Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 I nima :D
0
@tomek8756 ja tam wolę nowy zegarek niż dziecko
4
@Luciano99 @Kengo przerabialem juz takie mamusie, ktore pozniej wydzwanialy i robily mi naloty na chate zebym nie odchodzil bo Macius czy inny Kubus tate we mnie zobaczyl. Nigdy wiecej, kazdemu radze
1
@FcPortoFan1999 do dzisiejszego dnia mój wujek wspomina jak to kiedys za dobrych czasów wóde walił z Zygmuntem Kuklą po meczach Stali. Piękne to czasy byc musiały
0
@FcPortoFan1999 United nie lubie rownie jak Totków, wiec czesto odpuzczam ich mecze. Dziwnie sie oglada cos co jest odpychające
0
@FcPortoFan1999 pileczka to pileczka, a nie jakies rzucanie w tablice. Dzisiaj, wiec: City, Chelsea, moze Utd, Liverpool. Taki harmonogram
0
@FcPortoFan1999 a bedziesz ogladal?
7
@Sulimo wujek, nie dotykaj tego :D
4
@Rewolucja123 dostali oferty przedluzenia kontraktów, to za mało? Ile klub ma na nich jeszcze czekac?
1
@FcPortoFan1999 kondycyjnie koszykarze nie wytrzymali by z pilkarzami. Boiska dużo mniejsze plus przerwy co minute, dajcie spokój
0
@FcPortoFan1999 lub 00, ale nie może być 69 :D
No i te ich koszulki, prawdziwe żono bijki, 'bo zupa była za słona '
0
@FcPortoFan1999 I ta numeracja w NBA. Te ich losowe numery też jakoś niewiadomo jakie znaczenie mają
0
@FcPortoFan1999 tyle lat NBA nie oglądałem, że zapomniałem juz ile przerw i reklam oraz różnych innych pierdół jest w trakcie meczów. Ludzie kochani, no dajcie spokój
0
@FcPortoFan1999 I fajne żółte buty
0
@FcPortoFan1999 no tak, ale w wolnym czasie. Przecież oni tam się widywali czasami i grali w gry na komputerach razem
0
@FcPortoFan1999 tylko z kim Neymar się będzie kumplowal jak przejdzie do Miami jezeli Butler odejdzie?
0
@FcPortoFan1999 tak, oglądam
0
@FcPortoFan1999 no a pozniej Ant z wilkami, tez w sumie mozna zerknąc...
0
@FcPortoFan1999 dokladnie tak, az sie przypominają czasy Duncana i Admirała
0
@FcPortoFan1999 pileczka wraca dopiero jutro to trzeba czyms zastapic. Czyli kibicujemy Spurs tak? Naszczescie to spurs da sie lubiec, nie jak to londynskie...
0
@FcPortoFan1999 o widzisz, jak ja dawno na zywo nie ogladalem nba, tylko jakies skroty. No chyba rzucic okiem trzeba dzisiaj
2
@MesQueUnClub96 oglądałem i chodzi o to, że David jest wybiegany, do pressingu się nadaje. Robert niestety jest już starszy i kondycja słabsza, może nie wytrzymuje już pełnego czasu gry. Potrzebuję on, a właściwie to Barca potrzebuje drugiego napastnika, Ferran czy Victor nie są w stanie zastąpić Lewego na dłuższy czas
2
@Kondziubarca Jonathan David i problem będzie rozwiązany.
0
@GeneralXavi również tego Ci życzę. Jak Nazario Braithwaite kupi Espanyol to Cie zatrudni
0
@FcPortoFan1999 o której będziesz jadl?
1
@Eklerek proste, że tak
0
@TR3YWAY a na silowni byles?
0
@Rewolucja123 jaka waga?
0
@Safrani było juz, żaden szok
1
@FanBarcy22 opuścił już Laponie