- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1389 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1389 Culés
4
Patrząc na warsztat Papszuna i Czesława od Michniewiczów to jest niebo, a ziemia na korzyść Guardioli z Częstochowy. Tymczasem ten chujowszy dostaje kadrę, a na otarcie łez muliardy od szejka. Papszuna chce szejk z Białorusi czy Ukrainy, a na koniec niemal ląduje na zasiłku i wraca na wieś. Ta liczba 711 to działa i działać jeszcze trochę będzie.
4
@arasz1819
Ja tam jestem zadowolony, że Marek wraca do Częstochowy.
2
@bartas97 ok, ale to lekki potwarz cała ta akcja. A gorsi znajdowali pracę za granicą. Polska myśl szkoleniowa to oczywiście hasło, które nie znaczy nic, bo nie mamy żadnej myśli szkoleniowej, a nasi trenerzy nadają się do zakładania siatek przed meczem w najlepszych ligach, ale Michniewicz pokazuje, że odpowiednie układy pozwalają jeszcze gdzieś tam zaistnieć i zarobić.
0
@arasz1819
Generalnie mi się wydaje, że Papszun jakieś oferty miał, ale to jest trener z dużymi wymaganiami, i nie mam na myśli tutaj finansowych. Chodzi bardziej o decyzyjność i wpływ na transfery.
W Rakowie dostał zaufanie, czas i ta decyzyjność i nigdy Świerczewski tej decyzji nie pożałował. Nieoczywiste transfery jak niechciany Tudor, który jest jedną z gwiazd ligi potwierdzają, że czasami warto.
Czy z kadrą by mu wyszło? Nie wiem. Czy w Rakowie powtórzy sukces? Też nie wiem, ale to najlepsze rozwiązanie dla Rakowa ;)
Odchodząc z Rakowa liczył na to, że dostanie telefon od Cezarego, ale już po temacie.
1
@bartas97 projekt Papszun-Raków-Świerczewski to jest lepsze co tą nędzną ligę spotkało w ostatnich latach. Ja jestem fanem takich długoterminowych prac jeżeli są widoki na rozwój. Ale jak już odszedł to dobrze żeby coś tam liznął innego i dopiero wrócił. Ja wiem, że liczył na kadrę i bym mu ją chętnie dał, ale ten powrót teraz wygląda wizerunkowo słabo. Myślę, że sam Papszun o tym wie, ale jak jemu to nie przeszkadza to spoko.
0
@arasz1819 Marek Papszun, pytanie na co w sumie liczył poza reprezentacją Polski? Jednak bez dobrego i biegłego języka angielskiego, to ciężko o jakąś wielką zagraniczną przygodę.
0
@FcPortoFan1999 Pan Borek i polski Fabrizio Włodar Trynkiewicz mowili, ze codziennie chodzi na silke i na lekcje angielskiego, wiec wyglada na to, ze celowal Maras w jakąś top druzyne, pewnie jakis Bayern