Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Eklerek white lives matter, co roku w takich grają
2
@Lionel_Messi10 no wlasnie nie, Leo zbyt powazny gosc zeby brac udział w aktualnym cyrku naszej Barcy. Ja tam chcialbym Neya jak najszybciej w Interze, ale to sie najwczesniej wydarzy w lipcu jak mozna wnioskowac po ostatniej deklaracji. Tam w USA beda miec najlepszą mozliwosc przygotowac sie do mistrzostw swiata i marketingowo chyba lepiej juz byc nie moze:)
5
@Lionel_Messi10 właśnie to Ci podsyłałem i ten zapis nie ma sensu. Kluby z Europy nie mogą wypożyczać zawodników np w listopadzie czy grudniu. Okienko otwiera się dopiero w styczniu. Wątpię, że Leo chciałby się przenieść na miesiąc czy dwa. Inter zaczyna swoje przygotowania pod koniec stycznia. Zapis ten też nie ma sensu bo i bez tego można wypożyczać czy sprzedawać zawodników. Leo też mówił w wywiadzie, że Inter to jego ostatni klub. Dziwne te newsy dziwnnikarzy
0
@FcPortoFan1999 a ja wiedzialem, ze tak bedzie :) niech sobie tam Araujo idzie. Bedzie jak z de Ligtem
0
@FcPortoFan1999 serio? dymisja? czylo Motta to jednak miernota?
1
@FcPortoFan1999 dzisaj lecą po 3pkt
1
@FcPortoFan1999 bardzo mnie cieszy wczorajsza wygrana Benfici, jednak ich gra nie powala i 3mam kciuki za Porto jesli chodzi o majstra. Cieszy fakt, ze po sezonie zacznie sie wyprzedaz w Sportingu
0
O proszę @FcPortoFan1999 mamy to!
1
No i proszę, dzięki mojej nominacji @Luciano99
0
@FcPortoFan1999 to o makowca chodzi pewnie, a nie o obiad :)
0
@FcPortoFan1999 na ten obiad idź :D
0
@FcPortoFan1999 czy masz czas na sen? Magda w szoku :D no i idz na obiad
0
@FcPortoFan1999 no i dupa, miało być inaczej
0
@FcPortoFan1999 :D to przez tą ekstraklase
0
@FcPortoFan1999 na bank, mam w tym wklad
0
@FcPortoFan1999 na podium
0
@FcPortoFan1999 juz niedlugo, tylko niestety ten pierwszy mecz mocno ujowy
1
@Fermin @Moderacja @wpwelement mam tak samo 403 forbidden
2
@Luciano99 jest wspaniałym mężem dla @jowita, nikt tak nie dba o kobiete, bierzcie przyklad panowie
0
@Lionel_Messi10 aktualnie Neymar nie jest zarejestrowany w lidze, moze grac tylko w azjatyckiej lidze mistrzów. Teraz pytanie czy Al Hilal zdecyduje sie sprzedac kogos zeby zrobic miejsce dla Neya czy dogadają sie zeby Neymar juz teraz mogl odejsc. Moze jest cos na rzeczy i negocjacje trwają, widac ze Ney czy Luis odwazniej sie wypowiadają, cos sie dzieje... :)
2
@FcPortoFan1999 tak, od jego starej. Blondyna go cisnie na chacie, jest pod butem
1
@MesQueUnClub_87 tak i na tym robilem mase kilka lat wstecz. Teraz juz skupiam sie zeby utrzymywac rzezbe i niski poziom tluszczu. Wiecej tez sie rozciagam, rolluje niz za małolata
1
@MesQueUnClub_87 tak, jak dla początkujących bardzo intensywny, ale wrzucilem bo wielu trenerow co biorą kase za prowadzenie czesto wysylają to klientom. Zapisz sobie na przyszlosc:)
0
@Mitch_Atleta nie jest normalne, powinien znac podstawy języka polskiego
2
@Kondziubarca dokladnie tak, gosc juz przekroczyl granice wstydu. Sam siebie parodiuje, a komentarze na x po tej wypowiedzi złoto
1
@MesQueUnClub_87
Push siła A1
Przysiady 5x5 R
Wykroki 3x8 R
Wyciskanie leżąc 5x3-5 R
Wyciskanie na ławce skośnej 3x6-8 S
Wyciskanie żołnierskie 5x5 R
Wznosy hantlami bokiem 4x8 S
Wyciskanie wąskim chwytem 4x6 R
Francuz lezac 3x8 S
Łydki stojac 4x 8-10 S
Pull siła B1
Martwy ciąg 5x5 R
Uginanie nog lezac 3x8 S
Podciąganie z ciężarem 4x5 R
Wiosłowanie sztangą 5x5 R
Unoszenie sztangi/hantli do brody 4x6 S
Uginanie sztangi stojąc 4x6 R
Uginanie ramion ze sztangielkami na lawce skośnej z supinacją 4x8 S
Allachy 4x8-10
Push hiper A2 Wszystko stalym ciezarem (S)
Przysiady 3x8
Suwnica skośna 3x10-12
Wyciskanie hantli skos 4x8-10
Wyciskanie płaskie 10-12
Wyciskanie sztangielek nad głową 3x10-12
Dipsy 3x10
Francuz siedząc 3x10-12
Lydki siedząc 4x20-25
Pull hiper B2 Wszystko stalym ciezarem (S)
Martwy na prostych nogach 3x8
Uginanie nog stojac 4x10-12
Ściąganie drążka wyciągu górnego szerokim chwytem 4x10
Wiosłowanie sztangą 4x10
Jakas maszyna na plecy 4x10-12
Cos na Tyl barkow 4x10-12
Uginanie hantli stojąc 3x8-10
Uginanie młotkowe 3x10-12
Brzuch 2x cw w superserii gora/dol 4x15-20
dla zainteresowanych bardzo dobry trening
2
@MesQueUnClub_87 poniedzialek klatka bicek,
wtorek nogi, sroda barki plecy przedramie, czwartek wolne, piatek brzuch mocno katuje i tricek. W kazdy dzien treningowy przed treningiem wskakuje na orbitreka, a po treningu silowym bieznia 40minut interwaly. W okresie zimowym wage mam 80-82 max, ale to juz sie czuje za duzy. Na lato docinam na 75kg nawet nizej i jest zyła:) wzrost 175, lat 38
0
@FcPortoFan1999 daj spokój, nie trawie sportingu
0
@FcPortoFan1999 łącze sie w bólu, Sporting uje!
1
@Pedri16Future stary @Luciano99