Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 gdzie idzie?
0
@Albatros chyba? bylo bardzo duzo artykulow na ten temat
1
@bart_azz ta premia jest po to zeby naprawic finanse i wrocic do formuly 1:1, zeby kogos kupic potrzebna bedzie sprzedaz innych zawodnikow za duza kase np. de Jong, Araujo
12
@Faro kibicowanie swoją drogą, ale katalosnki przyda Ci sie praktycznie jedynie w katalonii. Znając hiszpanski dogadasz sie w calej hiszpanii, ale rowniez np. w ameryce poludniowej
2
@Faro a ktory bardziej sie przyda?
1
@Bernard777 bez spiny, nie napinajac sie unikajac kontuzji i potrenowac zalozenia taktyczne
0
@Lionel_Messi10 wlasnie patrze na te powolania Masche i nie ma go w skladzie
1
@Lionel_Messi10 panie, a gddzie jest Soule? On nie zostal powoloany do zadnej reprezentacji na turnieje? No chyba, ze umknął mi w jakis sposob?
0
@Maker0 10 lat od tego roku
0
@FcPortoFan1999 Xavier z bratem nadciągają
1
@Barcaa12 pewne grac w sensie o najwyzsze cele. Pep duzo rotuje, najwiecej ze wszystkich top druzyn, czesto wiec gra od pierwszych minut
1
@Antimadridista_WR niby koncowka sezonu malo wazna, a wazne mecze to np. mistrzostwa swiata gdzie lepiej wypadl Alvarez. Lautaro wygladal troszke jakby nie wytrzymywal cisnienia
1
@Lionel_Messi10 mi sie tez marzyl Lautaro, ale jednak Alvarez jest bardziej regularny. Lautaro w waznych meczach niekiedy znika i zacina mu sie celownik jak pokazala koncowka sezonu
2
@Lionel_Messi10 mozliwe, ze to ostatni sezon Pepa i bedzie chcial miec dwie mocne jedenastki i na bank mozemy spodziewac sie wielu mocnych transferow. Predzej Juliana widze w Barcelonie, ale dopiero po odejsciu Lewego, wolabym jego niz Haalanda, jest bardziej uniwersalny
1
@Lionel_Messi10 Atletico jest bez szans, po co mialby sie tam przenosic? W City ma pewne grac o najwyzsze cele
2
@ACMaldini3 9, po odejsciu Modricia ma dostac 10
1
@MesQueUnClub_87 czysty zysk, Polska nie zawiedzie
3
@BulaKG moja żona lafirynda :D
1
@q1 prawo nie dziala wstecz czyli liczy sie data zlozenia wniosku
3
@Lionel_Messi10 będą nocki zarywane, nie ma przeproś
0
@MesQueUnClub_87 ojciec Michala
1
@barcanawieki i on jest kapitanem... wczesniej potafil mowic zeby ktos inny wzial odpowiedzialnosc, a nie on. Z perspektywy czasu zabranie opaski Blaszczykowskiemu to byl błąd i kompromitacja PZPN, Lewy powinien byl czekac cierpliwie na swoją kolei
0
@FcPortoFan1999 Oskar no co Ty, dzisiaj juz reprezentacje zaczynają grac, np. mozesz obejrzec mecz pomiedzy naszymi lewymi i prawymi sąsiadami
2
@FcPortoFan1999 nawet dresy sa w kolorze tarczynski, to jest dopiero ukłon od pzpnu, brawo
1
@FcPortoFan1999 Probierz top
0
@fur_Deutschland Puma szajs, a ludzie chcieli zeby Barcelonie koszulki robili :D
0
@FcPortoFan1999 nie do konca o pietruszke, Atalanta ma szanse przegonic Juve w tabeli czego im zycze
1
@FcPortoFan1999 @VegetaPolska potwierdzone, przepraszal i wydal oswiadczenie. On to wogole ma taki glos takiego zboka gnieciucha co cukierkami lubi przekupywac, dajcie spokoj, kto to widzial
0
@MesQueUnClub96 pileczka zawsze ma pierwszenstwo, dzisiaj Atalanta - Fiorentina i cos dla koneserow jak @FcPortoFan1999 final barazy Arka - Motor
0
@FcPortoFan1999 to jest jedna wilka przeszlosc, nie mają co zaoferowac aktualnie, a na pewno nie kase