La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1124 Culés

0

Świąteczne oglądanie NBA.Wreszcie Spursów, dali na godzinkę 18:00.Ile lat trzeba było czekać..

0

@FcPortoFan1999 dzis magić johson zrobi show.

1

@gumaz Może jako cheerleaderka ;)

0

@FcPortoFan1999 o widzisz, jak ja dawno na zywo nie ogladalem nba, tylko jakies skroty. No chyba rzucic okiem trzeba dzisiaj

0

@Lanosss To dzisiaj taki wieczór na oglądanie.

0

@FcPortoFan1999 pileczka wraca dopiero jutro to trzeba czyms zastapic. Czyli kibicujemy Spurs tak? Naszczescie to spurs da sie lubiec, nie jak to londynskie...

0

@Lanosss Ja kibicuję naturalnie że Spursom a nie jakimś tam Knicksom.Tylko Wembanyana i Polak-Rodak.

0

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, az sie przypominają czasy Duncana i Admirała

0

@Lanosss Dlatego tylko San Antonio i coach Gregg!

0

@FcPortoFan1999 no a pozniej Ant z wilkami, tez w sumie mozna zerknąc...

0

@Lanosss To można też by było obejrzeć.Canal+ chyba wszystkie mecze dzisiaj i jutro w nocy pokazuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?