2

@mekston @Lionel_Messi10 Almada ma talent, ciekawy zawodnik, ale jakos dziwnie keruje karierą lub agent ma na niego zbyt duzy wplyw. Transfer do MLS, teraz do Botafogo... tak jakby nie chcial przeskoczyc pewnego poziomu i rozbujac kariere. Kiedy europa?

0

@FcPortoFan1999 zepsuli Markowi ten Rakow, nie bedzie miszcza

1

@Lionel_Messi10 zaraz miejsca w szafie Ci braknie panie kolego:)

1

@macio_944 dokladnie tak, wstyd za ojca :D

1

@Lionel_Messi10 zobacz prezes na insta Leo jaka kolekcja ciuchów adidas originals z logiem Goata wlatuje wkrótce, wlasnie na taką koszuleczke poluje. U dołu z jego podpisem, fajnie to wygląda

0

@FcPortoFan1999 bardzo dobry poziom ekstraklasa nam zgotowala jak do tej pory, a i w pucharach europejskich grają calkiem niezle

2

@Lionel_Messi10 myslalem, ze nie zaliczą, wydawalo sie ze Luis na spalonym byl przy podaniu do Alby

0

@FcPortoFan1999 pytanie jest jak dlugo Czeslaw utrzyma sie w FAR Rabat?

0

@FcPortoFan1999 Jaga pewnym krokiem idzie po obrone mistrzostwa, czy ktokolwiek bedzie ich w stanie dogonic?

0

@FcPortoFan1999 Stal kandydatem do spadku w tym sezonie, tym bardziej jezeli odejdzie Shkurin

0

@FcPortoFan1999 co u kolegi slychac? zabiegaby bylem i nabuezaco nie jestem. Olimpiada dzisiaj, w sensie necze pilkarskie, trzeba ogladac. Stal z GKS chyba odpuszcze dla Argentyny lub Hiszpanii, za to Jage i Lecha to mus, nie mozna odpuscic

1

@Lionel_Messi10 mialem ogladnac ekstraklase dzisiaj, ale co ja patrze... o 15 Argentyna - Irak na olimpiadzie, no trzeba ogladac ekipe Mascherano

0

@FcPortoFan1999 watpie, ze to zremisują, Lech bedzie murowal

0

@FcPortoFan1999 no i przewidzialem to 1;1
jako, ze wrocilem mieszkac do polski aktualnie to w tym sezonie napewno wybiore sie na jakis mecz ekstraklasy, zastanawiam sie tylko, ktory stadion odwiedzic

1

@FcPortoFan1999 dzisiaj nie bedzie inaczej :D ale oby bramkowo 1:1

0

@FcPortoFan1999 obiad zjedzony po 13, w przerwie meczu kawka i zjem ciasto, niedziela to jedyny dzien kiedy pozwalam sobie na cos wiecej z poza diety:) ekstraklasa siada dzisiaj idealnie

0

@FcPortoFan1999 no nie jest to ekstraklasa :D

0

@FcPortoFan1999 dlatego jeżdżą i oswajają sie z takimi bolidami od najmlodszych lat

1

@FcPortoFan1999 ja bylem, przewozilem kilka takich:)

0

@FcPortoFan1999 14 45 dosc dobra godzina, zje sie obiad i ogladamy. W kosciele byles?

4

@Arden jeszcze rok meczarni... oby nie dwa:|

1

@TheNekro94 trenuje 5 razy w tygodniu, cytruline polecam, a cos mocniejszego to yohimbine

4

@Adran360 powolutku do przodu, oby dociagneli Supporters shield, MLS Cup moze byc jednak ciezej zgarnac, ale zobaczymy:)

1

@escarabajo bardzo ladny wynik, jeszcze zeby tylko LAFC sie dzisiaj potknelo :)

0

@FcPortoFan1999 jak narazie to fajnie sie oglada ekstraklase od wczoraj, calkiem niezly poziom i do tego Wisla ladnie sie spisala w pucharze

1

@mekston mozliwe, ostatni mecz wszedl z lawki, na Copa tak naprawde duzo nie gral, wiec chyba czas wrocic do pierwszej jedenastki

1

@mekston niby tak, ale jednak to ostatnia kolejka przed Leagues Cup i pewnie sie zepną na dzisiaj, moze byc ciekawy mecz

0

@mekston Inter bedziesz ogladal dzisiaj/jutro?

0

@FcPortoFan1999 no cos takiego, jakos najblizej mi do Lecha zawsze bylo i ostatnio Gornik coraz większą sympatie wzbudza. Lechia Gdansk tez pozytywna, pare lat temu zwiedzilem stadion i jakbym mial sie przeprowadzac nad morze to pewnie i karnet na sezon bylby w kieszeni

0

@tristan87 oby nie, to taki twor bylych gwiazdek, imprezowiczow, nie wywolują sympatii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?