1

Barcelona ma problem z meczami na wyjeździe. Dodatkowo doszedł brał zaangażowania w gre.
Miałem wrażenie, ze chcą dograć ten mecz przy jak najmniejszym wysiłku fizycznym.. niestety Roma pokazała, ze chce awansować za wszelka cenę. Ostatnie kilka minut po bramce na 3:0 Barca ruszyła do przodu ale to nic nie dało.

0

Mozna wierzyć w cud ale takie remontada zdarzają sie rzadko. Ostatnia z PSG miała
nas czegos nauczyć. Liczyłem na strzelona co najmniej 1 bramkę na wyjezdzie a tu rozczarowanie 0:3 .. Ciezko bedzie odrobić, ponieważ takie remontady jak z PSG nie zdarzają sie co kolejkę.

0

Technicznie są na wysokim poziomie

1

Mnie rozśmieszają te ich śmieszne konkursy na Eleven typu "Napiszcie co musie się stać, aby MSN się pokłóciło" ..

0

Komentarz usunięty

0

dla rafcia pewnie liczy się nazwisko.

Mathieu tak jak piszesz świetny zamiennik, dobrze realizuje swoje zadania na boisku

0

masz myślenie podobne do kibiców realu, że TYLKO transfery znanych nazwisk ich interesują ?

1

O poziom lepszy proszę Cię :) Hazard jest na poziomie co najwyżej Pedro Rodrigeza

0

Alves w formie, wg mnie spokojnie mógłby grać w następnym sezonie. Jest strasznie dobrze zgrany z drużyną, w szczególności z Messim.

10

Dziś moje urodziny, wiec liczę na wygrana Barcelony i potknięcie Realu. 2maj dla nas jest szczęśliwy, pamietam dokładnie 6 lat temu zwycięstwo 6:2 z Realem

0

Iniesta mistrz dla mnie co za akcja

0

Niestety nie mozna

1

Boje sie, ze nasi chłopcy podejdą za bardzo rozluźnieni do tego spotkania, po zwycięstwie w Paryżu i stracimy jako pierwsi bramkę. Mimo wszystko awans jest blisko.

1

Meczów. Pozdrawiam

0

Mimo wszystko polecam oglądać na c+ jesli macie możliwość

0

Z historii ubiegłorocznych edycji LM, raczej pewne jest to, że na TVP1 puszczą BVB :) na szczęscie mam c+

0

Dobry wynik. Oczywiście mogło być 3-1 lub więcej ale należy też spojrzeć z tej strony, że City mogło doprowadzić w pierwszym kwadransie drugiej połowy do remisu.

0

Jestem ciekaw jak to się skończy. Może Barca zagra "na czas" w sensie, że napisze odwołanie jedno lub więcej, i zanim będzie rozpatrzone to zdążą zrobić transfer w letnim okienku :)

0

Wiele osób narzekało po odejściu Thiago, (kto zastąpi Xaviego?) Odpowiedź nasuwa się sama.

0

Trzeba zaznaczyć, że Ronaldo strzelał bramki na MŚ, grając bajecznej Brazylii, która w tamtych czasach była najlepsza i piłkarze mu stwarzali więcej dogodnych sytuacji. Messiemu ciężej strzelać bramki z Argentyną.

0

Nie chciałbym żeby odszedł, jeszcze parę lat mógłby pograć dla Barcy

0

Vidic wygląda jak ochroniarz

0

Pique jeden z lepszych zawodników Barcy w tym meczu, ile razy czyścił przy okazji asekurując kolegów. Jest realistą, że awans jest prawie niemożliwe ale wygrają dla kibiców :) VeB

0

Dobrze, że pierwszy mecz we Francji.

0

Barca - PSG :)

0

Cześć,

To nie jest tak, że Barca traci bramki tylko i wyłącznie z winy stopera. To styl Barcelony- bardzo ofensywny i nadziewanie się na kontry powoduje, że tracimy bramki. Ciezko obronie w sytuacjach szybkiej kontry odpowiednio zareagować. Barca powinna popracować nad szybkim odbiorem piłki po stracie.. Chcialbym zeby Roura wystawil na mecz z Milanem Songa i Busquetsa w parze- pomoglo by to w szybkim odbiorze pilki w srodku pola i pomogl by wzrost Songa w stalych fragmentach gry :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?