0

@FCBparasiempre kontrakt Lewego to nie jest 2+2, to jest kontrakt 4-letni z mozliwoscia rozwiazania go ze strony klubu jezeli w trzecim sezonie rozegra ponizej 55% meczow

0

@FcPortoFan1999 juz tak jest

0

@FcPortoFan1999 final ligi mistrzow... zero emocji, jutro dopiero beda emocje w finale barazy

0

chyba nanlepszą opcją byloby wypozyczenie, jest to lewonozny srodkowy obronca i na ten moment Martinez jest w pierwszym zespole, ktory ma kontrakt do czerwca 2025. Faye moglby zlapac doswiadczenie na wypozyczeniu i po sezonie zastapic Inigo

1

@MesQueUnClub96 no nie wiem, robi sie coraz ciezszy i wolniejszy, chyba bardziej powinien dbac o siebie. W przyszlosci moze byc latwiejszy do upilnowania

0

@kejdzi gdzies juz to widzialem... w sumie to nie jeden raz...

1

@barcanawieki karne tez strzelac trzeba, a Bono potrafil obronic. Ronaldo wydawalo sie, ze on sam wygra wszystko u arabskich, a to Al Hilal stworzylo druzyne, kolektyw. Pewnie dokupia w lecie nowych zawodnikow, wroci Neymar i beda mocniejsi. Koncowka kariery CRa wyglada slabo mimo nastrzelanych bramek, rozmienia sie na drobne. Narracja, ze rekordy go gonią tak naprawde niewiele zmienia, malo kto traktuje go powaznie.

4

@Lionel_Messi10 @mekston @AFA no fajny meczyk, fajny rezultat, pieknie się patrzy na te inscenizacje emocjonalne CRa. Dzisiaj to chyba nie wypada iść spac, wieczorem final, gdzie wszyscy jesteśmy w zoltych barwach i 3mamy kciuki zeby to Reus na koniec historii w Borusii mogl swietowac tytul. Oczywiscie o 1:30 czeka nas starcie Interu, pewnie ostatni mecz z Leo i Luisem przed Copa

0

@dv7wisnia laga na Roberta, musi zadzialac

0

@FcPortoFan1999 z tego co pamietam to tam są juz pary w druzynach kobiecych, kilka pań jest ze sobą oficjalnie. Trzeba miec nadzieje, ze takich zwiazkow nie ma w meskich sekcjach :D

0

@FcPortoFan1999 miłosc konieczna, uzupelniaja sie

1

@FCB_dimiC pewnie jeszcze od niej nie wyszedl

2

@maroon @Arden to jest ta surogatka co urodzila CRowi juniora, niedawno ujawniono jej tozsamosc

0

@FcPortoFan1999 a playoffow nie bedziesz ogladal? to o jeden krok od ekstraklasy

0

@Hosh Lewandowski w spodnicy

0

@Hawajski89 Gundogan grając na pozycji de Jonga rozwala system w pierwszym swoim sezonie, Fermin wchodzac z lawki daje o wiele wiecej niz de Jong. W obrone gosc sie wogole nie angazuje, fatalny sezon w jego wykonaniu. Oby zarząd sprobowal go sprzedac, wieczne czekanie na rozkwit jego potencjalu, ale jakos nie widac ciezkiej pracy z jego strony

0

@FcPortoFan1999 cos mi sie wydaje, ze nie jest to najlepszy pomysl, Raków stal sie nijaki i odbudowanie go nie bedzie takie latwe i watpie, ze z miejsca będą walczyc o majstra

0

@FcPortoFan1999 a mogl byc to Papszun

1

@Tabaluga37 najpierw wywalczyl awans do premier league z pierwszego miejsca i rekordem punktow

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Herato Sakho

0

@BORO_12 to zapatrzenie w de Jonga to przypomina mi sytuacje jak z Dembele, tyle lat w klubie i tylko przeblyski, a w obronie to jest statysta

0

@Emhyr Schuster byl ostatni

1

@NeroTFP1 Frotamiento, Ania wali potem

0

@FcPortoFan1999 no to Xavi odstrzeli Nico

11

@Emhyr czyli sie nie przykładał, trenowal Barce na pol gwizdka

1

@budel17 dokladnie, my kibice to wiemy, ale Papszun widocznie nie wiedzial. Koledzy dziennikarze newsami chcieli mu pomóc, ale jak widac to nie wystarczylo. Mamy pilkarzy grajacych w topowych druzynach, wybil sie Marciniak i teraz glownie dziennikarze chcieli trenera w top5, nie udalo sie...

0

@FcPortoFan1999 no wlasnie o to mi chodzi, polskimi tenerami europa nie jest zainteresowana, moze jakby nasze klub lepiej radzilyby sobie w pucharach to co innego. Skorża wystrzelil i to wszystko

2

@FcPortoFan1999 @tristan87 "To pokazuje, w którym miejscu dziś jesteśmy, skoro moje nazwisko wzbudza tak duże zainteresowanie, jeśli chodzi o mnie i zagraniczne kluby." czyli w jakim miejscu jestesmy? Zdobycie mistrzostwa polski nie znaczy nic w europie, Maras ma za duze mniemanie o sobie i musi wrócic do Rakowa, chyba go ponioslo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?