- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1477 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1477 Culés
5
Lionel Messi nie zagra w meczu z Vancouver Whitecaps.
@Lionel_Messi10 @AFA @Sysia11 @Tollusiek @Lanosss @PatrychoO @Adran360 @escarabajo @MesQueUnClub96 @Encore
1
@mekston No to Inter zalicza wpierdol.
0
@mekston Z Sevillą też podobno nie zagra.
1
@mekston cos mu sie nie chce latac do tej Kanady, oszczedza sie przed Copa
1
@Lanosss po tym meczu zostaną dwie kolejki gdzie może jeszcze zagrać.
U siebie mecz z Atlantą w środku tygodnia i potem znów u siebie z St Louis w nocy z soboty na niedziele.
0
@mekston to po co rozgrywać taki mecz? Bes sęsu
0
@TheNekro94 będą ciężary choc Vancouver to taki średniak MLSowy.
0
@mekston zauwazylem, ze te wyjazdowe mecze to on raczej odpuszcza... lot z Miami do Vancouver to ponad 6 godzin, az tak by mu to przeszkadzalo?
1
@Lanosss @TheNekro94 patrze ze Suarez i Busi tez nie zagrają.
0
@mekston Ostatnio jak Leo nie grał też grali ze średniakiem i remis.
0
@mekston a Alba? cos w tym jest, ze odpuszczają Kanade
0
@TheNekro94 wiemy jak słaby bilans mają bez Leo
0
@Lanosss tego nie widzialem - wiec pewnie zagra. Była informacja ze ta trojka nie poleciala do Kanady.
0
@mekston Wiem wiem Byku, mialem pisać to hehe ;D
@TheNekro94 @Lanosss @arasz1819 Leo, Luczo i Busi wolne dostali bo na tyg sa mecze dwa do rozegrania ;-)
1
@Lionel_Messi10 no i oba te mecze grają u siebie i zawsze to lepiej zapelnic swój stadion niż jakby mieli pauzowac w jednym z nich
0
@Lanosss Dokładnie;-)