Leo Messi :D
Dołączył/a: styczeń 2012
Kęty
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piotr15ek
Racja święta racja
0
Wy kurde jesteście jak kibice realu dla was liczą się ino bramki jeżeli Alexis nic nie robi to dlaczego cały czas gra dla Tito bardziej liczy się zaangażowanie niż bramki więc jesteście żałośni z tym że gra słabo itd.A jak strzeli bramkę to będziecie mówić że to bóg
0
Pz,
Ale oczywiście Pedro gra lepiej weź się ogarnij prawie wszystkie akcje idą stroną Sancheza i Alby gol z ich strony padł więc się walnij w łeb
0
I ten kto mówił że Espanyol już po 15min się kładzie niech sie walnie w łeb
0
Messi : Iker
Iker : Co ?
Messi : Strzelam
Iker : I co ?
Messi : Okienko
:P xD
0
lokusinho
Ma razem 16
0
Do boju Barca.
Liczę na 3 punkty ale będzie trudno.
VeB
0
Gdzie oglądacie Derby Madrytu
0
Wszyscy bardzo dobrze :) Nawet bym powiedział zajebiście
Ale Thiago jest genialny jego ruch mnie powala jego balans ciała jest zarąbisty moim zdaniem
A teraz Visca El Atletico
Visca El Falcao
0
http://www.marca.com/eventos/marcador/futbol/2012_13/primera/jornada_13/lev_bar/
0
Barcelona – Benfica Lizbona 46 procent
Szachtar Donieck – Juventus Turyn 41 procent
Chelsea – Nordsjaelland 9 procent
Celtic Glasgow – Spartak Moskwa 4 procent
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=icbR7P7UjcA
0
MessiBoss
Nw co gadasz wiadomo że wygra Borussia bo wszyscy wysyłają po polacy grają zawsze jak borussia będzie grała w środę to ją będę pokazywać
0
Głosować na Barcelone musimy to wygrać
0
Ja bym chciał skład Sportu ale jedna zmiana
Pedro out
Tello in
Wiem że zaraz będą minusy ale jak dla mnie Tello ma coś w sobie że gdy on gra to obrona przeciwnika nie wie jak go kryć po prostu robi luki w obronie i zamieszanie do tego z Albą na skrzydle to już jest bajka.Według mnie on powinien zagrać od podstawy
0
Informacja z ostatniej chwili!! Alexis Sanchez skręcił kostkę w meczu reprezentacji Chile z Serbią! Nie wiadomo jeszcze ile będzie pauzował.
0
Ma ktoś link do meczu argentyny ????
0
Ludzie wy jesteście śmieszni mówicie że Valdes zawalił przy pierwszej bramce hahaha dobry żart ja wiem że połowa z was to najlepsi bramkarze na świecie (ale chyba w fifie) i by to obroniła.Ale to zacznijcie zawodową karierę i pokażcie na co was stać a nie tutaj wielkie koksy.
Ps.Zaraz będzie -10 ale walić to mówię prawdę i ten kto to minusuje to znaczy że go prawda boli ;)
0
Nooo ale niech będzie iwański
0
Jooe
Podobna iwański
0
asjack
Pamiętam tą bramkę geniusz on to potrafił tak strzelać dla mnie robił to najlepiej ile bramek tam w Arsenalu strzelił Geniusz
0
Właśnie kto komentuje ????
0
macie oficjalny skład na mecz ???????
0
Ma ktoś linka do bramek borussi albo Toure
0
Link na mecz milanu ????
0
A legia xD Też nie przegrała
0
Dla mnie powinien grać Alexis może nie strzela dużo bramek i gra słabo ale popatrzcie na to z innej strony gdy Villa gra w pierwszym składzie to nie ma kogo wprowadzić z rezerwy no bo Sanchez słaba forma a jak Sanchez gra to Villa wchodzi i strzela bramki
0
Nie ma panowie sędzie z nimi
0
rille2
Dziękuje
0
Macie jakieś fajne linki do meczu
Bo trzeba zobaczyć piękny mecz i przełamania Alexisa :0
Vamos Barca