0

Yes, yes...

0

Ciekawe, czy Ligę Adelante 2013/2014 wygra BarcaB. Fajnie wtedy będzie: FC Barcelona vs FC Barcelona...B...

0

Albo od razu zgniazdkował ;-)

0

Niech się ten agent szybko się z Barcą skontaktuje, skonsultuje i niech Thiago Silva szybko przechodzi do nas!

0

Neymar Lis na żywo

0

Ter Stegen, to bardzo dobry bramkarz, lecz w Borussi M'Gladbach nie może zaistniec. W barcelonie będzie miał duże szanse po odejściu Valdesa.

0

Barca znowu zmiecie Almerię z powierzchni ziemi.
Elche też.

0

Kiedy Barca grała z Santosem w finale KMŚ, a w Santosie grał Neymar, Barcelona wygrała 4:0. Teraz, kiedy Neymar jest w Barcie, ta, może wygrac nawet 7:0, bo wtedy jedynym napędem Satosu był właśnie Neymar.

0

Lepiej by było, gdyby Isco jednak przeszedł do Blaugrany.
Gareth Bale też by się przydał.

0

23.06.2013 o godzinie 21:00 na TVP będą transmitowane mecze: Urugwaj - Tahiti i Nigeria - Hiszpania. Oba mecze będą transmitowane, ale nie wiem na jakich kanałach. TVP1, TVP2, lub TVPsport.

0

A który, to Ci powiem.

0

Messaldo2,
Nie lubisz - Nie czytasz. Nie ma żadnej filozofii.

0

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

0

He, he, no właśnie...

0

Musisz używac takich słów?

0

Za barcę: Hip, Hip, HURRRAAAAA!!!

0

W Barcelonie BĘDĄ zadowoleni z Neymara. I to bardzo.

0

PIERWSZY!!!
Sam bym nie chciał tyle latac. Barca w tym presezonie będzie miała tylko jeden trudny mecz - z Bayernem. Wszystkie inne mecze powinna wygrac.

0

Szkoda, że David Luiz od razu złapał kontuzję. Chociaż włosi mieli jeszcze gorzej - dwie kontuzje w pierwszej połowie i jeszcze Pirlo...

0

Teraz nadszedł czas na nowy hit - NeymarDance

0

Poprawka: obyśmy nie zostali bez ŻADNEGO stopera.

0

Thiago Silva by się przydał, chociaż aż tak się na niego upierac...

0

Skąd wie, że dobrze się rozumieją?

0

Zgadzam się całkowicie z ,,kantymanem'' i ,,LONELOZEM''
Kantyman - jesteś wielki.
Messi jest geniuszem, pewnie niedługo wpiszą go do księgi Guinessa za pobicie rekordu wszystkich rekordów:-)

0

Świetny gol. Przy takiej formie i takich bramkach, Neymar bez problemu zostanie gwiazdą Barcy.

0

Ronaldo wygląda jak wkurzony prosiak.
Koszmar 5:0, to również jego koszmar, który pozostanie w jego sercu już na zawsze.

0

Piękny gol Deulofeu.

0

Mimo, że Hiszpania dominowała przez cały mecz i strzeliła aż 10 goli, to jednak powinno byc ich trochę więcej, bo oglądałem ten mecz i wydaje mi się, że sędzia liniowy troszkę przesadzał ze spalonymi.
Tahiti jednak bardzo dobrze się broniło i stworzyło kilka dobrych sytuacji.
Podobał mi się gest, kiedy reprezentacja Tahiti rozdała Hiszpanom małe prezenty. Visca el Hiszpania!

0

Ale szkoda...
Teraz w Barcelonie jest sezon na choroby???

0

Dobrze, że Tello zostanie. Jest dobrym zawodnikiem, ale Tito powinien go więcej wpuszczac na boisko, bo ma chłopak talent.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?