LeoBarca10
Dołączył/a: styczeń 2011
Książnice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cesc - świetny mecz ! :) Barca wchodzi na "wysokie obroty" , teraz będą grać tak ,jak nas do tego przyzwyczaili. :)
0
Bingoo , zgodzę się , Pedro to mistrz pressingu ;)
0
KubaKsk8
Chyba czytasz mi w myślach ;)
0
Iniesta charakteryzuje się szybką zmianą tempa.Andres gra bardzo płynnie,potrafi ośmieszyć przeciwnika.Jest wspaniałym graczem.
0
usłyszymy jeszcze raz piękny komentarz SportKlubu ;)
0
Ma racje ...
0
Według mnie plota ...
0
2:0 - Cesc 2x KAPITALNIE CESC !
0
na zawsze w naszych sercach ! :)
0
ludzie , nie piszcie komentarzy typu :
obstawiam 5:0,3:0 ! To nie są maszyny ! ja licze na WYGRANĄ ! a nie na 10:0...
Trzymajcie się chłopaki !
0
martinek 07
po pierwsze
Barca nie da 40 mln za obrońce [ nie mówię,że jest zły ,bo jest naprawdę świetny]
po drugie jest na jego miejsce młody,ambitny Jordi Alba za czterokrotnie niższą cenę :)
moim marzeniem jest właśnie ten młody hiszpan [ ale to w lecie dopiero] :)
0
To jest przykład dla młodych Cule ! :)
0
Dobrze mówi,trzeba walczyć [ to samo się tyczy naszych ] :)
0
sqr3byq
przyłączam się do Twojej prośby :)
0
heheheh
0
solidny artykuł :)
0
ciekawy artykuł ,oraz gracz :)
0
Challenger, Blazeq - super to oceniliście ;)
Cesc kapitalny mecz,wręcz idealny.To samo Cuenca.
Tello bardzo,ale to bardzo mi zaimponował - ten mecz tego młodego zawodnika powinien "oświecić Pepa" i "zmusić go" do wystawiania Tello częściej niż dotychczas .
0
KacperFCB
Tam się nie dało grać na optymalnym poziomie Piłkarskiej Reprezentacji Polski ..
0
natall11
pamiętasz ostatni mecz z Getafe ?
0
pozostawię to bez komentarza ...
0
Jestem oczywiscie za ..ale.. zdecydowanie przesadzili ...
0
Cruncher - hahaha :D nauczyłby naszego rodaka gry w "katalońską" piłkę :D
0
Cesc dopasował się do Pep Teamu jak ostatni, brakujący puzzel.Dzięki niemu zyskamy komfort w grze ustawieniem 3-4-3.
Dzięki , że jesteś z nami Fabregas ! ;)
0
ej mam pytanie
czy to jest za darmo,płaci się coś za to ???
0
Kuba
Jest błąd ! W Marcu i kwietniu są zdjęcia z MARCA ! A gdzie z kwietnia ?
0
lepszej już chyba nie mogli dać ; ]
0
Teraz się dopiero obudziłeś ?
PS.Iniesta jest zdecydowanie jednym z najlepszym ofensywnych pomocników naszego globu,więc bez niego Barca straci jakość .Ale myślę,że spokojnie wykuruję się do meczu z Espanyolem ,bo z Osasuną to raczej nie ;D
VISCA ! Pogodnych,wesołych świąt !
0
I bardzo dobrze. Pozamykać takich "kibiców" ..
Jest tak klasa ..
0
FC Barcelona: Valdés, Alves, Mascherano, Abidal, Adriano, Xavi, Keita, Iniesta, Messi, Pedro i Villa.
FC Porto: Helton, Sapunaru, Rolando, Otamendi, Fucile; Souza, Moutinho, Guarín; C.Rodríguez, Kléber i Hulk
OFICJALNE SKŁADY