Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 niby tak, tylko w 2026 w momencie mundialu to bedzie mial juz 38lat, myslisz ze az tak dlugo bedzie ciagnal?
0
@FcPortoFan1999 @Yoohoo Lewy zakonczy kariere reprezentacyjną pewnie po lidze narodów, moze podkreci troche liczbe bramek. Watpie, ze bedzie grac w kwalifikacjach do mistrzostw swiata
0
@DamianBarcaCule a to nie widzialem, nie uzywam X to tylko pokazal mi sie Flick
0
@DamianBarcaCule i ma racje, Probierz to sie zachowuje jak typowy Dyzma. Wygral zycie dostajac posade selekcjonera, chodzi po programach, robi z siebie bohatera, pierdzieli o golfie, zegarkach, inwestycjach... ciszej jedziesz dalej zajedziesz
7
@aspr1me trener, ktory potrafi rozmawiac z zawodnikami. Fajnie to wyglada. Kounde wroci z meczów reprezentacji i pewnie wtedy Hector dostanie swoją szanse, moze z Gironą od początku, kto wie...
3
@mekston ogladalem:) LAFC rowniez ogladalem. Najgrozniejszym rywalem do zdobycia Supporters shield jest Columbus, maja mecze zalegle i bezposredni mecz z Interem w pazdzierniku. Naszczescie Leo wraca za 2 tygodnie. @Lionel_Messi10 na kadre Goat jedzie?
1
@Faro Gavi to taki nasz Kante:) Casado gra na DM, a jego warunki fizyczne są niemal identyczne co Gaviego. Po powrocie zapowiada sie fajna rywalizacja o miejsce w skladzie:)
1
@Adran360 i cyk, dwójeczka:)
2
@Adran360 witam kolege, widze ze nie jestem osamotniony dzisiaj w ogladaniu
0
@Dojt Rivaldo:)
0
@VegetaPolska
to ja tu klasyka zapodam
1
@Tomello489 no jasna sprawa:) liga mistrzow jednak wydaje sie w tym roku mocno ciezka do zdobycia, ale kto wie:)
1
@FcPortoFan1999 licze na puchar krola, dawno nie bylo. No i liga to priorytet, wiadomo
2
@Arden mam jednak cichą nadzieje, ze Barca wroci do zasady 1:1 i po powrocie na Camp Nou doczekamy transferu np. Nico Williamsa, klasowego DMa bo jednak Bernal po powrocie będzie niewiadomą i oczywiscie bedzie juz trzeba myslec o nowej dziewiątce... czas pokaze:)
0
@Arden oficjalnie moze negocjowac jak ma mniej niz 6 miesiecy kontraktu czyli w styczniu 2026, ale wcale bym sie nie zdziwil jakby mial juz plan na dalsza czesc kariery. Moze czeka na rozwoj wydarzen w ManU, ten Hag pewnie chetnie by go przygarnal. Jedyna szansa dla Barcy to sprzedaz po sezonie bo szczerze watpie, ze Frenkie bedzie kluczowym zawodnikiem w aktualnym juz sezonie
2
@ArcziArtt po kontuzji jest, moze nie chcą na sile przyspieszac powrotu. Wczoraj wynik byl wysoki, mogl chociaz dostac troche minut I pytanie czy to Inzaghi go chcial czy dyrekcja
0
@Michael24 Atletico? moze West Ham?
0
@FcPortoFan1999 a Stal pozegna sie z ekstraklasa cos czuje. Shkurin pewnie w zimowe okno transferowe sie zawinie
0
@FcPortoFan1999 forme mial bardzo dobrą, niektorzy twierdzą iz ostatni sezon to jego najlepszy. On tlumaczy decyzje wzgledami rodzinnymi i niechęcią do przeprowadzki
0
@FcPortoFan1999 oj ten Szczesny, dajcie spokoj, mial propozycje wrocic do Arsenalu, fajna tam paka sie robi, moze majstra zgarną. To zamiast niego nasz znajomy Neto przychodzi
0
@Lucho_Juchacho Deportivo chyba
0
@MesQueUnClub_87 to jak dwie banki potrzeba to pewnie Torre tyle wart i mozna zamawiac szynke
0
@Ptasior no to fakt, Eric na DM jednak lepszy. Zobaczymy jak Cuenca i Dominguez będą sie prezentowac jako zmiennicy
0
@bart_azz i za rok Inigo konczy sie kontrakt. Mogli sprzedac Erica i kasa by wpadla. Hermoso chyba jednak za wysoki kontrakt oczekuje, no i to madryciak
0
@FcPortoFan1999 tak szybko? to ile Braga ma lewych obroncow? czy za duzo nasprowadzali?
0
@FcPortoFan1999 klopoty z aklimatyzacją?
0
i dobrze, Kounde najlepiej radzi sobie na prawej stronie obrony. Jest rowniez Fort, ktory powinien dostawac coraz wiecej minut i zbierac doswiadczenie
0
@Magicc89PL prawie kazdy zapomnial :D ogolnie ten transfer od poczatku nie byl przemyslany
0
@MateuszDoniec czy wiadomo cokolwiek na temat Pablo Torre? w pomocy jest za duza konkurencja zeby on mial szanse grac regularnie, male szanse zeby lapac jakiekolwiek minuty. Jak widac po pierwszych meczach to nie podniosl sie nawet na chwile z lawki i nie widac zeby przekonal Flicka
1
@MesQueUnClub96 juz dawno, w Juve zakonczyl