2

Myślę, że wniesie do drużyny świeżość i walkę w środku pola, które brakowało w tym sezonie. :)

0

Dajcie spokój, ludzie. Alexis w tej chwili wspina się po szczeblach i jest na prawdę w wysokiej formie w najważniejszym punkcie sezonu.

0

frank 1906
dokładnie

0

Camp Nou - jest to ZIEMIA OBIECANA dla każdego Cule. Zburzyć ten zabytek byłoby najgorszą rzeczą popełnioną przez człowieka w całych dziejach ludzkości. Stanowcze NIE dla zburzenia, stanowcze TAK dla remontu.

0

Ja coś czuję jednak, że Tito nie będzie ryzykował zdrowia Gerarda, który jednak wraca po kontuzji. Według mnie skład będzie wyglądał następująco:
VV-Alves-Masche,Song,Alba/Adriano-Sergio,Xavi,Fabregas-Alexis-Messi-Pedro/Villa.

0

leomessi
Mama Leo na szczęście jeszcze żyję i trzyma się bardzo dobrze. Nie wiem kto Ci takich bzdur naopowiadał.

0

4Shizer

To tak samo jakbym Ci powiedział:
Zobaczymy jak sobie poradzi mourinho bez CR7, Ozila, Di Marii, Casillasa, Ramosa.

0

Bożee.. ludzie jemu chodzi o SuperPuchar Hiszpanii, który odbędzie się w sierpniu tego roku..

0

Salomon, a teraz wyłącz PlayStation.

0

Ej ludzie, nie wierzę :D Ja mam urodziny 24 kwietnia :D

0

Wygrać wysoko z Bilbao i roznieść Milan na Camp Nou! :)

0

Oby Puyol wyzdrowiał !

0

To już lepiej dać na skrzydło Inieste.

0

Najbardziej inteligenty piłkarz na świecie. Nawet bardziej niż Xavi, czy Messi.
Jego kontrola piłki, zmiana tempa jednym słowem POWALA.

0

Sędziowanie w obecnym sezonie w Hiszpanii jest żałosne.

0

http://www.football user.com/350842/FC_Barcelona

Usuńcie spację.

0

Załóżmy jak wróci pod koniec kwietnia[daj Boże], to módlmy się, żeby do optymalnej dyspozycji wrócił na finał Ligi Mistrzów,w którym Barcelona zatriumfuje :)

Visca el Barça :)

0

Ten news powinien być zamieszczony na stronie już wczoraj!
Mniejsza z tym :)

0

El Maestro :)

0

Alexis będzie podstawowym graczem Barcelony przez dłuuuuugie lata :)

0

Tello nigdzie się nie rusza :)
On jest następcą Davida Villi , tylko,że o 2 klasy lepszy :)

0

Nie umiem oswoić się z myślą : "Guardiola oficjalnie zwolniony"
Barcelona bez Guardioli to jak książka pusta w środku.Zostanie zapamiętany przez kibiców Blaugrany do końca istnienia świata.Geniusz,fenomen.Brak mi słów...

0

Do Barcelony zamierzał przenieść się do Barcelony dopiero po mundialu w Brazylii. - zdanie troszeczkę nielogiczne :)

0

Drugie zdanie odnosi się do Van Persiego.

0

Priorytetem Barcelony w nadchodzącym okienku transferowym jest bez wątpienia Jordi Alba. Jeżeli fundusze pozwolą to można go kupić ale trzeba się też liczyć z tym , iż Robin łapie kontuzje często .

0

Azariasz , dokładnie ! Wyjąłeś mi to z głowy ... Barcelona zdobyła bardzo,bardzo wiele ! I kochajmy Ją za to ! I to jeszcze nie koniec Primera , będą walczyć ,aż do ostatniej chwili.Wierzmy w nich ! Jest jeszcze liga mistrzów ! Bądźmy z Barcą,kibicujmy jej ! NIE PODDAMY SIĘ !

Patrzcie się na niego ! :D

0

człowiek godny szacunku :)

0

Maciek2Dani

Oczywiście , że będzie :)

0

Oby sędziował sprawiedliwie ! A nie to co sędziowie w Hiszpanii , którzy po objęciu posady w rządzie "madritistów" zaczęli sędziować ewidentnie pod tych szmaciarzy z Madrytu ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?