Leo Messi :D
Dołączył/a: styczeń 2012
Kęty
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Agunia91
Proszę cię Valdes to bramkarz klasy światowej po prostu słabsza forma ostatnio
0
Ale akcja kurdee
0
Celtic Glasgow – FC Barcelona: SMS* o treści MECZ 1 pod numer 7150,
1.23zl
0
Ej głosujemy wszyscy na barcelone pokażą na jedynce kibice łączmy się
0
To co gra Fabs to bajka niech wejdzie Alexis przełamie się chociaż
0
Polska chyba nie zagra
0
Co tak cicho
0
crackovia.pl/transmisja.php
0
Złamał rękę :((((((((((((((((((((((((
0
Astad
19:50
0
VillaMaravilla7
Chłopie uspokój się bo jak on by wszedł z ławki dzisiaj a Villa by nic nie grał to byś mówił że na real ma grać Alexis a Villa na ławce
To jest śmieszne
0
Jest Tarzan pokazuje to jego miłość do gry i chęć wrócenia tak jak Abi wraca stara dobra obrona ale ta także jest bardzo dobra.
Co do składu fajnie że Alexis cieszę się ale chce by Villa dostał chociaż 30min
I Alexis musi się przełamać.Jak oglądałem pre-sezon to po prostu marzenie a teraz jak na razie klapa :(
0
Powiem tak jestem za Barca i chce by wygrali ale bardziej chce świetnego widowiska i niech wygra drużyna lepsza :)
0
Sonda
Kto według ciebie najlepiej spisał się w meczu z Granadą?
Victor Vales
8%
Dani Alves
0%
Javier Mascherano
4%
Alex Song
8%
Adriano
0%
Sergio Busquets
4%
Thiago
0%
Cesc Fabregas
0%
Leo Messi
0%
Alexis Sanchez
0%
David Villa
4%
Pedro Rodriquez
0%
Xavi
68%
Cristian Tello
4%
Ankieta ze stronki ViscaElBarca.pl
Xavi zawodnik meczu ponieważ strzelił gola tak ????
0
ketiw
Wiem o co chodzi ale jak możecie się nie zgadzać że Song był ZM ????
0
0
Jak wy możecie minusować wypowiedzi innych każdy ma swoje zdanie a wszyscy tylko minusują po prostu jak kibice realu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ogar każdy ma swoje zdanie ale po prostu w to nie wierze ze minusujecie wypowiedzi że Song zawodnik meczu przecież grał najlepiej ale dla innych oczywiście Xavi bo strzelił gola po prostu ogar
0
Kto dla was ZM ????
0
Bravo i wielki szacun dla Tono bez względu na wynik dla mnie zawodnik meczu.
A co do samego meczu Granada bardzo dobry mecz zagrała ale jest geniusz Xaviego i to się liczy w tak trudnym meczu umiemy zwyciężyć może było trochę mało zaangażowania ale trudno to tylko ludzie
Visca El Barca
0
Coś czuje wysoki wynik bo Alexis Villa Thiago i Messi xD
0
Ale brama oscara a teraz Vidal ale mecz
0
I co Telloooooo
0
Już płaczecie jak kibice realu że tello w pierwszym składzie a jak zagrał z hospitael to wszyscy ale on fantastyczny nasza przyszłość a teraz co ????
Bo zagrał dwa mecze słabsze ????
0
Wie ktoś ma Alexis zielone światło do gry czy nie ????
0
Valdes
Alves Pique Mascherano Adriano
Song
Thiago Xavi
Pedro Messi Villa/Tello
Moja 11 :D
0
Dużo zdrowia i szczęścia
Visca El Barca
0
Najlepszego Alex
0
ja bym chciał na getafe Thiago ,Ville,a także żeby Sanchez się przełamał :)
0
zado77
Dokładnie ma uderzenie i powinien strzelać a nie zawsze do Messiego się starać podać
0
Jest Song i Alexis myśle że w końc u zagra dobry mecz :)