LeoBarca10
Dołączył/a: styczeń 2011
Książnice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiecie dlaczego Pique ćwiczyl na treningu jak ma kontuzje ? ;/
0
Ma ktoś może statystyki z tego meczu ? będe wdzięczny :)
0
Składy :
FC Barcelona: Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Abidal; Sergio Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Villa, Pedro
Ławka rezerwowych: Pinto, Fontŕs, Adriano, Keita, Cesc, Thiago, Alexis
Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Coentrăo; Xabi Alonso, Khedira; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo; Benzema
Ławka rezerwowych: Adán, Albiol, Marcelo, Arbeloa, Callejón, Kaká, Higuaín
0
azulrojo11
Tak gdzieś 30 min przed meczem
0
Drodzy koledzy , według mnie Fabregas powinien wejść ok. 60 min za Xaviego , ponieważ wiemy dobrze, że lata swoje ma i do tego jest po urazie.A te wszystkie sklady co wymieniliscie , są nie poprawne ponieważ Barcelona musi mieć chociaż jednego defensywnego pomomcnika a nie , 3 ofensorów...
0
FABREGAS POCAŁOWAŁ HERB BARCELONY !!!
ON NAS KOCHA !!!
0
Ahaaa dlatego był tak niewidoczny ..
0
KatalończykPL ja taki :
V.V
Alves,Pique,Puyol,Abidal
Cesc,Sergio,Iniesta
Pedro/Alexis,Messi,Villa
0
LUDZIE NIE PYTAJCIE SIĘ WIĘCEJ O LINKI
O 12:45 zaczyna się prezentacja Cesca Fabregasa na tym kanale !
http://www.magedtv.net/ch1.html
0
KTO CHCE LINK DO PREZENTACJI CESCA !!! ????
0
Ludzie na stronie
fcbarcelona.cat/web/english/index.html
będzie na żywo o 13:30 !!!
0
KEVIN
mam prosbe
podasz link do tej fotki na facebooku ?
0
mam takie pytanie do MASTERXX
skąd masz te wiadomości ?
0
Pytam się gdzie jest oficjalne potwierdzenie transferu
F
A
B
R
E
G
A
S
A
???
0
Przewidywalne składy :
Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Cristiano Ronaldo, Özil, Di María; Benzema
FC Barcelona: Valdés; Alves, Piqué, Abidal, Adriano; Iniesta, Mascherano, Xavi; Villa, Messi, Pedro
0
Powie mi ktoś czy Cesc ma szanse zagrać w Środe na Camp Nou przeciw Realowi ?
0
na srodku moze zagrac Abi,Busi,Masche,Fontas,Bartra
0
Jestem oczywiśćie za przyjściem Cesca do Barcy,ale będzie mi trochę żal Thiago.Aha i mam pytanie czy jak Cesc przyjdzie to on weźmie "4" a Thiago "30" ?
0
Thiago i Jonathan spisali się na medal ! Nie ważne,że Barca przegrała.Cieszyła mnie gra tych własnie zawodników.Kocham ich !!!