La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1649 Culés

1

Dzisiaj rano ktoś w wątku o śmierci tego prezydenta Iranu napisał, że teraz dostanie te swoje obiecane dziwice. Przypomniało mi to super fragment występu z dawnych lat (Gimby nie znajo) Ahmeda.

Ahmed: Skoro nie żyje, to znaczy że mogę odebrać swoje dziewice. (patrząc na publikę) Czy wy jesteście moimi dziewicami? Mam nadzieję, że nie.
Dunhaam: Dlaczego?
A: Jest tam paru ohydnych facetów. Jeśli to raj, to mnie wyrolowali
D: Czy powiedzieli ci, że będą tylko "żeńskie" dziewice?
A: O kur...

:D And thats Ahmed the dead terrorist :)

0

@Szklaner Ahmed martwy terrorysta :D Na topie to było jak youtube raczkował, ale wtedy było jakoś lepiej :P

0

@Szklaner zajebiste to bylo, az poszukam, moze jest gdzies na yt

0

@Lanosss fragmenty tylko sa.

0

@kuz nawet na studiach te 10 lat temu mielismy z tego niezle beke. Z kolezanka mielismy zabawe, kto uzyje w najbardziej absurdalnej sytuacji pytania z wystepu ahmeda "What the hell happend to my feet?" :)

0

@Szklaner jak to było ,, I kill you? " ? XD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?