0

Oby był.

0

... Blaugrana al vent,
un crit valent,
tenim un nom, el sap tothom...

PS. Nie mogę się doczekac duetu Leo - Ney :-)

0

Szybkiego zdrowia życzę!

0

OK, ale żeby do Anderlechtu...

0

0

Powinien byc tylko UNICEF i QUATAR AIRWAYS

0

Chociaż żeby Barca tego Luiza wypożyczyła...

0

No i dobrze. Powinien zostac.

0

Ładna sumka...

0

Bojan powinien zostac w Barcelonie, Cuenca powinien byc sprzedany do Ajaxu, a Affelay do Schalke.

0

Deulofeu i Jese sami wygrają ten puchar.

0

Niektóre pytania są beznadziejne.

0

I po co on przechodził do Bayernu?
Barcelona obrywa z nimi 7:0 w dwumeczu, a on akurat do nich przechodzi.
Zupełny nonsens. Bardzo lubiany trener, przechodzi do bardzo, bardzo nielubianego klubu.

0

A ja bym chciał cały turniej:
Grupa A: Primera Division, Premier League, Ligue 1, T-Mobile Ekstraklasa
Grupa B: Bundesliga, Serie A, Liga Rosyjska, Liga Portugalska.

0

Real zoraz bardziej słabnie. Odejdą z niego m.in. Higuain, Benzema, a możliwe, że równierz C.Ronaldo. Po odejściu Mourinho, który wcale dobrze nie trenował, nadejdzie era Barcelony, a Real będzie zoraz słabszy i słabszy, aż w końcu spadnie do drugiej ligi. Z resztą, życze mu tego z całego serca.
VISCA EL BARCA!!!

0

Kiedy powstanie duet Messi-Neymar, Barca będzie wygrywac wszystkie rozgrywki.

0

Juan Mata nie jest potrzebny w Barcelonie. Przy Messim, Tello, Neymarze, Alexisie, czy Pedro, nie miałby żadnej roli.

0

No, David Villa pasuje do Chelsea.

0

Drużyna Messiego wygra bez problemu. Sam Aguero i Lewy nic nie zrobią

0

Oby Torres przeszedł do barcy...

0

Szkoda, że odchodzi. Mógłby byc kiedyś wzmocnieniem dla Barcy ,,A''

0

Nie spocił byś się, bo by już ciebie nie było :P

0

Dlaczego ,,messi'' ciągle pisze komentarze, skoro jest zbanowany?

0

Temu, że inna strona ich nie ma.



(P.S. Oprócz oficjalnej strony FC Barcelony...)

0

Jak na takiego człowieka, to Sofia jest za słaba. Wg. mnie, lepsza byłaby CSKA Moskwa.

0

Wszystko wskazuje na to, że barca jest lepsza.

0

No cóż, taki lajf.

0

Do redakcji:
Kiedy na stronie pierwszego zespołu pojawi się Neymar, a zniknie Abidal? Przecież Abi już nie należy do Barcy, a Neymar wprost przeciwnie. Bardzo czekam na zmiany.
Serdecznie pozdrawiam całą redakcję!

0

No, dobra. Może trochę przesadziłem.

0

Dlaczego ,,messi'' ciągle się spamuje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?