Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lionel_Messi10 dzisiaj slabe te mecze, ale zaraz Inter odpalic trzeba, rozgrzewka przed Barcą
0
@FcPortoFan1999 wez Ty mi wytlumacz co te Borki i inne przyglupy dziennikarze jak Wlodarczyk mają z tym opowiadaniem glupot o transferach Grabary do Bayernu, Urbanskiego do Juve. To są totalne bajki utkane, gdzie za granicą polak nie jest nawet traktowany powaznie. Pozniej kibice mają uzywke z zawodnikow bo te glupki robili z nich Maradony
0
@FcPortoFan1999 bardzo słabo wygląda dzisiaj pilkarska niedziela
0
@Kengo bez Antonego dzisiaj jeszcze, świat nie jest gotowy
1
@Gacek5 on juz swoje zarobił grając syna Waltera White'a w Breaking Bad. Walter junior gra teraz tak naprawde dla przyjemnosci
1
@blakkudium Barca ma tez prawo odkupu Faye. Jakby zostal jeszcze sezon dluzej to kiedy Martinezowi skonczy sie kontrakt moglby zostac odkupiony. Barcy bedzie brakowac wtedy lewonoznego srodkowego obroncy, chyba ze Cuenca moze odpali. Jednak zainteresowanie Faye chyba jest zbyt duze i ktos inny go zgarnie
0
@FcPortoFan1999 no właśnie to miałem na myśli, nawet tego nocnego już nie zrobili
0
@FcPortoFan1999 widze, ze kanal zero to tylko poniedzialkowe 0:0 dalej trzyma jesli chodzi o tematy sportowe. Nawet juz nie zrobili programu po europejskich pucharach. Kowal jak dawniej byl wszedzie to znika troche. Weszlo tez slabiej wyglada, Jasiu Mazurek out, zostal kokainista Paczul, alkus Kowal i ten trzeci
0
@FcPortoFan1999 konfrontacja z mls. Marek wybrał fajne miejsca na towarzyskie przed startem rundy wiosennej
0
@FcPortoFan1999 a kolega wie, ze dzisiaj Raków gra z Vancouver? meczycho
0
@FcPortoFan1999 jak najbardziej klopoty:) niesamowite to jest naprawde, grają u siebie i nawet remisu do konca utrzymac nie potrafią, a jak patrze na kadre Porto to wcale nie grają tam ogórki, a zawodnicy co za chwile będą chcieli transferów np. do premier league.
1
@Lionel_Messi10 to jest dramat co ta ekipa Boehlyego robi, tam chyba tylko chodzi zeby kase wyprac, kupują zawodnikow i sprzedają po roku lub dwoch. Totalnie sie to kupy nie trzyma.
1
@Popitek12 Ansu Fati
0
@BorzyKrzys badziew niesamowity czuje, nawet odpalac nie warto. O co chodzi z tą Zendayą? Niby ludzie sie podniecają, ze aktorka dobra, a ona bezplciowa totalnie. Zero seksapilu, trans taki troche
0
@FcPortoFan1999 Ty już wygrałeś, teraz świecisz pucharem
0
@FcPortoFan1999 kto wygra?
0
@MesQueUnClub96 aż pójdziesz do salonu i kupisz
3
@Eklerek @escarabajo mialem okazje go poznać, auta mu woziłem pare lat temu. Bardzo w porządku gosc, dostalem od niego koszulke z autografem w prezencie, na mecze zapraszał. Pytałem go kiedys o transfer do lepszego klubu i ponoc to Crystal Palace stawialo za wysokie warunki. Był blisko Totków, Arsenalu, PSG, Monaco. Ponizej filmy gdzie tez jestem:)
0
@FcPortoFan1999 Dzien dobry, Porto dzisiaj, a kolega druga zmiana...
0
@escarabajo otóż to, Marmoush to bedzie joker jak Alvarez wczesniej. Reszta to raczej wynalazki
0
@escarabajo w sumie fajnie sie patrzy na te porazki City, a te ich nowe transfery raczej nie zachwycają tak naprawde, nie są to zawodnicy co zmienili piłke jak do tej pory
1
@Danny Gaucho haha, no cos w tym jest
0
@Danny Gaucho nie ma, ale to i tak dobrze, ze statystyki Znicza z trzeciej ligi sie zachowały, roznie z tym bywa
0
@Danny Gaucho chwila chwila, a karne z Partyzanta Leszno?
0
@Who_you_mam teraz zeby ktokolwiek w lecie chociaz dwie dychy dał...
0
@Who_you_mam a wystarczylo zeby pozwolili mu jeszcze sprowadzic Frenkiego ding donga i United by odpalilo. Za wczesnie odszedl niestety
2
@Lionel_Messi10 kłapouchy jest nie do podrobienia. Dawno takiego elektryka nie było
5
No i proszę, Walter White junior przedłuży kontrakt
@TheNekro94 @Kondziubarca @mekston @Luciano99 @Deviler @Kessie @Lionel_Messi10 @mekston
0
@Pawlak1992 araby go rozpiescili. Mam tez wrazenie, ze ma wysokie mniemanie o sobie co widac bylo w jego wypowiedziach. Zawsze winny ktos, a nie on.
0
@FcPortoFan1999 doczekales się.
https://transfery.info/aktualnosci/xavi-zaproponowany-duzemu-klubowi-zglosila-sie-po-niego-legenda/233818