0

@Rastafarnianin pycha kroczy przed upadkiem. Probierz uwierzyl, ze jest zbawcą polski w prowadzając kadre na euro, obskoczyl Wojewodzkiego i dal wywiadow o golfie, dorobil sie garniaków. Polska zagrala w towarzyskich jak o zycie, gdzie Ukry i Turcy sie nie napinali. Holandia miala pecha, ze nie wykorzystala wszystkich okazji bramkowych, a mecz z Austria to kontynuacja marnej gry

1

@VegetaPolska dokladnie tak i to bedzie podsumowaniem calej napinki Probierza jako zbawcy polski wprowadzjącego kadre na euro. Ledwo sie doczolgali, a w towarzyskich zagrali jak o zycie, gdzie Ukraina i Turcja sie nie napinali. Holandia miala pecha, ze nie wykorzystala wszystkich okazji na strzelenie bramek, a mecz z Austrią byl tylko kontynuacją marnej gry reprezentacji

0

no i elegancko, Polska mistrzem swiata w meczach towarzyskich odpada z euro. Probierz zbawca polski obskoczyl Wojewodzkiego, nagadal sie o golfie, dorobil sie garniaków, polacy zachlysnieci. Holandii brakowalo szczescia zeby wpakowac wiecej bramek, a z Austrią byla kontynuacja marnej gry. Francja dokonczy dziela i pewnie wpakuje tez minimum 3 brameczki. Teraz przynajmniej skonczą sie programy w kolko na ten sam temat o wspanialej atmosferze i glosniku Tymka Wieniawy, w sumie to tylko brakuje Anki zeby cos odwalila na koniec...

1

Ale co sie Probierz ponapinal w towarzyskich to jego... niepokonany, poukladal

1

@Luciano99 bezapelacyjnie

0

pieknie grali z Holandią? niby gdzie? niech sie cieszą, ze wiecej bramek nie dostali. Dzisiaj tez eksperci będą chwalic orlow Probierza? grają to samo tylko przeciwnik lepszy

1

@GeneralXavi po nosie dawal mocno, czasami na tych transmisjach ekstraklasowych po weekendzie to smarkal niemilosiernie, widac ze na zjezdzie byl :D

1

@barca__rządzi i zostac zlapanym, nagranym jak placisz za bilet nie ze swoim nazwiskiem, zostac wyrzuconym z meczu i narobic sobie i sprzedającemu problemow. Wiele takich przypadkow juz bylo

1

@Lionel_Messi10 no wlasnie podobny dylemat mam, pobudke mam codziennie rano o 5, pies sie glodny robi, skubany sie nażre i idzie spac dalej, ale plusy bo na trening o 7 zawsze juz zwarty gotowy jestem. Ja pewnie od razu ogladne jakis skrót, z ciekawosci nie wytrzymam

2

@Lionel_Messi10 i dobrze angolom tak, siedem lat mieszkalem w Londynie, z angolami ogladalem poprzednie euro i nie wiekszych buców napinających sie kim to nie są i jak to pilka nalezy do nich. Piekny byl widok wlochów wygrywajacych euro

3

@Lionel_Messi10 Fermin krótko na temat i nie ma co dyskutowac
@mekston pobudka panowie dzisiaj? popcorn przygotowany?

1

@Kapitan hawk tylko pokazawo, charytatywnie

0

@FcPortoFan1999 "Probierz zajebiscie to wszystko poukladal"

1

@mekston tez obserwowalem dzisiaj LA FC, oni łapią wahania formy, mysle ze powoli odpadną w walce. Powoli zbliza sie bezposredni mecz Cincy z Interem, niestety bez Leo i Luisa. Ten mecz bedzie mocno decydujący, remis bralbym w ciemno

2

@Adran360 niestety Cincinnati tez wygralo i to rzutem na tasme, w 90 minucie byl remis 2:2 :( mają dwa mecze zalegle i tylko 2 pkt straty do Interu

2

@KamQiX na pewno tym, ktory na emeryturze bedzie odbieral zlotą pilke bedzie Lionel Messi, bedzie to super zlota pilka:)
@Lionel_Messi10

1

@Lionel_Messi10 panie, ja w zegarkach bardzo mocno siedze, cos tam mam u siebie:) dlatego rzucil mi sie ten zegarek w oczy, a te swatche to taka zabawkowa omega, zrobione dla fanow.

1

0

@Arden na pewno trzeba pochwalic tvp, ze pierwszej polowy nie dalo sie wczoraj ogladac. Zgarniają miliony, a serwery mają na poziomie czaterii

0

@Rust_Cohle


to chyba jak najbardziej pasuje do zaistnialej sytuacji...

1

@BorzyKrzys najlepsze to jest po meczu, tak jak dzisiaj. Radio zet nawija jaki to Probierz fantastyczny, jak pieknie ubrany i jaki ma zegarek, jak pieknie grac nauczyl reprezentacje... a oni jak zwykle przegrali, nawet remisu nie ma. Tak naprawde to mieli farta, ze Holandia nie wykorzystala wszystkich sytuacji co miala. Narracja byla by dzisiaj inna

0

@Emhyr @FcPortoFan1999 cos ty tu narobil???

1

@Rastafarnianin dokladnie tak kolego, kolejna reprezentacja ma z nas beke bo zgarnela 3 punkty i dzieisiejsza gra nic nie zmienia w postrzeganiu repry. Austria wyjdzie zgarnac komplet, a Francja to tym bardziej moze sobie juz dopisac 3pkt

1

@FcPortoFan1999 w Barcelonie tez nie jest potrzebny

4

@Lionel_Messi10 byle do piatku i odpalamy ten wlasciwy turniej! wlasciwie to do czwartku:)

1

@Fake69 jest Grimaldo, ale de la Fuente ma swoje wizje

1

@mekston no niestety, w tym roku nie bardzo wierze w Supportters Shield, juz predzej mysle, ze uda sie MLS Cup zgarnac bo to jednak system pucharowy. Az 19 zawodnikom Interu konczy sie kontrakt w grudniu 2024, pewnie sezon 2025 bedzie tym najwazniejszy dla nich jak sie odpowiednio wzmocnią i nie bedzie zadnych turniejow reprezentacyjnych, zawodnicy będą mogli skupic sie wylacznie na klubie

3

@mekston @Lionel_Messi10 euro eurem, ale w nocy kolejny meczyk nadchodzi. Phila w specjalnej formie nie jest, ale czy atak Interu postraszy bez najlepszych zawodnikow? moze i tak, ale zeby ta obrona w koncu sie ogarnela

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?