0

HeadHaters

Szkoda, że nie pamiętasz jaki powinien być wynik i ile karnych w pierwszym meczu przeciwko chelsea to raz
dwa szkoda, że nie wspomnisz o bramce milito z spalonego i nieuznanej bramce bojana
Lubię jak ktoś wyciąga jakiejś całości coś co mu pasuje nie wspominając o reszcie, która jest kompletnym przeciwieństwem.

A co do czerwa Pique - śmiechłem i to ostro

0

pozwole sobie zapytać... Por Que tu siedzicie kibice realu? nie macie swoich stron?

0

@bartekk77

wiesz... wszędzie panuje przekonanie, że to Iker jest najlepszym bramkarzem świata... polecam przypomnienie sobie jak zwisnął na słupku

czy też tego


Ale jeśli dla kogoś koleś nie może kandydować na najlepszego bramkarza świata bo 7 lat temu wpuszczał szmaty to w moim odczuciu jest imbecylem uważając za najlepszego Casillasa.

O Buffonie czy Ricardo też mówiło się kiedyś, że są najlepsi a prawda jest taka, że wpuszczali więcej szmat w sezonie niż VV od przyjścia do Barcy

0

czy mi się wydaje czy na lewą stronę mamy Abidala i Adriano? Po co kolejny?

0

śmieszni są ci wszyscy ludzie... villa go wyprzedza o lata świetlne a był tańszy, cena sancheza to też jakieś jaja a o fabregasie to już nie wspomnę

0

nie da rady... przecież w umowie Thiago był fargment o włączeniu go do 1 zespołu od przyszłego sezonu

0

czy mi się wydaje, czy ibra jest 'własnością' Barcelony?

po co wstawiacie takie śmieszne ploty?

0

w sumie to gracze z bilbao mają teraz problem. bo nie wystarczy im bramkowy remis w spotkaniu u siebie - muszą wygrać w co szczerze wątpię.

0

śmieszny gość... podobnie jak Ibra..

Obwinia trenera, że jego zawodnik jest drewniany i nie potrafił się wkomponować w drużynę grający piękny i szybki futbol?

Śmiechłem

0

nagłówek newsa nadaje się na bash.org.pl ; d

0

z tego co wiem to Henry'emu też pierwszy sezon nie bardzo wyszedł a potem stał się jednym z ważniejszych graczy.

0

Robocie z Ozila Bóg wie jakiego gracza bo coś mu się udało podczas jednego turnieju? Szkoda, że w lidze tak nie wymiatał.

Mata to najlepsze wyjście w obecnej sytuacji. Do tego EWENTUALNIE można dokupić Senne i wpuszczać młodego Thiago aby się ograł i tyle.

0

Nareszcie... po tych wszystkich akcjach nawet nie chciałbym go widzieć w składzie. Bez jajeczny Cesc.

Po co wzmacniać ławkę za 40mln skoro do dyspozycji jest młody Thiago : )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?