LeoMessi1994
Dołączył/a: sierpień 2017
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
wkońcu Malcom w pierwszym :D
0
dziena wielka uratowłeś honor meczu :D
0
czyli co o 21 bedzie mozna dopiero oglądać? Bo na youtubie coś pisze ze za 2h...
0
Będzie się trzeba spiąć w tym meczu- wymagający przeciwnik a Real znów u sb z eibarem XD
1
na youtubie ponoć
0
ok dzieki za info :)
0
Pewnie szanse dostanie Alenia,Big Sam , może w końcu malcom :)
3
białym dał pstryczka w nos :)
0
zobaczymy kto odejdzie jak ktoś z pomocników to myśle że raczej często będzie grywał, jak Cou ,malcom by odeszli to będzie kasa na de ligta lub napastnika . Zobaczymy co zarząd podejmie :) Skądś środki muszą mieć na zawodników.
0
było zdjęcie na którym było widać jak lód na kolano położył i była notatka że ma przeciążone kolano
0
dzięki za info :)
0
tak widze coś zbugowało sie u mnie dzięki za info :D
0
Filmik nie działa :(
20
Poprosili go to to zrobił. Świetny gościu jest ,u nas się jeszcze rozwinie jako piłkarz . Tylko oby Ernest jak najwięcej mu szans dawał :)
0
nom oby nie było jak z Luisa kolanem że gra z kontuzją czy coś bo on najważniejszy jest teraz w tym etapie sezonu :)
0
Ciekawe co z tą pachwiną u Leo...
0
bym się śmiał jakby im sypła :D
0
Huesca- kolejna wygrana na Bernabeu ? :D
0
Zawsze będzie miło pooglądać :)
0
ciekawe czy de ligta kupią nasi bo też ładnie tam czyścił :)
0
Ten meczyk gdzie będzie można oglądnąć, ktoś orientuje sie? :)
0
ale też są słabsze eqipy z dołu tabeli pare minut by dostawać mógł :)
0
dobrze że de jong u nas będzie :D
3
Dzięki Ajax dzięki !!!!! :D
2
HAhahaha Ajax jeszcze białym sypnie XD
0
orientuje się ktoś gdzie można w internecie oglądnąć mecz Ajax-Real zobaczyłbym sobie jak de jong gra :)
0
Tak zgadzam się dzięki za przyjemną rozmowę :)
0
będzie można gdzieś oglądnąć?
0
mówili ile na chwile obecną mają na transfery?
19
Ładnie z jego strony że chciał się w ten sposób pożegnać . Tylko życzyć dalszych sukcesów i dużo zdrowia do grania przede wszystkim. Dzięki Sergi za wszystko :D