1

@tristan87 to powrót do loga z lat 1928-1990

1

@Popitek12 oj tych dwoch miast lepiej razem nie mieszac

0

@RinooniR Jaca Magiera jest wolny

2

@Nightraider jesli chodzi o transfer out w styczniu to Fateusz jest na wylocie. Byly juz newsy na ten temat, dodatkowo trzeba zrobic miejsce w ffp na rejestracje Olmo. Fati ma wysoki kontrakt, sprzedac go bedzie ciezko, ale wypozyczenie moze sie uda

0

@Rust_Cohle jezeli faktycznie rozstanie sie z Al Hilal w styczniu to faktycznie ciekaw jestem co dalej z nim bedzie. Mowi sie o powrocie do Santosu, ale ten klub to bedzie beniaminek w Serie A. Moze transfer do Miami, marketingowo to strzal dla Neya i Beckhama. Neymar ma chate w Miami i czesto sie tam pojawia nawet na meczach Heat i u Butlera. W USA moglby spokojniej wracac do formy i bez wiekszej presji. Do europy nie wroci, zaden klub nie chce robic za szpital

0

@FcPortoFan1999 rozklad jazdy na dzisiaj: Amorebieta - Barca Atletic, Macedonia Północna - Wyspy Owcze, Anglia - Irlandia i na deser Włochy - Francja

0

@FcPortoFan1999 real - Barca, kobiety grają

0

@FcPortoFan1999 el clasico się zaczęło

0

@FcPortoFan1999 Koncowka sezonu wyglądała jak sabotaz

0

@FcPortoFan1999 uwazam, ze jezeli nie w tym sezonie to tak wlasnie bedzie, ugrzęzną. Zacznie sie wyprzedaz kluczowych zawodników i Wisla bedzie pikowanie w dół

0

@Popitek12 Argentyna

0

@FcPortoFan1999 nie wejdzie :D

0

@FcPortoFan1999 raczej na wakacje, Turcy lepiej sobie radzą

1

@Comentateiro ale i tak jest dalej mlodszy od Ciebie :)

0

@FcPortoFan1999 Jaca Magiera

0

@FcPortoFan1999 no i tu jest troche problem boMaras pewnie juz Rakowa nie opusci, chociaz kto wie... a Maciej tez dopiero co wrocil do Urawy. Kto jeszcze? Nawałka?

0

@kanver_ dokladnie, dlatego Probierz out, do stracenia ta kadra i tak nie ma juz nic

1

@FcPortoFan1999 niby tak, ale Probierz jest chamem i bufonem, doklada oliwy do ognia i jeszcze bardziej psuje atmosfere wokol kadry. Planu i pomyslu nie ma zadnego, inny trener moze i zmniejszy zamieszanie jakie aktualnie panuje

0

@FcPortoFan1999 Turcja - Walia juz sie zaczelo

0

@FcPortoFan1999 @kanver_ Moze troche naciągana jest ta dolegliwosc, ale lepiej zeby przygotowywal sie na mecze Barcy. Tak szczerze to dobrze dla niego, ze sie nie pojawil. To, ze przegramy z Portugalią bylo pewne, a kozłem ofiarnym mogl byc wlasnie Lewy jak to zwykle jest. Za Probierza to pozytku z Lewego nie ma zadnego, Probierz nie potrafi wykorzystac nawet w najmniejszym stopniu jego potencjalu i lepiej tez nie bedzie. Oby pozegnano sie z Probierzem juz po meczu ze Szkocją i eliminacje do mistrzostw swiata rozpocząc z kims kto będzie mial jakikolwiek pomysl, a nie powolywal losowo byle zawodników

0

@FcPortoFan1999 taktyka Santosa nie zawiodła

1

@Kidd Turcja - Walia, kobiece El Clasico, Niemcy lub Holandia, jest w czym wybierac

0

@FCBMati10 Azerbejdzan - Estonia trwa, 0:0 do przerwy. Pozniej Turcja - Walia i wieczorem El Clasico kobiet. Mozna rowniez zerknac jezcze na np. Niemców lub Holandie

0

@FcPortoFan1999 dlatego warto juz zaczac ogladac i wiedziec co nas moga rywale zaskoczyc w przyszlosci

1

@FcPortoFan1999 jeszcze pol godziny i Azerbejdzan - Estonia odpalamy :D

1

@FcPortoFan1999


cos dla Ciebie

0

@13th o 20 panie rozgrywają El Clasico, zawsze to cos

0

@bartekvisca aktualnie bardziej popoularnym jest ten gosc z dupy, a ze Tyson bankrut szukajacy kasy to sie zgodzil powrocic. Taki swiat

2

@BORO_12 Eric to odejdzie i to pewnie jeszcze w styczniu kiedy wrocą Araujo i Christensen. Barca jezeli bedzie chciala Taha to w lipcu pewnie Christensen na sprzedaz, zostanie mu rok kontraktu, a chetnych na niego bedzie duzo.

0

@Pnog37 jaki pomysl na kadre? tam wlasnie nie ma pomyslu. Tam jest totalny chaos i loteria co do powołań. Wiele jego decyzji to robienie na złośc dziennikarzom i ludziom co jednak w pilce cos osiagneli i juz sugerowali granie na czworke w obronie. Ewidetnie prowadzi wlasne wojenki rowniez z pilkarzami takimi jak Cash. Nic z tej kadry nie bedzie przy Probierzu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?