Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kondziubarca mądrze i klarownie napisane, bardzo dobrze wyjasnione
0
@FcPortoFan1999 ciekawy to mecz akurat
0
@FcPortoFan1999 a komu grozi?
2
@Lionel_Messi10 potwierdzone rowniez przez insta Interu:)
0
@FcPortoFan1999 panie kolego, przyjacielu moj internetowy z la bamby, pileczka klubowa wraca dzisiaj, to musi byc szczesliwy dzien. Na poczatek oczywiscie ekstraklasa, Gornik ogladamy! No i na trening z rana lecimy!
1
@FcPortoFan1999 a gdzie jedziesz?
0
@FcPortoFan1999 nie ta strona, Dodi bedzie gral przeciwko Digne
1
@GeneralXavi osobiscie na poczatek poszedlbym w szwajcara z grupy swatch, zerknij na Tissota
1
@GeneralXavi no i kwestia do czego bedzie sluzyl, jak do uzupelnienia garderoby fajna sprawa, ale jak bedziesz bardziej ekstremalnie go uzywal to ma niską wodoszczelnosc, do basenu nie wskoczysz, tak naprawde tylko rece umyjesz, nie ma co zanurzac:)
1
@GeneralXavi
Citizen to japonska marka, pewniak ze bedzie sluzyl wiele lat. Fajna sprawa jak na start w zegarki no i jest to automat. Zegarki to wciagajacy klimat:)
1
@GeneralXavi https://www.youtube.com/@TeddyBaldassarre
bardzo dobry kanal o zegarkach, warto sie zaglebic przed wydaniem 'paru' tysiakow
1
ps. mam karte w Kruk, wiec w razie czego podam Ci dane, podasz i tam 10% dostaniesz:)
1
@GeneralXavi ja siedze mocno w zegarkach i moge doradzic, moge rozmawiac godzinami. Warto zainwestowac w fajnego szwajcara. Jak myslisz o wydaniu kilku tysiecy zerknij na marke Longines, jest grupa swatch, gdzie znajdują sie zegarki Omega. Jezeli to jest za drogo to popatrz za marką Oris. Są to zegarki Inhouse, nie ma lipy:)
0
@FcPortoFan1999 a gdzie on?
1
@FcPortoFan1999 pileczki klubowej nie da sie przebic, łącze sie w bólu
2
@Lionel_Messi10 Leo przeszedl grę o nazwie pilka nozna, wiec jak wiadomo wszystko sie kasuje i musi zaczynac od poczatku, Cristiano wyszedl na prowadzenie... :D
0
@FcPortoFan1999 nie znudzą, ale wkurzające jest kiedy druzyna zlapie forme i trafia sie przerwa i pozniej albo ktos kontuzjowany albo zmeczony i od nowa trzeba sie rozkrecac. Wina lysego Gianniego i rudego Zbyszka
1
@FcPortoFan1999 a daj spokoj, te mecze reprezentacyjne to powinny byc rozgrywane w innych terminach, moze na koniec sezonu. Co to za przygotowanie jak zawodnicy widzą sie tydzien i z tego selekcjoner ma skleic druzyne. Wszystkie mecze rozgrywane o jednej porze i tak naprawde fajerwerkow to nie ma, zero emocji
0
@BORO_12 zaden problem:) nie zdziwie sie jak Araujo znowu bedzie fochy strzelal i bedzie mowa o jego sprzedazy. Eric gdyby nie kontuzja wlasnie Araujo i Christensena to byl juz praktycznie w Gironie, pewnie temat jego transferu wroci po sezonie. Nawet jezeli Barca zakontraktuje Taha to bedziemy miec jeszcze Cubarsiego, Inigo oraz Christensena lub Araujo. Dominguez i Cuenca to jeszcze nie poziom na pierwszą druzyne, potrzebują doswiadczenia. Wszystko Flick wyliczyl:)
0
@JohnnySilverhand o widzisz, to dobra wiadomosc, nie jestem nabiezaco, dziekuje
0
@Gaz legenda, niezapomniany
0
@AlexDark00 Boehly urzadzil sobie tam pralnie kasy, nic wiecej.
0
@tristan87 co tam sklad wazny... ciekawe jaki garnitur Probierz ubierze
0
@AlexDark00 kolejny klub niszczony przez amerykanow. Romek wracaj!
2
@matirix20 @ObiwanKenobi z tym, ze Hazard przyszedl do gotowego skladu i kadra Reaulu nie odczuwala jego braku, grali inni zawodnicy. Barca na Dembele chciala budowac druzyne i mial byc twarzą projektu, a Osama byl leniwy, nie byl profesjonalny przez co tez łapal kontuzje no i oczywscie problemy wychowawcze... no ale trudno juz:)
6
@ObiwanKenobi najgorszy transfer w historii pilki, niestety trafilo to na Barce
1
@mekston no i pieknie Seattle rozgromilo Crew:) a za Cincy - Crew, ciekawe kto punkty potraci:)
0
@FcPortoFan1999 bedziesz ogladal?
0
@FcPortoFan1999 zakonczyl kariere w reprze, razem z Gundo
1
@Robert_Kubica marzy im sie gra w polsce, ekstraklasa stanie sie drugim mls @FcPortoFan1999 bylby zachwycony