0

@FcPortoFan1999 I nima :D

0

@tomek8756 ja tam wolę nowy zegarek niż dziecko

4

@Luciano99 @Kengo przerabialem juz takie mamusie, ktore pozniej wydzwanialy i robily mi naloty na chate zebym nie odchodzil bo Macius czy inny Kubus tate we mnie zobaczyl. Nigdy wiecej, kazdemu radze

1

@FcPortoFan1999 do dzisiejszego dnia mój wujek wspomina jak to kiedys za dobrych czasów wóde walił z Zygmuntem Kuklą po meczach Stali. Piękne to czasy byc musiały

0

@FcPortoFan1999 United nie lubie rownie jak Totków, wiec czesto odpuzczam ich mecze. Dziwnie sie oglada cos co jest odpychające

0

@FcPortoFan1999 pileczka to pileczka, a nie jakies rzucanie w tablice. Dzisiaj, wiec: City, Chelsea, moze Utd, Liverpool. Taki harmonogram

0

@FcPortoFan1999 a bedziesz ogladal?

7

@Sulimo wujek, nie dotykaj tego :D

4

@Rewolucja123 dostali oferty przedluzenia kontraktów, to za mało? Ile klub ma na nich jeszcze czekac?

1

@FcPortoFan1999 kondycyjnie koszykarze nie wytrzymali by z pilkarzami. Boiska dużo mniejsze plus przerwy co minute, dajcie spokój

0

@FcPortoFan1999 lub 00, ale nie może być 69 :D
No i te ich koszulki, prawdziwe żono bijki, 'bo zupa była za słona '

0

@FcPortoFan1999 I ta numeracja w NBA. Te ich losowe numery też jakoś niewiadomo jakie znaczenie mają

0

@FcPortoFan1999 tyle lat NBA nie oglądałem, że zapomniałem juz ile przerw i reklam oraz różnych innych pierdół jest w trakcie meczów. Ludzie kochani, no dajcie spokój

0

@FcPortoFan1999 I fajne żółte buty

0

@FcPortoFan1999 no tak, ale w wolnym czasie. Przecież oni tam się widywali czasami i grali w gry na komputerach razem

0

@FcPortoFan1999 tylko z kim Neymar się będzie kumplowal jak przejdzie do Miami jezeli Butler odejdzie?

0

@FcPortoFan1999 tak, oglądam

0

@FcPortoFan1999 no a pozniej Ant z wilkami, tez w sumie mozna zerknąc...

0

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, az sie przypominają czasy Duncana i Admirała

0

@FcPortoFan1999 pileczka wraca dopiero jutro to trzeba czyms zastapic. Czyli kibicujemy Spurs tak? Naszczescie to spurs da sie lubiec, nie jak to londynskie...

0

@FcPortoFan1999 o widzisz, jak ja dawno na zywo nie ogladalem nba, tylko jakies skroty. No chyba rzucic okiem trzeba dzisiaj

2

@MesQueUnClub96 oglądałem i chodzi o to, że David jest wybiegany, do pressingu się nadaje. Robert niestety jest już starszy i kondycja słabsza, może nie wytrzymuje już pełnego czasu gry. Potrzebuję on, a właściwie to Barca potrzebuje drugiego napastnika, Ferran czy Victor nie są w stanie zastąpić Lewego na dłuższy czas

2

@Kondziubarca Jonathan David i problem będzie rozwiązany.

0

@GeneralXavi również tego Ci życzę. Jak Nazario Braithwaite kupi Espanyol to Cie zatrudni

0

@FcPortoFan1999 o której będziesz jadl?

1

@Eklerek proste, że tak

0

@TR3YWAY a na silowni byles?

0

@Rewolucja123 jaka waga?

0

@Safrani było juz, żaden szok

1

@FanBarcy22 opuścił już Laponie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?