La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 976 Culés

1

Legia do meczu o Puchar przystępuje z 8 kolejnymi wygranymi finałami Pucharu Polski po kolei.W tym od 2004 roku są specjalistami.Ostatni finał jaki przegrali to jeszcze forma dwumeczu.Troszkę ze strony Legii przypomina mi to ten mecz z Brondby z sierpnia.

0

@FcPortoFan1999 gotowy, ubrany, wykąpany? juz tylko niewiele ponad dwie godzinki i oglądamy. Dzisiaj za Pogonią! Feio out z polski :D

0

@FcPortoFan1999 A Pogoń przystępuje z zero tituli. Jak żyć?

0

@barcelonaLM Pogoń przystępuje z ciężarem 4 finałów przegranych..i za każdym razem jedną bramką.Niemniej piłkarsko nie są bez szans. @Lanosss Ja dzisiaj za jak najdłuższym i wyrównanym meczem.Nie liczę na coś podobnego jak zeszłoroczny finał który był wyborny ale żeby też nie można było się nudzić.

0

@FcPortoFan1999 mamhy tu na forum fana naszego polskiego Tottenhamu? Mam przeczucie, ze to jest ten dzien. Byl by to swietny początek dla nowego wlasciciela

0

@Lanosss Fani ze Szczecina tutaj są i to nawet nie jeden.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?