LeoMessi10szopen
Dołączył/a: czerwiec 2013
Wrocław
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Yes, yes...
0
Ciekawe, czy Ligę Adelante 2013/2014 wygra BarcaB. Fajnie wtedy będzie: FC Barcelona vs FC Barcelona...B...
0
Albo od razu zgniazdkował ;-)
0
Niech się ten agent szybko się z Barcą skontaktuje, skonsultuje i niech Thiago Silva szybko przechodzi do nas!
0
Neymar Lis na żywo
0
Ter Stegen, to bardzo dobry bramkarz, lecz w Borussi M'Gladbach nie może zaistniec. W barcelonie będzie miał duże szanse po odejściu Valdesa.
0
Barca znowu zmiecie Almerię z powierzchni ziemi.
Elche też.
0
Kiedy Barca grała z Santosem w finale KMŚ, a w Santosie grał Neymar, Barcelona wygrała 4:0. Teraz, kiedy Neymar jest w Barcie, ta, może wygrac nawet 7:0, bo wtedy jedynym napędem Satosu był właśnie Neymar.
0
Lepiej by było, gdyby Isco jednak przeszedł do Blaugrany.
Gareth Bale też by się przydał.
0
23.06.2013 o godzinie 21:00 na TVP będą transmitowane mecze: Urugwaj - Tahiti i Nigeria - Hiszpania. Oba mecze będą transmitowane, ale nie wiem na jakich kanałach. TVP1, TVP2, lub TVPsport.
0
A który, to Ci powiem.
0
Messaldo2,
Nie lubisz - Nie czytasz. Nie ma żadnej filozofii.
0
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!
0
He, he, no właśnie...
0
Musisz używac takich słów?
0
Za barcę: Hip, Hip, HURRRAAAAA!!!
0
W Barcelonie BĘDĄ zadowoleni z Neymara. I to bardzo.
0
PIERWSZY!!!
Sam bym nie chciał tyle latac. Barca w tym presezonie będzie miała tylko jeden trudny mecz - z Bayernem. Wszystkie inne mecze powinna wygrac.
0
Szkoda, że David Luiz od razu złapał kontuzję. Chociaż włosi mieli jeszcze gorzej - dwie kontuzje w pierwszej połowie i jeszcze Pirlo...
0
Teraz nadszedł czas na nowy hit - NeymarDance
0
Poprawka: obyśmy nie zostali bez ŻADNEGO stopera.
0
Thiago Silva by się przydał, chociaż aż tak się na niego upierac...
0
Skąd wie, że dobrze się rozumieją?
0
Zgadzam się całkowicie z ,,kantymanem'' i ,,LONELOZEM''
Kantyman - jesteś wielki.
Messi jest geniuszem, pewnie niedługo wpiszą go do księgi Guinessa za pobicie rekordu wszystkich rekordów:-)
0
Świetny gol. Przy takiej formie i takich bramkach, Neymar bez problemu zostanie gwiazdą Barcy.
0
Ronaldo wygląda jak wkurzony prosiak.
Koszmar 5:0, to również jego koszmar, który pozostanie w jego sercu już na zawsze.
0
Piękny gol Deulofeu.
0
Mimo, że Hiszpania dominowała przez cały mecz i strzeliła aż 10 goli, to jednak powinno byc ich trochę więcej, bo oglądałem ten mecz i wydaje mi się, że sędzia liniowy troszkę przesadzał ze spalonymi.
Tahiti jednak bardzo dobrze się broniło i stworzyło kilka dobrych sytuacji.
Podobał mi się gest, kiedy reprezentacja Tahiti rozdała Hiszpanom małe prezenty. Visca el Hiszpania!
0
Ale szkoda...
Teraz w Barcelonie jest sezon na choroby???
0
Dobrze, że Tello zostanie. Jest dobrym zawodnikiem, ale Tito powinien go więcej wpuszczac na boisko, bo ma chłopak talent.