casie ogladam cope i mls
1
@Bocheno1 ma racje, euro w pl zaczyna sie po odpadnieciu 'orłów'. Konczy sie pompowanie balonika, pierdzielenie glupot w tv na temat Robercikow, Tymka Wieniawy jaką muzyke z glosnika puszcza. Nie ma wciskania na sile tematow na temat kadry, a pojawiają sie normalne informacje na temat prawdziwych pilkarzy
0
@Herato z Deportivo?
0
@Herato Del Piero
3
@Lionel_Messi10 @mekston prosze nie zapominac, ze Inter rowniez gra dzisiaj w nocy
1
@Lionel_Messi10 no i cyk, Leo pewnie odpocznie z Peru
0
@Emhyr nie tylko Ciebie, na upartego to nie powinien byc karny zaliczony, Lewy sie zatrzymal dwa razy
1
@Lionel_Messi10 Leo zalatwil, proste
4
@Popitek12 stary @Luciano99
0
@FcPortoFan1999 pan Hadaj z materialem na weszlo, jak zwykle spokojny i opanowany przekazuje swoją opinie na temat kadry
3
@FcPortoFan1999 wystarczy wysylac polki na erazmusa systematycznie i za 20 lat bedzie kadra o jakiej myslisz
4
@Arden mam nadzieje, ze Flick nie da skladu Lewemu ze wzgledu na znajomosc. Ferran powinien byc pierwszym jego konkurentem na pozycje nr 9, nie powinien byc rzucanym po pozycjach i byc zapchajdziurą jak wczesniej. Jezeli bedzie miedzy nimi rywalizacja to tylko moze dobrze wplynąc na ich dyspozycje. Warto przypomniec, ze Lewy jezeli rozegra mniej niz 55% meczów kontrakt moze zostac rozwiazany w czerwcu 2025. Oby nie bylo miejsca na sentymenty
3
@mekston dziwne jest to, ze mls caly lipiec bedzie gralo. Copa odbywa sie wlasnie u nich, gra USA, gra Kanada, a tu nic nie zrobiono zeby zrobic przerwe w tym czasie. Jeszcze piec meczow bez Leo i Luisa dla Interu, watpie ze oni wroća chociaz na jeden mecz w lipcu
4
@mekston porazka Cincy to duza niespodzianka, ciekawie sie robi przed meczem z Interem. Bogusz niezle sobie radzi, dojdzie Giroud to LAFC moze bardziej wlaczyc sie do walki o majstra
1
@JohnnyBarca @KrwawiaceoczyVEB @DonCarletto do Juve razem z Douglasem przechodzi Alisha Lehmann bo to jego dziewczyna, podwojny deal robią
0
@sen no bo od zawsze
https://www.footballkitarchive.com/czech-republic-kits/#2000s