LastFair
Dołączył/a: luty 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barcelona ma problem z meczami na wyjeździe. Dodatkowo doszedł brał zaangażowania w gre.
Miałem wrażenie, ze chcą dograć ten mecz przy jak najmniejszym wysiłku fizycznym.. niestety Roma pokazała, ze chce awansować za wszelka cenę. Ostatnie kilka minut po bramce na 3:0 Barca ruszyła do przodu ale to nic nie dało.
0
Mozna wierzyć w cud ale takie remontada zdarzają sie rzadko. Ostatnia z PSG miała
nas czegos nauczyć. Liczyłem na strzelona co najmniej 1 bramkę na wyjezdzie a tu rozczarowanie 0:3 .. Ciezko bedzie odrobić, ponieważ takie remontady jak z PSG nie zdarzają sie co kolejkę.
0
Technicznie są na wysokim poziomie
1
Mnie rozśmieszają te ich śmieszne konkursy na Eleven typu "Napiszcie co musie się stać, aby MSN się pokłóciło" ..
0
Komentarz usunięty
0
dla rafcia pewnie liczy się nazwisko.
Mathieu tak jak piszesz świetny zamiennik, dobrze realizuje swoje zadania na boisku
0
masz myślenie podobne do kibiców realu, że TYLKO transfery znanych nazwisk ich interesują ?
1
O poziom lepszy proszę Cię :) Hazard jest na poziomie co najwyżej Pedro Rodrigeza
0
Alves w formie, wg mnie spokojnie mógłby grać w następnym sezonie. Jest strasznie dobrze zgrany z drużyną, w szczególności z Messim.
10
Dziś moje urodziny, wiec liczę na wygrana Barcelony i potknięcie Realu. 2maj dla nas jest szczęśliwy, pamietam dokładnie 6 lat temu zwycięstwo 6:2 z Realem
0
Iniesta mistrz dla mnie co za akcja
0
Niestety nie mozna
1
Boje sie, ze nasi chłopcy podejdą za bardzo rozluźnieni do tego spotkania, po zwycięstwie w Paryżu i stracimy jako pierwsi bramkę. Mimo wszystko awans jest blisko.
1
Meczów. Pozdrawiam
0
Mimo wszystko polecam oglądać na c+ jesli macie możliwość
0
Z historii ubiegłorocznych edycji LM, raczej pewne jest to, że na TVP1 puszczą BVB :) na szczęscie mam c+
0
Dobry wynik. Oczywiście mogło być 3-1 lub więcej ale należy też spojrzeć z tej strony, że City mogło doprowadzić w pierwszym kwadransie drugiej połowy do remisu.
0
Jestem ciekaw jak to się skończy. Może Barca zagra "na czas" w sensie, że napisze odwołanie jedno lub więcej, i zanim będzie rozpatrzone to zdążą zrobić transfer w letnim okienku :)
0
Wiele osób narzekało po odejściu Thiago, (kto zastąpi Xaviego?) Odpowiedź nasuwa się sama.
0
Trzeba zaznaczyć, że Ronaldo strzelał bramki na MŚ, grając bajecznej Brazylii, która w tamtych czasach była najlepsza i piłkarze mu stwarzali więcej dogodnych sytuacji. Messiemu ciężej strzelać bramki z Argentyną.
0
Nie chciałbym żeby odszedł, jeszcze parę lat mógłby pograć dla Barcy
0
Vidic wygląda jak ochroniarz
0
Pique jeden z lepszych zawodników Barcy w tym meczu, ile razy czyścił przy okazji asekurując kolegów. Jest realistą, że awans jest prawie niemożliwe ale wygrają dla kibiców :) VeB
0
Dobrze, że pierwszy mecz we Francji.
0
Barca - PSG :)
0
Cześć,
To nie jest tak, że Barca traci bramki tylko i wyłącznie z winy stopera. To styl Barcelony- bardzo ofensywny i nadziewanie się na kontry powoduje, że tracimy bramki. Ciezko obronie w sytuacjach szybkiej kontry odpowiednio zareagować. Barca powinna popracować nad szybkim odbiorem piłki po stracie.. Chcialbym zeby Roura wystawil na mecz z Milanem Songa i Busquetsa w parze- pomoglo by to w szybkim odbiorze pilki w srodku pola i pomogl by wzrost Songa w stalych fragmentach gry :)