0

Nie wiecie dlaczego Pique ćwiczyl na treningu jak ma kontuzje ? ;/

0

Ma ktoś może statystyki z tego meczu ? będe wdzięczny :)

0

Składy :

FC Barcelona: Valdés; Dani Alves, Piqué, Mascherano, Abidal; Sergio Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Villa, Pedro

Ławka rezerwowych: Pinto, Fontŕs, Adriano, Keita, Cesc, Thiago, Alexis

Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Coentrăo; Xabi Alonso, Khedira; Di María, Özil, Cristiano Ronaldo; Benzema

Ławka rezerwowych: Adán, Albiol, Marcelo, Arbeloa, Callejón, Kaká, Higuaín

0

azulrojo11

Tak gdzieś 30 min przed meczem

0

Drodzy koledzy , według mnie Fabregas powinien wejść ok. 60 min za Xaviego , ponieważ wiemy dobrze, że lata swoje ma i do tego jest po urazie.A te wszystkie sklady co wymieniliscie , są nie poprawne ponieważ Barcelona musi mieć chociaż jednego defensywnego pomomcnika a nie , 3 ofensorów...

0

FABREGAS POCAŁOWAŁ HERB BARCELONY !!!

ON NAS KOCHA !!!

0

Ahaaa dlatego był tak niewidoczny ..

0

KatalończykPL ja taki :

V.V

Alves,Pique,Puyol,Abidal

Cesc,Sergio,Iniesta

Pedro/Alexis,Messi,Villa

0

LUDZIE NIE PYTAJCIE SIĘ WIĘCEJ O LINKI

O 12:45 zaczyna się prezentacja Cesca Fabregasa na tym kanale !

http://www.magedtv.net/ch1.html

0

KTO CHCE LINK DO PREZENTACJI CESCA !!! ????

0

Ludzie na stronie

fcbarcelona.cat/web/english/index.html

będzie na żywo o 13:30 !!!

0

KEVIN

mam prosbe

podasz link do tej fotki na facebooku ?

0

mam takie pytanie do MASTERXX

skąd masz te wiadomości ?

0

Pytam się gdzie jest oficjalne potwierdzenie transferu

F

A

B

R

E

G

A

S

A

???

0

Przewidywalne składy :

Real Madryt: Casillas; Sergio Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo; Xabi Alonso, Khedira; Cristiano Ronaldo, Özil, Di María; Benzema

FC Barcelona: Valdés; Alves, Piqué, Abidal, Adriano; Iniesta, Mascherano, Xavi; Villa, Messi, Pedro

0

Powie mi ktoś czy Cesc ma szanse zagrać w Środe na Camp Nou przeciw Realowi ?

0

na srodku moze zagrac Abi,Busi,Masche,Fontas,Bartra

0

Jestem oczywiśćie za przyjściem Cesca do Barcy,ale będzie mi trochę żal Thiago.Aha i mam pytanie czy jak Cesc przyjdzie to on weźmie "4" a Thiago "30" ?

0

Thiago i Jonathan spisali się na medal ! Nie ważne,że Barca przegrała.Cieszyła mnie gra tych własnie zawodników.Kocham ich !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?