0

Cesc - świetny mecz ! :) Barca wchodzi na "wysokie obroty" , teraz będą grać tak ,jak nas do tego przyzwyczaili. :)

0

Bingoo , zgodzę się , Pedro to mistrz pressingu ;)

0

KubaKsk8

Chyba czytasz mi w myślach ;)

0

Iniesta charakteryzuje się szybką zmianą tempa.Andres gra bardzo płynnie,potrafi ośmieszyć przeciwnika.Jest wspaniałym graczem.

0

usłyszymy jeszcze raz piękny komentarz SportKlubu ;)

0


Ma racje ...

0

Według mnie plota ...

0

2:0 - Cesc 2x KAPITALNIE CESC !

0

na zawsze w naszych sercach ! :)

0

ludzie , nie piszcie komentarzy typu :

obstawiam 5:0,3:0 ! To nie są maszyny ! ja licze na WYGRANĄ ! a nie na 10:0...

Trzymajcie się chłopaki !

0

martinek 07

po pierwsze

Barca nie da 40 mln za obrońce [ nie mówię,że jest zły ,bo jest naprawdę świetny]

po drugie jest na jego miejsce młody,ambitny Jordi Alba za czterokrotnie niższą cenę :)

moim marzeniem jest właśnie ten młody hiszpan [ ale to w lecie dopiero] :)

0

To jest przykład dla młodych Cule ! :)

0

Dobrze mówi,trzeba walczyć [ to samo się tyczy naszych ] :)

0

sqr3byq

przyłączam się do Twojej prośby :)

0

heheheh

0

solidny artykuł :)

0

ciekawy artykuł ,oraz gracz :)

0

Challenger, Blazeq - super to oceniliście ;)

Cesc kapitalny mecz,wręcz idealny.To samo Cuenca.

Tello bardzo,ale to bardzo mi zaimponował - ten mecz tego młodego zawodnika powinien "oświecić Pepa" i "zmusić go" do wystawiania Tello częściej niż dotychczas .

0

KacperFCB

Tam się nie dało grać na optymalnym poziomie Piłkarskiej Reprezentacji Polski ..

0

natall11

pamiętasz ostatni mecz z Getafe ?

0

pozostawię to bez komentarza ...

0

Jestem oczywiscie za ..ale.. zdecydowanie przesadzili ...

0

Cruncher - hahaha :D nauczyłby naszego rodaka gry w "katalońską" piłkę :D

0

Cesc dopasował się do Pep Teamu jak ostatni, brakujący puzzel.Dzięki niemu zyskamy komfort w grze ustawieniem 3-4-3.

Dzięki , że jesteś z nami Fabregas ! ;)

0

ej mam pytanie

czy to jest za darmo,płaci się coś za to ???

0

Kuba

Jest błąd ! W Marcu i kwietniu są zdjęcia z MARCA ! A gdzie z kwietnia ?

0

lepszej już chyba nie mogli dać ; ]

0

Teraz się dopiero obudziłeś ?

PS.Iniesta jest zdecydowanie jednym z najlepszym ofensywnych pomocników naszego globu,więc bez niego Barca straci jakość .Ale myślę,że spokojnie wykuruję się do meczu z Espanyolem ,bo z Osasuną to raczej nie ;D

VISCA ! Pogodnych,wesołych świąt !

0

I bardzo dobrze. Pozamykać takich "kibiców" ..

Jest tak klasa ..

0

FC Barcelona: Valdés, Alves, Mascherano, Abidal, Adriano, Xavi, Keita, Iniesta, Messi, Pedro i Villa.

FC Porto: Helton, Sapunaru, Rolando, Otamendi, Fucile; Souza, Moutinho, Guarín; C.Rodríguez, Kléber i Hulk

OFICJALNE SKŁADY

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?