La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 597 Culés

5

Drugi post. Rozumiecie, że oni niemal codziennie robią program o tym samym? XD Teraz wielkie chwile, bo osuwacz odebrał podobno ważny telefon. To jest też dość ciekawe, że możesz molestować koleżankę po pijanemu, a potem wracasz jakby nigdy nic i kosisz siano na takich bzdetach? Komentarze też jednoznaczne :)

1

@BorzyKrzys Dlatego że w większości ludzie zdążyli już zapomnieć o aferze pytońskiej.Teraz Włodar kreuje się na polskiego Romano.

0

@BorzyKrzys Redaktor znowu wybrał język faktów

1

@FcPortoFan1999 @BorzyKrzys afera pytonska nie zostala zapomniana, jest mu regularnie przypominana:)

0

@Lanosss Niekoniecznie.Zwłaszcza patrząc na komentarze na Meczykach to Pyton już został uspokojony.Możliwe że to też przez pandemię.To już jednak minęło dobre 5 lat.

0

@FcPortoFan1999 X to jednak inna bajka. Tam pamiętają to co zrobił, ale na YT gdzie jest większa januszerka, to Włodar ma spokój

0

@barcelonaLM Swoją drogą to ta dziennikarka-Iza Koprowiak bardziej na tej aferze straciła bo jednak o niej jest dużo bardziej cicho od tego incydentu.Wcześniej to częściej występowała w mediach.Głównie w przeglądzie.

0

@Lanosss @FcPortoFan1999 a poszkodowana dalej pracuje w przeglądzie sportowym czy zniknęła z sieci? Za bardzo jej nie widać.

0

@VegetaPolska Właśnie kurczę o to pytam Vegeta.Od pięciu lat jest w zasadzie niewidoczna w sieci.Ma jakieś rzadkie występy ale przed tym wszystkim było lepiej.Chociażby podczas mundialu 2018.

0

@FcPortoFan1999 na kanale yt ma spokój, ale komentarze na X wymiatają, gniotą go do tej pory

0

@Lanosss Może powinienem częściej zaglądać na X.Jakoś mnie za bardzo ten portal nie interesuje.Niby mam tam konto ale patrząc na to co jest tam na tapecie...to nie dla mnie.

0

@FcPortoFan1999 mógłbyś postawić konkurencję Radkowi Misiurze

1

@barcelonaLM Nie mam ochoty bo On kibicuje zbyt wielu drużynom.Ja nie kibicuje jednocześnie aż tylu klubom.

0

@FcPortoFan1999 tez mialem takie nastawienie, jednak sie przekonalem, zainteresowania mozna dostosowac pod siebie.

0

@Lanosss LR pełni funkcję X-a.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?