0

1

@Arkon Liverpool - Bologna

0

@Trojanek23 w ktorej ameryce?

2

@Tollusiek no, będąc szczerym to sie obawiam tego meczu mocno, 0:0 to tutaj nie bedzie i mysle, ze remisu bramkowego tez tu nie zobaczymy. Bedzie strzelanina czuje, albo konkretna wygrana albo sromotny wpierdziel

2

@Tollusiek mecze w mls zaczynają sie z opoznieniem, ustaw budzik na 6 i ogladaj:) pozniej szybka tabletka na spanie i od 4 do 6 dospisz :D troche wymiety bedziesz, ale warto

3

@Lionel_Messi10 juz mam budzik nastawiony :)

0

@Ziemny Valle wroci ograny po sezonie i pewnie zastąpi Martina i bedzie realnym konkurentem dla Balde, a de Jong? on zawsze wyglądał jakby nie wiedzial na jakiej pozycji gra, ale to dopiero pierwsze jego minuty po kontuzji

0

@Bocheno1 nie ogladal, w robocie jest

0

@HypeR @FcPortoFan1999 chyba w robocie na drugiej zmianie, jak wroci to uplastyczni jaka jego sytuacja

0

@FcPortoFan1999 w co jest ubrany? bo to wazne

0

@Sulimo spokojnie, dadzą rade

1

@emeu 1920

1

@Sulimo nie nie :) mocnym skladem wychodzą

16

moze to ostatni sezon Pep w City, to na koniec moglby prezent zrobic Barcy i zgarnac de Jonga do siebie za fajną sumke. Zrehabilitowal by sie za podrzucanie Ferranow i Ericow

0

@FcPortoFan1999 do tego klubu z herbem ketchupu nic mnie nie przekona

0

@FcPortoFan1999 klub stworzony jedynie po to by sie podkladac na zyczenie, glownie Legii, brak tam ambicji o jakiekolwiek sukcesy. Do tego fatalna grupa kibicowska, wlasciwie pseudo kiboli, dajcie spokoj, kto to widzial

0

@kombo13 Valle odszedl na wypozyczenie do Celticu w celu regularnej gry i nabrania wiekszego doswiadczenia, jest rowniez profilem bardziej zblizonym do Balde. Flick prawdopodbnie chcial dla balansu kogos bardziej defensywnego. Mozliwe tez, ze na Martina nie bylo tylu chetnych co na Valle. Martin pogra rok w pierwszej druzynie, jego cena pojdzie w gore i go sprzedadzą. Valle wroci i bedzie realnym konkurentem dla Balde.

7

@D10SLEO obecnosc Martina w pierwszej druzynie mozna chyba tlumaczyc chęcią podbicia ceny i sprzedażą po sezonie. Valle wypozyczony do Celticu by nabrac doswiadczenia i po powrocie byc prawdziwym konkurentem dla Balde. Chyba inaczej nie da sie wytlumaczyc tej sytuacji...

0

@FcPortoFan1999 Radomiaka strasznie nie trawie, odpuszczam to widowisko

0

@FcPortoFan1999 Torino-Lazio, Korona-Lech, Athletic-Sevilla, ManU-Totki, Porto-Arouca, Derby Madrytu. Tak to widze dzisiaj

0

@emeu City 106bramek

0

@Rust_Cohle aj ten Arsenal, znowu meter przed kiblem

0

@Pnog37 wina Roberta

0

@sewciu50 Guiu troche nie przemyslal tego transferu. Pau Victor 'awansowal' do pierwszej druzyny i Guiu gralby regularnie w Barcy Atletic i czesto by tez gral w pierwszej Barcy. Wydawalo mu sie, ze zwojuje Londyn i niestety teraz lawka i pewnie w styczniu wypozyczenie go czeka. Barca mysle, ze miala plan na niego i byl szykowany do pierwszej druzyny na przyszly sezon w razie niepowodzenia z Pau Victorem. Gdyby Guiu zostal to do Barcy nie wrocilby pewnie Barbera

2

@emeu Ovrebo, Collina

1

@emeu a ok, wyjasniles:)

1

@emeu Lampard?

1

@emeu Villarreal

1

@MichalZZZ Arsenal albo Chelsea, dzieje sie, pozniej Bayern Leverkusen, no i ekipa Flicka na deser

0

@emeu zle sie zrozumielismy, Craven Cottage(Fulham) byl pierwszy w Londynie, drugi byl Stamford Bridge(Chelsea)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?