O sobie

  • Zainteresowania Barcelona !
  • Ulubiony zawodnik Iniesta,Fabregas,Xavi,Messi,Tello
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 5650
  • Liczba komentarzy 79
  • Polecenia 2

Komentarze

2

Myślę, że wniesie do drużyny świeżość i walkę w środku pola, które brakowało w tym sezonie. :)

0

Dajcie spokój, ludzie. Alexis w tej chwili wspina się po szczeblach i jest na prawdę w wysokiej formie w najważniejszym punkcie sezonu.

0

frank 1906
dokładnie

0

Camp Nou - jest to ZIEMIA OBIECANA dla każdego Cule. Zburzyć ten zabytek byłoby najgorszą rzeczą popełnioną przez człowieka w całych dziejach ludzkości. Stanowcze NIE dla zburzenia, stanowcze TAK dla remontu.

0

Ja coś czuję jednak, że Tito nie będzie ryzykował zdrowia Gerarda, który jednak wraca po kontuzji. Według mnie skład będzie wyglądał następująco:
VV-Alves-Masche,Song,Alba/Adriano-Sergio,Xavi,Fabregas-Alexis-Messi-Pedro/Villa.

Zobacz wszystkie

2

Myślę, że wniesie do drużyny świeżość i walkę w środku pola, które brakowało w tym sezonie. :)

0

Wygrać wysoko z Bilbao i roznieść Milan na Camp Nou! :)

0

To już lepiej dać na skrzydło Inieste.

0

To jest przykład dla młodych Cule ! :)

0

lepszej już chyba nie mogli dać ; ]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?