0

Agunia91
Proszę cię Valdes to bramkarz klasy światowej po prostu słabsza forma ostatnio

0

Ale akcja kurdee

0

Celtic Glasgow – FC Barcelona: SMS* o treści MECZ 1 pod numer 7150,
1.23zl

0

Ej głosujemy wszyscy na barcelone pokażą na jedynce kibice łączmy się

0

To co gra Fabs to bajka niech wejdzie Alexis przełamie się chociaż

0

Polska chyba nie zagra

0

Co tak cicho

0

crackovia.pl/transmisja.php

0

Złamał rękę :((((((((((((((((((((((((

0

Astad
19:50

0

VillaMaravilla7
Chłopie uspokój się bo jak on by wszedł z ławki dzisiaj a Villa by nic nie grał to byś mówił że na real ma grać Alexis a Villa na ławce
To jest śmieszne

0

Jest Tarzan pokazuje to jego miłość do gry i chęć wrócenia tak jak Abi wraca stara dobra obrona ale ta także jest bardzo dobra.
Co do składu fajnie że Alexis cieszę się ale chce by Villa dostał chociaż 30min
I Alexis musi się przełamać.Jak oglądałem pre-sezon to po prostu marzenie a teraz jak na razie klapa :(

0

Powiem tak jestem za Barca i chce by wygrali ale bardziej chce świetnego widowiska i niech wygra drużyna lepsza :)

0

Sonda
Kto według ciebie najlepiej spisał się w meczu z Granadą?
Victor Vales
8%
Dani Alves
0%
Javier Mascherano
4%
Alex Song
8%
Adriano
0%
Sergio Busquets
4%
Thiago
0%
Cesc Fabregas
0%
Leo Messi
0%
Alexis Sanchez
0%
David Villa
4%
Pedro Rodriquez
0%
Xavi
68%
Cristian Tello
4%
Ankieta ze stronki ViscaElBarca.pl
Xavi zawodnik meczu ponieważ strzelił gola tak ????

0

ketiw

Wiem o co chodzi ale jak możecie się nie zgadzać że Song był ZM ????

0

0

Jak wy możecie minusować wypowiedzi innych każdy ma swoje zdanie a wszyscy tylko minusują po prostu jak kibice realu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ogar każdy ma swoje zdanie ale po prostu w to nie wierze ze minusujecie wypowiedzi że Song zawodnik meczu przecież grał najlepiej ale dla innych oczywiście Xavi bo strzelił gola po prostu ogar

0

Kto dla was ZM ????

0

Bravo i wielki szacun dla Tono bez względu na wynik dla mnie zawodnik meczu.
A co do samego meczu Granada bardzo dobry mecz zagrała ale jest geniusz Xaviego i to się liczy w tak trudnym meczu umiemy zwyciężyć może było trochę mało zaangażowania ale trudno to tylko ludzie
Visca El Barca

0

Coś czuje wysoki wynik bo Alexis Villa Thiago i Messi xD

0

Ale brama oscara a teraz Vidal ale mecz

0

I co Telloooooo

0

Już płaczecie jak kibice realu że tello w pierwszym składzie a jak zagrał z hospitael to wszyscy ale on fantastyczny nasza przyszłość a teraz co ????
Bo zagrał dwa mecze słabsze ????

0

Wie ktoś ma Alexis zielone światło do gry czy nie ????

0

Valdes
Alves Pique Mascherano Adriano
Song
Thiago Xavi
Pedro Messi Villa/Tello

Moja 11 :D

0

Dużo zdrowia i szczęścia
Visca El Barca

0

Najlepszego Alex

0

ja bym chciał na getafe Thiago ,Ville,a także żeby Sanchez się przełamał :)

0

zado77
Dokładnie ma uderzenie i powinien strzelać a nie zawsze do Messiego się starać podać

0

Jest Song i Alexis myśle że w końc u zagra dobry mecz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?