Camp Nou - jest to ZIEMIA OBIECANA dla każdego Cule. Zburzyć ten zabytek byłoby najgorszą rzeczą popełnioną przez człowieka w całych dziejach ludzkości. Stanowcze NIE dla zburzenia, stanowcze TAK dla remontu.
Ja coś czuję jednak, że Tito nie będzie ryzykował zdrowia Gerarda, który jednak wraca po kontuzji. Według mnie skład będzie wyglądał następująco:
VV-Alves-Masche,Song,Alba/Adriano-Sergio,Xavi,Fabregas-Alexis-Messi-Pedro/Villa.
Komentarze
2
Myślę, że wniesie do drużyny świeżość i walkę w środku pola, które brakowało w tym sezonie. :)
0
Dajcie spokój, ludzie. Alexis w tej chwili wspina się po szczeblach i jest na prawdę w wysokiej formie w najważniejszym punkcie sezonu.
0
frank 1906
dokładnie
0
Camp Nou - jest to ZIEMIA OBIECANA dla każdego Cule. Zburzyć ten zabytek byłoby najgorszą rzeczą popełnioną przez człowieka w całych dziejach ludzkości. Stanowcze NIE dla zburzenia, stanowcze TAK dla remontu.
0
Ja coś czuję jednak, że Tito nie będzie ryzykował zdrowia Gerarda, który jednak wraca po kontuzji. Według mnie skład będzie wyglądał następująco:
VV-Alves-Masche,Song,Alba/Adriano-Sergio,Xavi,Fabregas-Alexis-Messi-Pedro/Villa.
2
Myślę, że wniesie do drużyny świeżość i walkę w środku pola, które brakowało w tym sezonie. :)
0
Wygrać wysoko z Bilbao i roznieść Milan na Camp Nou! :)
0
To już lepiej dać na skrzydło Inieste.
0
To jest przykład dla młodych Cule ! :)
0
lepszej już chyba nie mogli dać ; ]