5

wkońcu Malcom w pierwszym :D

0

dziena wielka uratowłeś honor meczu :D

0

czyli co o 21 bedzie mozna dopiero oglądać? Bo na youtubie coś pisze ze za 2h...

0

Będzie się trzeba spiąć w tym meczu- wymagający przeciwnik a Real znów u sb z eibarem XD

1

na youtubie ponoć

0

ok dzieki za info :)

0

Pewnie szanse dostanie Alenia,Big Sam , może w końcu malcom :)

3

białym dał pstryczka w nos :)

0

zobaczymy kto odejdzie jak ktoś z pomocników to myśle że raczej często będzie grywał, jak Cou ,malcom by odeszli to będzie kasa na de ligta lub napastnika . Zobaczymy co zarząd podejmie :) Skądś środki muszą mieć na zawodników.

0

było zdjęcie na którym było widać jak lód na kolano położył i była notatka że ma przeciążone kolano

0

dzięki za info :)

0

tak widze coś zbugowało sie u mnie dzięki za info :D

0

Filmik nie działa :(

20

Poprosili go to to zrobił. Świetny gościu jest ,u nas się jeszcze rozwinie jako piłkarz . Tylko oby Ernest jak najwięcej mu szans dawał :)

0

nom oby nie było jak z Luisa kolanem że gra z kontuzją czy coś bo on najważniejszy jest teraz w tym etapie sezonu :)

0

Ciekawe co z tą pachwiną u Leo...

0

bym się śmiał jakby im sypła :D

0

Huesca- kolejna wygrana na Bernabeu ? :D

0

Zawsze będzie miło pooglądać :)

0

ciekawe czy de ligta kupią nasi bo też ładnie tam czyścił :)

0

Ten meczyk gdzie będzie można oglądnąć, ktoś orientuje sie? :)

0

ale też są słabsze eqipy z dołu tabeli pare minut by dostawać mógł :)

0

dobrze że de jong u nas będzie :D

3

Dzięki Ajax dzięki !!!!! :D

2

HAhahaha Ajax jeszcze białym sypnie XD

0

orientuje się ktoś gdzie można w internecie oglądnąć mecz Ajax-Real zobaczyłbym sobie jak de jong gra :)

0

Tak zgadzam się dzięki za przyjemną rozmowę :)

0

będzie można gdzieś oglądnąć?

0

mówili ile na chwile obecną mają na transfery?

19

Ładnie z jego strony że chciał się w ten sposób pożegnać . Tylko życzyć dalszych sukcesów i dużo zdrowia do grania przede wszystkim. Dzięki Sergi za wszystko :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?