Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Luciano99 zdania ekspertów niestety podzielone
0
@FcPortoFan1999 czyli nie jesteś już zawsze dziewica, musiał być ten pierwszy raz
0
@FcPortoFan1999 to jak wróciłeś to nadrabiaj zaległości i komentuj tą Lechię gdańską
1
@FcPortoFan1999 no jesteś, my Tu już rozkręciliśmy rozmowę wspominając Cie. @Popitek12 się przyznał, że Cię wsypał
0
@Popitek12 chybił trafił, a jednak się udało i to na najbardziej niewinnym
0
@Popitek12 jaka misja?
3
@Sulimo @July_6_BcN jakoś tak smutno bez niego:D ale on się tu przypomni z tematami jak wroci
5
@Sulimo Oskar urlop przymusowy doatal
0
@Herato az tak zle zeby spadli to nie bedzie, niemozliwe to jest. Szkoda niestety
0
@FcPortoFan1999 bo wolves to potęga
0
@FcPortoFan1999 elegancko w takim razie, ja też wolny tydzień sobie zrobiłem
0
@Fitkrzych69 musi działać, oglądam cały dzień dzisiaj
0
@FcPortoFan1999 idziesz do roboty jutro?
0
@Fitkrzych69 tak jak kolega wyżej napisał, zamiast in wpisz top
1
@Czajka90 nie to forum kolego
3
@Eklerek ten szajs to na koniec dnia powinni wrzucić, teraz to Liverpool powinien być
0
@FcPortoFan1999 Antony jest rozchwytywany, lepiej nie ryzykować i go nie wystawiać bo się kluby rozmyślą
0
@FcPortoFan1999 a wiele razy Ci pisalem, ze warto jednak ogladac
0
@FcPortoFan1999 co sie to odj... :D
0
@FcPortoFan1999 a śmiano się jak superkomputer przewidział, że w latach 2030-40 Nottingham zgarnie ligę mistrzów
1
@FcPortoFan1999 a patrz pan jak pięknie Nottingham Forest wraca do elity jak za dawnych lat przed naszą erą, a nie jakieś pety City
0
@FcPortoFan1999 bardzo dobrze, na x widzialem listę zawodników co się przewinęła przez akademie City i Pep się ich pozbyl. Można stworzyć naprawdę konkretną drużynę walczącą o majstra w kazdej lidze
0
@FcPortoFan1999 to, że wychowanek nie znaczy, że kibicować City ;)
1
@FcPortoFan1999 oby oby
0
@FcPortoFan1999 tam nie, tam to Xavier
0
@FcPortoFan1999 I może nie przerobić. Te jego transfery to dużo niewypałów, a tam połowę kadry potrzeba
0
@MesQueUnClub96 byłoby pięknie
2
@Kessie Nostradamus
0
@FcPortoFan1999 I oby w plecy
0
@FcPortoFan1999 I nima :D