0

@FcPortoFan1999 fana Liverpoolu z Wroclawia

0

@betonito no i Sergio Gomez tez sie okazal niewypalem, za wysokie progi. Zanosi sie na ciekawe rychy transferowe w City, Pep musi dzialac

0

@FcPortoFan1999 Pan Borek i polski Fabrizio Włodar Trynkiewicz mowili, ze codziennie chodzi na silke i na lekcje angielskiego, wiec wyglada na to, ze celowal Maras w jakąś top druzyne, pewnie jakis Bayern

0

@FcPortoFan1999 nie wywoluj wilka z lasu

2

@cinero1996 lepiej kupuj teraz jak jest taniej, im blizej terminu tym ceny będą rosnac, bedzie mniejsza dostepnosc

0

@FcPortoFan1999 no tak, ale Kotwica czy Pogon? kto miszczem drugiej ligi?

0

@FanBarcy22 no wlasnie szkoda, Bale byl znakomity.

0

@Faro na meczu Brighton Hansi byl obecny, ale Fateusz sie nie popisal za bardzo. Jak bedzie problem ze sprzedazą to ciekawe jaki pomysl na niego znajdzie

1

@FcPortoFan1999 on to powinien 'isc na swoje', przy Mariuszu to on sie nie rozwinie...

3

@Encore nie bylo i bedzie lepszego Jokera niz Heath, mistrz po prostu! Szkoda, ze Nolan nie zrobil wiecej części Mrocznego rycerza

1

@Lionel_Messi10 no i oba te mecze grają u siebie i zawsze to lepiej zapelnic swój stadion niż jakby mieli pauzowac w jednym z nich

0

@barcelonaLM pierwszego wygrywal 4;1 i oddal, ktos tu dzisiaj pisal, ze chcial tylko przejsc dwie rundy i to byly tylko treningi dla niego

0

@bart_azz to fajny sport jak sie nawet nie kryje, ze odda mecz

1

@mkord dziwny ten mecz, wygrywal pierwszego seta 4;1, oddal go 4;6, drugi set wygral 6;0 i pozniej 1;6 przewalil, jakies ustawione czy co to

4

@macio_944 Justyna Pawliczak pisze na czacie...

0

@mekston a Alba? cos w tym jest, ze odpuszczają Kanade

0

@mekston zauwazylem, ze te wyjazdowe mecze to on raczej odpuszcza... lot z Miami do Vancouver to ponad 6 godzin, az tak by mu to przeszkadzalo?

1

@mekston cos mu sie nie chce latac do tej Kanady, oszczedza sie przed Copa

1

@Lionel_Messi10 mowilo sie o De Zerbim

0

@FcPortoFan1999 to jak Barry odchodzi to moze faktycznie bedzie ten Joao z Porto? To chyba lewy obronca

0

@krol211 dokladnie tak, jest rowniez ter Stegen i Guido, ktorzy sa mu dobrze znani i na pewno pomogą mu wejsc do druzyny. Moze Flick pomoze rowniez w sprowadzeniu Kimmicha

1

@97ketrab trener idealny, zna Barce bardzo dokladnie, wie co źle funkcjonuje

0

@FcPortoFan1999 final kobiecej ligi mistrzow panie kolego, Barca gra z Lyonem. Lanos Lanos :D no jednak to angielska pilka, United nie trawie, ale City ladnie pogralo ostatnio i jednak za Pepa sie 3ma kciuki

0

@FcPortoFan1999 moze i nawet bym ich wlaczyl w sobote, ale gra fa cup, a pozniej final lm

3

@FcPortoFan1999 Jaga, jednak troche bramek nastukali, a to przykrywa slaby sezon ligi

1

@xvcWinterSoldier


prosze bardzo,złoto odcinek

1

@Kozinho. e nie, wiecej CRów sie tu przewinelo...

1

@Arden to nie ma takiej jeszcze?

0

@Krystian1588 posprzątaj w pokoju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?