- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1588 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1588 Culés
4
W sumie ciężki wybór mamy teraz bo im dłużej przeglądam różne kandydatury tym bardziej przekonany jestem, że profilowo najlepiej skrojona pod nasze aktualne potrzeby kandydaturą jest Diaz. Poza wiekiem gdzie i tak pewnie z 3-4 lata mu spokojnie zostały na najwyższym poziomie bo on późno trafił na tą najwyższą intensywność to jedynym naprawdę dużym minusem jest fakt, że Liverpool w aktualnej sytuacji go nie puści albo za jakieś chore pieniądze. Każda inna opcja jak Rashfordy, Leao czy jakieś młode talenty jak Fofana, Nusa to albo nie ten profil, którego szukamy i takie trochę uzupełnienie z braku laku lub nie ta jakość jeszcze(i jak to z talentami bywa może nigdy nie być). Ciężka sytuacja.
4
@ViscaelBarca2007 dlatego Rashord na wypozyczenie to najbezpieczniejsza opcja. Pewnie gralibysmy jak wczesniej z Raphinhą blizej lewej strony, a Rashford do rotacji i Janek Virgili dostawalby okazje do gry
0
@ViscaelBarca2007 ten Diaz śmierdzi mi takim Hazardem w Realu.
Dostanie tłusty kontrakt na 4 5 lat i ambicje spadną do zera
0
@Krzysztof1987 takie coś może się zawsze wydarzyć. Real miał też przypadek młodego Jamesa gdzie też nastąpił zjazd, był też Goetze w Bayernie i wiele innych. Żaden transfer to nie pewnik sukcesu więc można operować tylko na ryzyku. W przypadku Diaza na plus mamy:
-jakość
-profil piłkarski
-doświadczenie i charakter
-pracowitość na boisku
-mała eksploatacja fizyczna jak na ten wiek(późno trafił na tą najwyższą intensywność)
-na ten moment podobno stosunkowo niski kontrakt
Na minus:
-wiek(na skrzydle pogra pewnie maks 3-4 lata)
-cena
-możliwe, że wcale nie da się go wyciągnąć w aktualnej sytuacji