O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 4864
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 15

Komentarze

1

Barcelona ma problem z meczami na wyjeździe. Dodatkowo doszedł brał zaangażowania w gre.
Miałem wrażenie, ze chcą dograć ten mecz przy jak najmniejszym wysiłku fizycznym.. niestety Roma pokazała, ze chce awansować za wszelka cenę. Ostatnie kilka minut po bramce na 3:0 Barca ruszyła do przodu ale to nic nie dało.

0

Mozna wierzyć w cud ale takie remontada zdarzają sie rzadko. Ostatnia z PSG miała
nas czegos nauczyć. Liczyłem na strzelona co najmniej 1 bramkę na wyjezdzie a tu rozczarowanie 0:3 .. Ciezko bedzie odrobić, ponieważ takie remontady jak z PSG nie zdarzają sie co kolejkę.

0

Technicznie są na wysokim poziomie

1

Mnie rozśmieszają te ich śmieszne konkursy na Eleven typu "Napiszcie co musie się stać, aby MSN się pokłóciło" ..

0

Zobacz wszystkie

10

Dziś moje urodziny, wiec liczę na wygrana Barcelony i potknięcie Realu. 2maj dla nas jest szczęśliwy, pamietam dokładnie 6 lat temu zwycięstwo 6:2 z Realem

1

Meczów. Pozdrawiam

1

O poziom lepszy proszę Cię :) Hazard jest na poziomie co najwyżej Pedro Rodrigeza

1

Mnie rozśmieszają te ich śmieszne konkursy na Eleven typu "Napiszcie co musie się stać, aby MSN się pokłóciło" ..

1

Boje sie, ze nasi chłopcy podejdą za bardzo rozluźnieni do tego spotkania, po zwycięstwie w Paryżu i stracimy jako pierwsi bramkę. Mimo wszystko awans jest blisko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?