LeoMessi10szopen
Dołączył/a: czerwiec 2013
Wrocław
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby był.
0
... Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom...
PS. Nie mogę się doczekac duetu Leo - Ney :-)
0
Szybkiego zdrowia życzę!
0
OK, ale żeby do Anderlechtu...
0
0
Powinien byc tylko UNICEF i QUATAR AIRWAYS
0
Chociaż żeby Barca tego Luiza wypożyczyła...
0
No i dobrze. Powinien zostac.
0
Ładna sumka...
0
Bojan powinien zostac w Barcelonie, Cuenca powinien byc sprzedany do Ajaxu, a Affelay do Schalke.
0
Deulofeu i Jese sami wygrają ten puchar.
0
Niektóre pytania są beznadziejne.
0
I po co on przechodził do Bayernu?
Barcelona obrywa z nimi 7:0 w dwumeczu, a on akurat do nich przechodzi.
Zupełny nonsens. Bardzo lubiany trener, przechodzi do bardzo, bardzo nielubianego klubu.
0
A ja bym chciał cały turniej:
Grupa A: Primera Division, Premier League, Ligue 1, T-Mobile Ekstraklasa
Grupa B: Bundesliga, Serie A, Liga Rosyjska, Liga Portugalska.
0
Real zoraz bardziej słabnie. Odejdą z niego m.in. Higuain, Benzema, a możliwe, że równierz C.Ronaldo. Po odejściu Mourinho, który wcale dobrze nie trenował, nadejdzie era Barcelony, a Real będzie zoraz słabszy i słabszy, aż w końcu spadnie do drugiej ligi. Z resztą, życze mu tego z całego serca.
VISCA EL BARCA!!!
0
Kiedy powstanie duet Messi-Neymar, Barca będzie wygrywac wszystkie rozgrywki.
0
Juan Mata nie jest potrzebny w Barcelonie. Przy Messim, Tello, Neymarze, Alexisie, czy Pedro, nie miałby żadnej roli.
0
No, David Villa pasuje do Chelsea.
0
Drużyna Messiego wygra bez problemu. Sam Aguero i Lewy nic nie zrobią
0
Oby Torres przeszedł do barcy...
0
Szkoda, że odchodzi. Mógłby byc kiedyś wzmocnieniem dla Barcy ,,A''
0
Nie spocił byś się, bo by już ciebie nie było :P
0
Dlaczego ,,messi'' ciągle pisze komentarze, skoro jest zbanowany?
0
Temu, że inna strona ich nie ma.
(P.S. Oprócz oficjalnej strony FC Barcelony...)
0
Jak na takiego człowieka, to Sofia jest za słaba. Wg. mnie, lepsza byłaby CSKA Moskwa.
0
Wszystko wskazuje na to, że barca jest lepsza.
0
No cóż, taki lajf.
0
Do redakcji:
Kiedy na stronie pierwszego zespołu pojawi się Neymar, a zniknie Abidal? Przecież Abi już nie należy do Barcy, a Neymar wprost przeciwnie. Bardzo czekam na zmiany.
Serdecznie pozdrawiam całą redakcję!
0
No, dobra. Może trochę przesadziłem.
0
Dlaczego ,,messi'' ciągle się spamuje?