La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1021 Culés

1

Fabrizio Romano:

„Nicola Zalewski w Interze? Czasami lepiej zagrać 10 minut w topowym klubie niż 30 meczów w przeciętnym”.

Meczyki

7

@Criss18Barca Fajnie to Fabrizio wymyślił.Rozumiem że te 10 minut w 30 meczach ma zagrać i to będzie sukces?

1

@FcPortoFan1999 i pozniej out do Romy z powrotem. Tylko co dalej? Inter go nie wykupi i tak naprawde po co on im nawet teraz jak będzie trzecią opcją czy na lewą czy na prawą strone. Gdzie sens, gdzie logika wszystkich zainteresowanych

0

@Lanosss Ale 10 minut zagra xd

0

@Lanosss Nikoś sobie posiedzieć, kaska wpadnie, będzie zadowolony I git

1

@Coutinho007 no tak kasa i moze on tak bardzo chce wpisac Inter w cv. Jemu potrzebny jest klub gdzie zostanie ustawiony wyzej na skrzydle jak na początku kariery czy juniorach Romy. Jemu potrzebne są jakies liczby bo z tym tez jest blado. Gosc niby ma juz troche rozegranych meczow, ale nic poza tym

0

@Lanosss Czyli ten transfer jest tylko po to aby w CV widniał Inter nawet kosztem ławkowania xd

0

@FcPortoFan1999 no i kasa... szukam innego wytlumaczenia, ale ciezko znalezc tu logike

0

@Lanosss Mam nadzieję że Inter uratuje jego karierę i go zwyczajnie odrzuci.

0

@FcPortoFan1999 on za wysoko sra, zostanie z brudnym tatuazem na plecach. Odrzucil Galate, Marsylie, PSV, Udinese dzisiaj ponoć. Rozumiem, ze Inter to prestiz, ale jak to mu nie siądzie to na co liczy? chyba, ze doagadamy jest z kims na wolny transfer i kase za podpis

0

@Lanosss Oby te jego zbyt wysokie ego nie zniszczyło dobrze zapowiadającej się kariery.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?