0

@michaleu kontrakt ma do końca czerwca, przejdzie w lipcu

0

@Herato jego baba nie chce się z Barcelony wyprowadzać, kocha miasto

0

@FcPortoFan1999 Napoli kupon...

0

@FcPortoFan1999 przy dobrych wiatrach to zostaną liderem

0

@FcPortoFan1999 za to dzisiaj zapraszam Cie na Leicester - Man City, gdzie ekipa Pepa po prostu nie moze pregrac, a nawet musi wygrac. Pozniej juz meczycho top, West Ham - Liverpool, a nastepnie Milan - Roma. Sporting - Benfica? znowu troche pozno

0

Komentarz usunięty

1

@MatBac1991 David tez kojarzy mi sie wlasnie z Eto'o, to byl gosc co duzo biegal, wywieral presje na obroncach. Trzeba 3mac kciuki, moze sie uda

1

@MatBac1991 dokladnie tak, ale Lewy pewnie zostanie do 2026 i na kontrakt Davida braknie kasy. Jako kibic Barcy wolalbym przyszlosciowego zawodnika i mam gleboko w powazaniu czy Robert i jego baba są szczesliwi w Hiszpanii. Kolejnym rozwiazaniem moze byc przedluzenie kontraktu Lewego do 2027 na niskiej pensji i czy zgodzilby sie na mniejszą role w zespole, wtedy moze kasa na Davida by sie tez znalazla

1

@MatBac1991 jak nie jak tak. Lewy jak zostanie to max sezon i jest coraz slabszy, ma czesciej zjazdy formy. David to transfer na lata. Jezeli David nie przyjdzie w lipcu to sezon pozniej znowu trzeba szukac 'na sile' nowego napastnika

0

@FcPortoFan1999 włoskiej piłki to ogólnie nie polecam, nie to co ekstraklasa i nie te czasy co kiedyś. Jedynie Inter Mediolan lubię oglądnąć. Ten klub według mnie ma inny styl i inne zarządzanie. Porto nas nie zawiodło, odpalę dzisiaj skrót, nie dane było mi oglądać

0

@FcPortoFan1999 no dokładnie, więc nawet nie ma sensu się już denerwować, na szczęście eliminacji on nie przejdzie i czekają nas zmiany

0

@FcPortoFan1999 Zalewski musi grać na lewym skrzydle, tak jak dawien dawno grał w Romie, Zielona na '8'. Szymański może na prawe skrzydło. Lewy na 9, Urbański za nim. Franek może grać obok Ziela lub inny Romanczuk albo jakiś Moder czy Slisz

0

@FcPortoFan1999 4 2 3 1 bardziej

0

@FcPortoFan1999 Cash Piatkowski Kiwior Wdowik, a nie jakieś granie na trzech środkowych co nie wiedzą nawet co mają z piłką zrobić

0

@FcPortoFan1999 I to jest piękne, polaki pewniaki. Warto było oglądać, miałem rację

0

@Kgorecki2500 o to jak 'psyn' to moze Krecidlo zostawil

0

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, agresywna Monza. Ale sobie dobrą kawe zrobilem, wspaniala sprawa

0

@FcPortoFan1999 zaraz Parma - Monza, meczycho top topów

6

@PW27 dopiero nadejdzie, jego odejscie

0

@FcPortoFan1999 no tak, jestes zasluzonym uzytkownikiem, awans sie nalezy :D

1

0

@Nightraider a ok, teraz mi świta. Kurde, ale kompromitacja naprawde. Niby Olmo pare meczow ladnych zagral, ale nie wart jest tej kasy wydanej na niego i tej calej szopki. Dalej trzeba szukac kasy i isc na ustepstwa

0

@Nightraider z tego co pamietam to zostal poinformowany, ze przed nim w hierarchi są Lewy, Ferran, Roque i Victor, ktorego wykupią. Nie dziwie sie jego decyzji o odejsciu. Tylko po co tyle kombinacji, wynik wyszedl bardzo slaby

0

@TheNekro94 i zakup Victora spowodowal odejscie Guiu, tez tak naprawde błędna decyzja. Guiu zadebiutowal w pierwszej druzynie i spisywal sie bardzo dobrze, a na koniec dostal informacje, ze jego pozycja jest slabsza niz Victora.

0

@Nightraider probuje sie cofnac myslami do momentu sprowadzenia Olmo i Victora. Czy tak czy inaczej odejscie Gundogana byloby konieczne ze wzgledu na jego kontrakt jezeli Olmo by sie nie pojawil? Gundo gra teraz slabiej w City, ale u nas? kto wie. Wydane 60 baniek, ale czy Olmo byl konieczny? Przyjscie Victora spowodowalo odejscie Guiu. Z biegiem czasu to kazda z tych decyzji to jednak wielkie pomylki.

0

@FcPortoFan1999 tylko, ze ten mecz znowu późno i wybiore film na zakonczenie dnia. Natomiast o 18 Inter gra i ten meczyk bedzie ogladany.

0

@Luciano99 zdania ekspertów niestety podzielone

0

@FcPortoFan1999 czyli nie jesteś już zawsze dziewica, musiał być ten pierwszy raz

0

@FcPortoFan1999 to jak wróciłeś to nadrabiaj zaległości i komentuj tą Lechię gdańską

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?