3

@Kamilos84 oby to Szczesny trafil do Barcy i jakby podpisal kontrakt 1+1 to super opcja dla Barcelony. Ten sezon mialby pewny pierwszy sklad, w nastepnym wroci ter Stegen i zanim odzyska forme tez moze troche czasu zajac, Wojtek na pewno gralby duzo spotkan. Pena moglby wtedy odejsc do innego klubu, a Barca mialaby wiecej czasu na ogarniecie nowego bramkarza, chyba ze np. Astralaga dostanie swoją szanse

0

@Deviler ach ten Tomek Trynkiewicz i jego newsy, no oby tym razem sie udalo

0

@FcPortoFan1999 ogladasz?

0

@Pawel13sz @macio_944 nie chce wam psuc humoru i ekscytacji, ale nowy bramkarz w lidze mistrzów bedzie mogl zagrac dopiero po nowym roku. Dopiero wtedy UEFA zezwala aktualizowac kadre:)

0

@BORO_12 jakies zmienne albo transfer w zime za grosze bo siedzi na trybunach. I co z tego? Maja robic prezent Barcelonie? No tak to nie dziala, to nie biznesy w sklepiku szkolnym

0

@BORO_12 i co by to dalo?

1

Spotify ogolnie fajny sponsor, ale te loga artystów z okazji meczów z Realem to wygląda jak promocja w Biedrze albo Lidlu. Taki Drake czesto kojarzony z aferami i wyzywaniem sie z innymi raperami, usta Rolling Stones, co to ma wspolnego z piłką. Kibicom chyba tez nie do konca to sie podoba i te limitowane ciuchy na te okazje tez slabo sie sprzedają, do tej pory dostepne w sklepie Barcy. Za chwile dojdzie do sytuacji, ze za dodatkową oplatą bedzie mozna pisac na koszulkach co tylko sie komu spodoba. Te wspolparce to wiecej dają tym gwiazdkom niz tak naprawde Barcy

2

@Lionel_Messi10 sie oglada:) a jak!

0

@AlexDark00 powiem Ci, ze jakos Lewy nie drazni mnie w tym sezonie jak wczesniej. Cos tam ruszylo w tej glowie jego i tej Stachurskiej mniej z tymi jej glupotami jakby

2

przeciez to trzeba dzwonic do Szczesnego, Lewy zalatw

0

@MesQueUnClub96 poziom jak w mls albo u arabskich

0

@okiemtypera_lucaxx95 Flick prawdopodbnie chcial miec na lewej obronie ofensywnie nastawionego Balde i bardziej defensywnego Martina, dlatego tez na wypozyczenie do Celticu poszedl Valle. Na prawej stronie obrony jest Kounde, ktory tez raczej bardziej znany jest z defensywy oraz Fort, ktory gra bardziej ofensywnie

0

@FcPortoFan1999 bo Waldek to jest King!

1

@Comentateiro to ja sie pod tym podpisuje

0

@FcPortoFan1999 Fiorentina - Lazio juz 1:1

0

@FcPortoFan1999 ten mecz to sobie odpuszczam, zadna to pilka. Fiorentina - Lazio, to sobie ogladne:)

3

@mekston to jest cos w rodzaju superpucharu, zwyciezca ligi meksykanskiej gra ze zwyciezca mls. W czwartek rano odbedzie sie rowniez final US open Cup, LAFC - Kansas

3

@mekston na tygodniu Crew gra jeszcze mecz z America w Campeones Cup, oby zadyszka przyszla wlasnie na mecz z Interem. Ciekawa koncowka sie zapowiada, kto by pomyslal, ze bedzie tyle emocji na koniec:)

2

@Adran360 dzisiaj to chyba wyjątkowo i to te, ktore mnie interesują. Bedzie ogladanie na dwa ekrany:)

1

@FcPortoFan1999 niestety duzo meczów sie na siebie naklada:( dzien dobry w niedziele

4

@Comentateiro bedziesz ogladal Inter Miami za 10 minut? Pamietasz jeszcze jak Pele gral w NY Cosmos?

0

@AFA e tam niedosyt, to przeciez United:)

3

@Deviler jemu dobrze szlo juz w Burnley, Championship zdeklasowal. Premier League dla tego klubu to byly za wysokie progi, wiekszosc zawodnikow z sezonu mistrzowskiego wrocilo do swoich klubow lub zostalo sprzedanych.

3

@Adran360 i to jest meczycho, Galata Fener nigdy nie zawodzi, Turecką sie fajnie ogląda. Mialem zerknąc na Juve Napoli, ale wloska pilka jak zwykle pozytywnie nie zaskakuje, szajs nie pilka :D

1

@FcPortoFan1999 to jest typowo amerykanski system, nie bardzo mi sie to podoba, liga jest ligą, a puchar kraju to puchar kraju i to jest najlepszy system. Nie podoba mi sie rowniez, ze sezon mls jest od marca do listopada. To jednak bardziej jednak jest zwiazane z pogodą i ligami jak Brazylia, tam tez tak sezony są rozgrywane

1

@FcPortoFan1999 to jest walka o mistrza sezonu zasadniczego mls nazwany supporters shield, Inter prowadzi w tabeli, zostalo 5 kolejek i pozniej playoffy o mistrza mls

2

@FcPortoFan1999 walka o supporters shield:)

1

@FcPortoFan1999 derby Slaska to mozna ogladac, ale tylko na sofascore w tym czasie:)

0

@zodiak_10 wiemy wiemy, sklady juz podane:) tylko co sie dzieje z Busim? nie ma go nawet w skladzie od dwoch spotkan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?