Barcelona ma problem z meczami na wyjeździe. Dodatkowo doszedł brał zaangażowania w gre.
Miałem wrażenie, ze chcą dograć ten mecz przy jak najmniejszym wysiłku fizycznym.. niestety Roma pokazała, ze chce awansować za wszelka cenę. Ostatnie kilka minut po bramce na 3:0 Barca ruszyła do przodu ale to nic nie dało.
Mozna wierzyć w cud ale takie remontada zdarzają sie rzadko. Ostatnia z PSG miała
nas czegos nauczyć. Liczyłem na strzelona co najmniej 1 bramkę na wyjezdzie a tu rozczarowanie 0:3 .. Ciezko bedzie odrobić, ponieważ takie remontady jak z PSG nie zdarzają sie co kolejkę.
Dziś moje urodziny, wiec liczę na wygrana Barcelony i potknięcie Realu. 2maj dla nas jest szczęśliwy, pamietam dokładnie 6 lat temu zwycięstwo 6:2 z Realem
Boje sie, ze nasi chłopcy podejdą za bardzo rozluźnieni do tego spotkania, po zwycięstwie w Paryżu i stracimy jako pierwsi bramkę. Mimo wszystko awans jest blisko.
Komentarze
1
Barcelona ma problem z meczami na wyjeździe. Dodatkowo doszedł brał zaangażowania w gre.
Miałem wrażenie, ze chcą dograć ten mecz przy jak najmniejszym wysiłku fizycznym.. niestety Roma pokazała, ze chce awansować za wszelka cenę. Ostatnie kilka minut po bramce na 3:0 Barca ruszyła do przodu ale to nic nie dało.
0
Mozna wierzyć w cud ale takie remontada zdarzają sie rzadko. Ostatnia z PSG miała
nas czegos nauczyć. Liczyłem na strzelona co najmniej 1 bramkę na wyjezdzie a tu rozczarowanie 0:3 .. Ciezko bedzie odrobić, ponieważ takie remontady jak z PSG nie zdarzają sie co kolejkę.
0
Technicznie są na wysokim poziomie
1
Mnie rozśmieszają te ich śmieszne konkursy na Eleven typu "Napiszcie co musie się stać, aby MSN się pokłóciło" ..
0
10
Dziś moje urodziny, wiec liczę na wygrana Barcelony i potknięcie Realu. 2maj dla nas jest szczęśliwy, pamietam dokładnie 6 lat temu zwycięstwo 6:2 z Realem
1
Meczów. Pozdrawiam
1
O poziom lepszy proszę Cię :) Hazard jest na poziomie co najwyżej Pedro Rodrigeza
1
Mnie rozśmieszają te ich śmieszne konkursy na Eleven typu "Napiszcie co musie się stać, aby MSN się pokłóciło" ..
1
Boje sie, ze nasi chłopcy podejdą za bardzo rozluźnieni do tego spotkania, po zwycięstwie w Paryżu i stracimy jako pierwsi bramkę. Mimo wszystko awans jest blisko.